Проблем с наставницом физике

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ivan_91

Zainteresovan član
Poruka
112
Стварно више не знам шта да урадим, па се надам да имате какав паметан савет.Наиме, наставница физике ме срушила на поправном прошле године и сад захваљујући њој понављам 2. разред,а да сам прошао просек би ми био 3.9.Бојим се да ће опет то да ми уради јер користи сваку прилику да ми да кеца.Узела ме на зуб још на почетку 1. разреда али тада сам се извукао.Покушао сам да се жалим на 100 разних места, али безуспешно.Осим шта ме срушила, једина од свих наставника не жели да ми призна право на договорено одговарање које имам као активни спортиста, што ми додатно отежава ситуацију с њеним предметом.Не морам ни спомињати како моји маторци уопште немају разумевања за овај проблем већ окривљују мене.С обзиром да са остатком наставника имам добар однос и да су ми остале оцене ОК, сматрам да није проблем у мени.

П.С Извињавам се што сам вас сморио дугачким постом.
 
Polazhi razredni ispit!
Ukoliko nisi zadovoljan ocenom, nauchish lepo - polazhesh pred komisijom.
Tada u dotichna netje imati nikakvog udela u tvojoj oceni.

Ukoliko ti se ne svidja takav pristup, a zhelish vishe od keca, znali se ministarstvu, i zahtevaj proveru inspekcije.

Medjutim, pre svega toga, najbolje bi bilo da porazgovarash sa shkolskim psihologom, da izlozhish svoj problem.
 
Жалићу се министарству, то ми је једино остало.Све друго сам безуспешно покушао.Највећи проблем је што моји маторци сматрају да сам ја крив, јер су причали с наставницом која се правила блесава и рекла да сам нерадник и ленштина.
 
Jaoj.......ja sam tek sada prva godina...ali takodje,kao da moje reci citamu tvom postu Ivane,i meni moja nastavnica fizike,trazi svaku priliku da mi zavali kecinu,vec imam dva keca......Plasim se,jer ovako su mi ocene Ok,al fiziku ne znam sta cu s njom.
Jedino sam cula,kad polazes na popravnom u avgustu imas pravo da trazis da ti ta budala ne bude u komisiji.
 
Ljudi vi imate profesorke,ne vise nastavnice!:-)
Mada i meni je bilo tesko da se oviknem od toga!:-)
Da se vratim na temu,slazem se sa ostalima,trazi da odgovaras pred komisijom,jer ako nastavis "borbu" sam protiv nje "jedan-na jedan" nemas ama bas nikakve sanse,da se ne lazemo,ipak je ona profesorka,ima "vlast",njena je poslednja!
Sta da vam kazem,moja fizicarka je retko nenormalna zena,svako ima po 2-3 keca u dnevniku,ukupno ih imamo preko 60 cini mi se!
Cenim da nema normalnih profesora/nastavnika fizike!
Mada imala sam ja u prvoj i drugoj godini jednu ludu(pozitivno) profanku,kod nje je bio sou-program,svi smo imali 4 i 5,a niko nista nije ucio!Steta sto je otisla!:-(
 
Jaoj.......ja sam tek sada prva godina...ali takodje,kao da moje reci citamu tvom postu Ivane,i meni moja nastavnica fizike,trazi svaku priliku da mi zavali kecinu,vec imam dva keca......Plasim se,jer ovako su mi ocene Ok,al fiziku ne znam sta cu s njom.
Jedino sam cula,kad polazes na popravnom u avgustu imas pravo da trazis da ti ta budala ne bude u komisiji.

дај боже да ми не буде у комисији.Ако сад звекнем губим право на школовање
 
дај боже да ми не буде у комисији.Ако сад звекнем губим право на школовање


E sta se sve moze desiti zbog tih baksuza......ova moja slogirana ako me ostavi za avgust,da ucim celo leto,ma imam da je ubijem,zato razmisljam da se prebacim u TURISTICKU,tamo im je opusteno....a praxa.....ludilo,TURISTICKI TEHNCAR je zakon,to sam oduvek htela,ne znam sta mi bi,pa upisa medicinsku..........ako ti i dalje smeta nastavnica ta LUDA,pa bolje se prebaci u bilo koju drugu skolu,nego da izgubis pravo na skolovanje a dobar si djak da nije nje!!!! ;)
 
Ne bih ti preporucio razredni ispit, prosle godine sam bezao iz skole celo 3 tromesecje i dosao pred kraj godine kada je razredna javila mojima, polagao sam razredni ispit i zajebano je uciti sve odjednom...
Zali se ministarstvu a ako to ne prodje, uzmi neku kamencinu pa je gadjaj u glavu kad naidje ispred skole :D
(to je moj drug uradio ali ga je profesor video pa je premesten u drugu skolu :D )
 
E sta se sve moze desiti zbog tih baksuza......ova moja slogirana ako me ostavi za avgust,da ucim celo leto,ma imam da je ubijem,zato razmisljam da se prebacim u TURISTICKU,tamo im je opusteno....a praxa.....ludilo,TURISTICKI TEHNCAR je zakon,to sam oduvek htela,ne znam sta mi bi,pa upisa medicinsku..........ako ti i dalje smeta nastavnica ta LUDA,pa bolje se prebaci u bilo koju drugu skolu,nego da izgubis pravo na skolovanje a dobar si djak da nije nje!!!! ;)

Вероватно ћу се пребацити, ако пукнем на полугодишту.Не знам само где да се пребацим.
 
Ne bih ti preporucio razredni ispit, prosle godine sam bezao iz skole celo 3 tromesecje i dosao pred kraj godine kada je razredna javila mojima, polagao sam razredni ispit i zajebano je uciti sve odjednom...
Zali se ministarstvu a ako to ne prodje, uzmi neku kamencinu pa je gadjaj u glavu kad naidje ispred skole :D
(to je moj drug uradio ali ga je profesor video pa je premesten u drugu skolu :D )

Већ сам размишљао о томе, али ми нетреба да излетим из школе.
 
Tako ti je najbolje,i ja ako mi moja FIZICARKA i ja imam jedini problem sa fizicarkom,ako mi ne popravi keca prebacicu se,ionako nisam zadovoljna skolom........jos ,imam fiziku sve 4 god.u medicinskoj,nema sanse da je trpim 4 godine,pa poludela bih pored te slogirane zene 100%
A sta mislite,da li ja iz medicinske,mogu da se prebacim u smer TURISTICKI TEHNICAR ? Imam bodove za to,ja sam imala oko 90 bodova,a za turistickog mi treba 82-86.....to sam oduvek htela ne znam sta mi bi pa upisa medicinsku!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top