stidite li se sebe

scaryv

Ističe se
Poruka
2.406
da li nekada uradite nešto pa vam posle bude glupo i sramotno?
evo, ja se juče videla sa jednim tipom: bivšem iz inata...
i tek sad shvatam da je iz inata, a juče sam mislila da stvrano želim da odem s njim na piće...

i sad se stidim...
i to se kosi sa mojim principima, a ja se tešim da su principijelni ljudi oni koji su nemaštoviti i plaše se da probaju drugo od onoga što su sebe sa teškom nevericom jedva nagovorili da je dobro...


stidite li se vi nekada sebe?
 
Ponekad.. Desi se.. Retko kad je samo stid u pitanju..
Uglavnom su bes i stid...
Kad ne odreagujem na pravi nacin...
Kad povredim nekog, a to nisam zelela...
Kad napravim neku glupost...
E onda mi dodje da se bukvalno ujedem za du.pe od muke..
Al' dzabe.. Posle yebanja nema kajanja..
 
A ipak si se znachi kressnula sinoc :P

Lepo, lepo... bar kad covek sam s'vati. Ja sam hteo sinoc da ti kazem, al' reko dzaba ga bilo, samo ces da mi opichis kontru. Sad vidim da se trebao da napisem, al' jbga.

nisam, daleko bilo...
svuda sam napisala da za seks mora mnogo toga da se sklopi kod mene a pre svega da budem zaljubljena...
a očigledno je da još uvek volim bivšeg čim sam pristala da izađem sa tipom koji je meni skroz ok, ali...
ebi ga nije to to...

a bivši poznaje tog tipa i mrzi ga. . .
pa sam skapirala malopre da sam iz inata izašla s tim tipom...

ništa nije bilo...
neće ni biti...
samo druženje...
 
Ajde scary priznaj lepo forumaškim masama da si se kresnula.
Jer, logika foruma nalaže da je to bilo neizbežno i da se svakako desilo.
Povrh toga, verovatno je bilo opasno perverzno, divlje i bezobrazno.

Lepo kaži šta bi teli da čuju i...
Onda će oni da razglabaju o tome, a ne o onome o čemu si htela da pričamo.
 
rekoh da se stidim i nema šta da ti objašnjavam...
pitala sam vas da li se stidite nekada...
i kada?

a sad da razglabam o svom postupku tj izlasku nije tema...
tema smo mi i naše gluposti ili gršeke, pa stid oko istih

kapiram temu nego me zaintrigirao postupak, shto naravno bash i nije za javnost.
Ne radi se o provokaciji vec chista znatizelja, potpuno ne bitno.
 
Veoma retko uradim nešto čega se istinski stidim i zbog čega mi je strašno žao.
Računam da ima malo stvari kojih se treba stideti i generalno, nemam taj osećaj krivice.
Ne kradem, ne ubijam, ne otimam, ne činim i ne želim zlo nikome, ne izdajem prijatelje ni meni bliske, ne sjebavam tuđe živote....a ako sjebavam svoj, to je samo moj problem.

Stidim se kad bez svesne namere povredim ljude koji su mi dragi i bliski. Stidim se i nekih svojih grubih reči i povišenih tonova prema nekim osobama, samo zato što sam imao loš dan ili su me nagazili onda kad sam davao znake da me ostave na miru.

Svega ostalog, mislim da se ne stidim.
 
Ajde scary priznaj lepo forumaškim masama da si se kresnula.
Jer, logika foruma nalaže da je to bilo neizbežno i da se svakako desilo.
Povrh toga, verovatno je bilo opasno perverzno, divlje i bezobrazno.

Lepo kaži šta bi teli da čuju i...
Onda će oni da razglabaju o tome, a ne o onome o čemu si htela da pričamo.

da zadovoljim forumaške mase,
da tip čim me je video, zadigao mi je haljinu, i počeo da me beje tu na sred moje ulice...
svi su gledali, tucao me od pozadi i isprskao me po dupetu...
onda smo otišli kod lokija na ćevape, i dok smo jeli ćevape, ljubili smo se pa smo bili masni...

to nas je baš napalilo i onda smo se bejali tu ispred lokija. . .

onda me je dovezao kući i rekao da ga mrzi opet da ,me beje al da će sutra biti odmoran pa da dođem kod njega al da obavezno ponesem ćevape...

eto sad zanimacije za ove koji oće da čuju budalaštinu...

a ko hoće nek mi kaže lepo da li radi takve glupe stvari kao što je izlazak sa tipom bivšem iz inata kao ja, i da li se posle stidi... da mi bude lakše ne znam što vas to pitam... sad mi bezveze što sam izašla, i bezveze mi što sam ostavljena i bezveze mi što sam glupa u ljubavi... ja pišem kako sam a vi kako oćete...
ionako će i ova kao i mnoge brzo pod ključ... ;-)
 
ne stidim se... mozda se neko drugi mene stidi... u stvari... evo, sad jedan sasvim ozbiljan odgovor... znaci, da bi' se stideo sebe, verovatno bi moralo da mi bude vazno sta ljudi misle o meni... a meni to nikako nije vazno... ali, uopste me ne zanima... i nikako nije... trudim se da ne izneverim neka svoja ocekivanja, neke svoje principe... i umem da budem jako strog prema sebi... al' je to valjda nacin... privuce mi paznju neko ko je po necemu poseban... al' da to bude izrazeno... prosecni ljudi me uopste ne zanimaju... a previse ih je... prosecnih u zivotu... fudbalu... forumu... poslu... bezidejnih... koji ne odskacu ni po cemu... tako da... hm... pa, moj odgovor bi bio 'ne'... ne stidim se sebe, al' zato cesto umem da se zapitam da li bi' trebao...
 
a sto si ti tako sad odlucila da je to, pa shta mozda si stvarno htela s njim na pice, sta komplikujes sebi zivot, malo si htela, malo iz inata i sta te boli du.pe, valjda je normalno kad te jedan napushi da trazis sledeceg ako nista da povratis samopouzdanje pa makar i na pice, ko je platio i sta ste popili. pa valjda se stidim ali kad sam se presabrala koliko tokom dana mozgam a koliko malo uradim (bilo sta neki obican posao) stidim se mnogo manje i mnogo manje se kilavim oko gluposti, ili sam bar planirala tako, kad nesto ne mogu ne mogu, i eto. sto moram da budem najbolja, ne moram. ok moram ali bicu kasnije :I
 
@scary

Toooo, zenska.
Tako, priznaj lepo sta je ustvari bilo.
Mislim da si zaboravila da dodas da je ispustao divlje krike dok te posedovao nasred tvoje ulice i tako...


I da...
stidim se što želim da tuc.am sve forumašice, ali taj stid me samo dodatno pali...ah..ah.aaaaah
:) :)
 
ne stidim se sebe
a ni ti ne treba da se stidis

ja to nikad ne bih tako posmatrala kao ti
nikad to ne bih formulisala kao "izasla sam iz inata"
vec "izasla sam da bih iz ove situacije u kojoj sam, prosla sto bezbolnije"
 
pa pitam se, jer ja se stalno preispitujem...
od onih sam koji manu traže u sebi a ne u drugima...
imaju oni svoje glave da o tome razmišljaju a šta ja imam od toga što je neko SEBI bolji čovek...

ja tako uradim nekad nešto, pa se postidim ili prekorim sebe...
ljudski je sve to, al se zapitam zašto sam to uradila, i nekad je jedini odgovor
pa to je ljudski...

i ne znam da li je to ok, da kažem, jeste, ostavljena si i boriš se protiv sujete al u jednom momentu si revoltirana pa si izašla sa tipom kog tvoj bivši mrzi. . . ebi ga
 
Ok...
I tog je bilo. Davno, doduse... I to sa najvecim od svih gadova kojeg sam u tom momentu mogla iskopati.
Ubi me, ali ni sada ne znam zasto sam to uradila...
I onda posto smo se sreli na nekom koncertu (moj bivsi, taj gad i ja), sve vreme sam se ljubakala sa ovim a gledala u mog dragog bivseg dragog... I gledala kako on pati...
A sledece jutro (kad sam se malo otreznila) sam i ja pocela da patim...
Evo, i sad mi je tesko... I hocu da se sutnem u du.pe...
Al' ne vredi... Ne mogu izbrisati proslost:-(
 

Back
Top