Eto kakav nam je MINISTAR "ODBRANE" kukala nam majka!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Da biste shvatili kakav nam je ministar odbrane procitajte njegovu poslednju izjavu.Ovo su dokazi da SRBIJOM diriguju IZDAJNICI-5kolonasi sta bi nama i vredelo da imamo neznam sta, kad nam je rukovodstvo 5kolonasko.Znate nekad su bitni minuti da nekazem sekunde u odlukama nekih problema-akcija- a nasi 5kolonasi koce i "rastezu" vremenski situaciju tako da i kad se nesto desi,posto se neodreaguje adekvatno vremenskom momentu postavljene situacije,posle je sve kasno. pojasnjenje: ako imate jedno mesto srbsko i znate da se siptari okupljaju da ih POBIJU i proteraju,vi nesmete da cekate da do toga dodje da biste posle navodno reagovali ali vi nereagujete ni posle jer izgovor je "pa sad je kasno,pa ako bismo sad nema svrhe bla-bla-bla..." ovo je izjava naseg ministra odbrane procitajte!

'Ukoliko dodje do nemira, nadamo se da će snage predvodjene NATO-om iskoristiti sve svoje kapacitete da ih zaustave', dodao je on.

Šutanovac je rekao da 'čak i u ovo teško vreme' srpska vojska pokušava da održi bliske veze sa NATO i drugim partnerima u inostranstvu, jer je 'vojna saradnja trenutno najbolji most izmedju Srbije i međunarodne zajednice'.

'Moj posao je da očuvam bezbednost, dok su političke odluke i odnosi prema onima koji bi mogli priznati nezavisno Kosov, na vladi i predsedniku', rekao je on.

Ministar odbrane je istakao da Vojska Srbije, u slučaju jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova, neće delovati samostalno, već će postupati po naređenju predsednika i vlade Srbije.

'Vojska neće preduzimati nikakve akcije samostalno, bez naredbi i političke odluke državnog rukovodstva', rekao je Šutanovac, podsećajući da je 'vojska pod civilnom kontrolom'.

'Postupaću samo u skladu sa odlukama koje donesu oni koji su nadležni da te odluke donesu', rekao je srpski ministar odbrane.

Šutanovac je rekao da se Vlada Srbije sprema za eventualno proglašsenje nezavisnosti Kosova, koje bi, kako je dodao, 'predstavljalo ogroman izazov za našu zemlju', preneo je AP.


i tako nasi 5kolonasi sad cine. ublazuju situacije do tog nivoa da ih cine dosadnim,pa kao da su neko OPTERECENJE,bezizlaznost,a kao sa nekog njihovog gledista kao neku "IZGUBLJENU-PROPALU stvar-borbu" eto kako nasi politicari nasom zemljom majkom Srbijom rukovode a mi,mi samo gledamo sa strane i dozivljavamo kao neko ... opterecenje-dosadu. znate nema veze koliko je dobra tema ali kad vas neko non-stop davi jednom te istom stvari godinama svaki normalni covek otupi vremenom na tu temu. E tako oni rade sa nama SRBIMA poslednjih godina sa nadom jer to je psihologija, dacemo vremenom postati revniji tj. ravnodusniji da nam neko uzme KOSOVO.
Sta vi mislite kako se izboriti ...
 
ajde recite sta bi ste vi rekli da ste na njegovom mestu.da bi ste poslali vojski da ratuje bez obzira sta predsednik ili vlada naredi,onako samo inicijativno u svoj licni pohod??da opet zaratimo protiv najmocnije vojne organizacije.da nas poklope sankcijama,malo izoru zemlju,sruse jos po koju fabriku....a da zaboravio sam,vazno je pokazati kako imamo muda....muda su vazan argument kod patrijota.
 
ajde recite sta bi ste vi rekli da ste na njegovom mestu.da bi ste poslali vojski da ratuje bez obzira sta predsednik ili vlada naredi,onako samo inicijativno u svoj licni pohod??da opet zaratimo protiv najmocnije vojne organizacije.da nas poklope sankcijama,malo izoru zemlju,sruse jos po koju fabriku....a da zaboravio sam,vazno je pokazati kako imamo muda....muda su vazan argument kod patrijota.

Ово што си ти написао је најобичније СРАЊЕ од кога ми је зло у сваком погледу... али оно што ти не знаш то је да у оваквој ситуацији Министар одбране МОРА да даје овакве изјаве.
Али, ако бар два пута прочиташ његову изјаву, можда ћеш нешто и да схватиш, рецимо то да ВОЈСКА МОРА ДА СЛУША ПРЕДСЕДНИКА И ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ.
Тачка!
 
ajde recite sta bi ste vi rekli da ste na njegovom mestu.da bi ste poslali vojski da ratuje bez obzira sta predsednik ili vlada naredi,onako samo inicijativno u svoj licni pohod??da opet zaratimo protiv najmocnije vojne organizacije.da nas poklope sankcijama,malo izoru zemlju,sruse jos po koju fabriku....a da zaboravio sam,vazno je pokazati kako imamo muda....muda su vazan argument kod patrijota.

Ma Sutanovac je jedna moroncina.Bolje da ide da peva sa svojim tastom Miroslavom Ilicem. Bombardovati nas nece iz prostog razloga sto je vecina tih fabrika danas njihova tako da zasto bi bombardovali svoje a i ono sto nije njihovo to i nije za nista drugo nego za rusenje.
 
Nikome NORMALNOM nije u interesu da ratuje i vodi rat protiv bilo koga.Ali zamisli kao sto je situacija kod nas da se nama pumpa demokratija itd. ali mi smo jedini prema kome nema te DEMOKRATIJE jeli vama jasno da je danas situacija takva da na KOSOVU samo sto si SRBIN bivas ubijen od ljudi koji su mezimcad USA i EU. Da je takva ista situacija i u Hrvatskoj i u Bosni i Herzegovini. Mi bismo da pricamo o nekom miru ali oni UBIJAJU nas narod,jeli vama jasno da odete tamo Ubice vas i niko vas nestiti nijedan zakon! Cim kazes da si Srbin odmah si za odstrel. E sad aj da vidimo kako se od takvog rizika mozemo odbraniti. Samo dva resenja imaju OSTATI ili OTICI,ako ostanes mora ti biti jasno dace doci da ti oduzmu zivot a onda je pitanje sta ces ti da radis. Oni su se organizovali i vec polaze sa tim da ce da te ubiju ako neodes-uslucaju nepobegnes!
 
Predsednik-Premijer hm,a sta da kazemo kakve su nam Vodje!
Izgleda vi svi ZABORAVLJATE kako se oni Ujedinise-dogovorise-podkupise-Zavladase, u sadnjih 10min i to pod uticajem Solane e sad se pitajte kakve su to vodje kad se tako dogovaraju. I oni da mene predstavljaju koji sam SRBIN i dokle cemo stici! Sve ovo od njih je samo jedna igra koja je vec odranije upakovana i mi je sad samo igramo kako oni SVIRAJU
 
Predsednik-Premijer hm,a sta da kazemo kakve su nam Vodje!
Izgleda vi svi ZABORAVLJATE kako se oni Ujedinise-dogovorise-podkupise-Zavladase, u sadnjih 10min i to pod uticajem Solane e sad se pitajte kakve su to vodje kad se tako dogovaraju. I oni da mene predstavljaju koji sam SRBIN i dokle cemo stici! Sve ovo od njih je samo jedna igra koja je vec odranije upakovana i mi je sad samo igramo kako oni SVIRAJU

Калама, НЕ БРИНИ, не може све да се каже за *ебене новине и новинаре који ће после са тим изјавама да манипулишу. Нико више није наиван у Србији!
 
Ма ти си овако "храбар" за компом. Видећу те ускоро када будеш добио "позив за вежбу"... где ћеш да сместиш своје масно дупе! :twisted::twisted::twisted:

Mogu da mi p_opuse malo kad je bilo kakva vezba u pitanju.Dosta sam vezbao godinu dana u vojsci i posle 4 meseca kad je bilo bombardovanje.Neka idu sada ovi sto su sluzili po obdanistima i porodilistima a ja cu da navijam za njih od kuce.
 
Mogu da mi p_opuse malo kad je bilo kakva vezba u pitanju.Dosta sam vezbao godinu dana u vojsci i posle 4 meseca kad je bilo bombardovanje.Neka idu sada ovi sto su sluzili po obdanistima i porodilistima a ja cu da navijam za njih od kuce.

Слажем се! Или нека се одазову - или нека "хватају маглу преко гране" - АЛИ ОВОГ ПУТА БЕЗ АМНЕСТИЈЕ! :evil::evil::evil:
 
Ja nemam nista protiv.Svi oni koji nisu idejno,moralno,fizicki na zastiti Srbstva i to ih neinteresuje ja sam stvarno za to neka idu u EU i USA tamo se bolje zivi,demokratija itd. neka nauce necemu barem decu,istoriji covecanstva itd. mene su moji ucili Srbstvu i Pravoslavlju,ucili su me da budem prema svima isti ali da nikad nezaboravim ko sam jer ako necenim JA svoje nece ni drugi to je sigurno.
Nemam ja nista protiv svih ovih drugih vec ja imam sto ovi moji-nasi- izigravaju Gluvog Tosu, i nezelim da nas neko svrstava u isto.
Znate pravno je nemoguce bilo sta uciniti jer oni pisu zakon ali zato ne zivot itd.
 
Mogu da mi p_opuse malo kad je bilo kakva vezba u pitanju.Dosta sam vezbao godinu dana u vojsci i posle 4 meseca kad je bilo bombardovanje.Neka idu sada ovi sto su sluzili po obdanistima i porodilistima a ja cu da navijam za njih od kuce.

Alal vera na muci! Alal vera!
Ма ти си овако "храбар" за компом. Видећу те ускоро када будеш добио "позив за вежбу"... где ћеш да сместиш своје масно дупе! :twisted::twisted::twisted:

Ja ću se vadim na kilažu, a ti ponesi svoje odštampane postove sa foruma.
 
Ово што си ти написао је најобичније СРАЊЕ од кога ми је зло у сваком погледу... али оно што ти не знаш то је да у оваквој ситуацији Министар одбране МОРА да даје овакве изјаве.
Али, ако бар два пута прочиташ његову изјаву, можда ћеш нешто и да схватиш, рецимо то да ВОЈСКА МОРА ДА СЛУША ПРЕДСЕДНИКА И ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ.
Тачка!

a najbolje da ti budes ministar odbrane pa da nas onda preventivno izbombarduju da bi ti mogao da kazes kako imamo muda da im se opet suprostavimo!
 

Back
Top