Tadić - teško bolestan?!

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
... ovu vest ili samo nagađanje čula sam od nekih osoba...
... kolaju neke glasine, ali znam da se na televiziji o tome nikad i ne priča... i da od nje ne treba da se nadamo nijednoj pouzdanoj informaciji...

... pomisao na to me je baš uznemirila... i ne mogu da verujem da u tolikoj meri me je oneraspoložila...

... da li je neko nešto čuo slično...?

Inače, ovaj podforum zbog XYZ razloga izbegavam... Prvi put postavljam temu... Ne podstiče na neku naročito znalačku i vatrenu diskusiju...
I volela bih da, ako enko odgovori, potrudi se da to bude u granicama ljudskosti... pod uslovom da se oseća kao čovek...

Ovo kažem, jer sam veoma neprijatno bila iznenađena kada sam na temi o Nenadu Bogdanoviću videla pojedine komentare...
 
Od čega bi to Tadić mogao biti bolestan?
Ciljam na žuć, najdalje bubrezi...ma gluposti.

Ух сад..... Па јел из неког разлога немогуће да он буде болестан? Можда и није, али може и да буде.
У сваком случају не морамо се много "узбуђавати" око наших милих политичара! Сви до једног, од првог до последњег су велики преваранти и лопови!
 
Naravno da može da bude bolestan, samo se trudim da budem objektivna. ;)
To mi miriše na propagandu. Eto.
Naravno da su svi ogavni...a i taj Tadić mi je veoma asimpatičan...nego, eto, smešno mi je kako se ranije nije poteglo to pitanje...mislim da bi politički protivnici odavno iskopali tu pikanteriju, da zaista jeste istina...mada, ko će ih znati..
 

Back
Top