posao u Češkoj

Nadji onu firmu iz Rumenke i ides da radis u skodinu fabriku automobila...biras posao kod njih sta ti se svidja a sta ne...nedeljno ode autobus za cesku i tako dalje i tako blize...6 meseci ali nije da kazes luda zarada...a vidim i da si zensko pa nemoj da te fabrika automobila odbaci od ove zamisli, ima puno posla i za zene.
 
Ne pitam zbog sebe, nego kum hoće da ide. Zna i on da zarada nije bog zna šta, ali: firma prodata, žena ne radi, sin se školuje, kuća se pravi a godine idu...
Da li postoji starosna granica do koje primaju radnike?
Kod nas u Pazovi ima jedan čovek koji se bavi posredništvom u ovom poslu, ali za prvi sastanak traži 1.800 dinara, pa tek onda čuješ da li im odgovaraš, a u ovoj besparici i to su prevelike pare za bacanje.
 
Pa mi bi i potražili, ali ne znamo ni kako se zove. S druge strane, našla sam na NET-u da agencija Beoposao ima ugovor za slanje radnika iz Srbije u Češku, sve je dosta lepo objašnjeno, ali vidim da u praksi baš i nije neka navala. Zato sam htela da čujem nekoga sa ličnim iskustvom. Znam samo za jednog momka iz našeg grada koji je bio, izdržao 2-3 dana, pa se o svom trošku vratio kući. Navodno se radi i po 2 smene pa dečko nije mogao da izdrži.
 
Haj'te molim Vas posaljite i meni neku informaciju na pp ili post-ujte ovde u forumu, posto sam veoma zainteresovan i trebaju mi sve informacije, nemam ni jednu i ne znam gde da pitam?! Nije Vam teško kada već kucate tekst na pp da ga paste/copy ovde u forumu, pošto valjda za legalne stvari nije frka da se piše, a možete mi poslati i na pp.
UNAPRED HVALA!
 
sad cu ja to da ti objasnim :) na pvt

K aja poslao sam ti na private

Haj'te molim Vas posaljite i meni neku informaciju na pp ili post-ujte ovde u forumu, posto sam veoma zainteresovan i trebaju mi sve informacije, nemam ni jednu i ne znam gde da pitam?! Nije Vam teško kada već kucate tekst na pp da ga paste/copy ovde u forumu, pošto valjda za legalne stvari nije frka da se piše, a možete mi poslati i na pp.
UNAPRED HVALA!

ПП? не будите себични и реците ЈАВНО. Зашто не кажете свима. :rtfm:
 

Back
Top