Pretpostavka

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Mushkarci,da li su zene najcheshtje nervozne zbog onoga shto vetijina najcheshtje predpostavlja da im je povod?(PMS ili nedostatak sexa)?
Zene,da li su mushkarci u pravu shto najcheshtje predpostavljaju da je to povod vashe nervoze?

Nisam hteo da budem bash direktan,ali bilo bi suvishe komplikovano za shvatiti drugachije.:lol:
 
Ma znam ali recimo meni je skoro pa mehanichki ako ne znam pravi razlog da instinktivno pomislim na jedno od ta dva.:lol:
Pa me interesuje koliko je to chesto pravi motiv.
 
Znas i sam da obicno nije ono sto pomislimo prvo...
Ako je sve konkretno u redu, nije skrivio nista realno, onda zena moze da bude nervozna i zbog nezadovoljstva samom sobom.
Ustvari to je mozda i najcesce nezadovoljstvo.
A muskarci, jadni, ne mogu ni da pretpostave zbog cega sve zene brinu...
I kakve su sitnice u pitanju...
 
Ma znam ali recimo meni je skoro pa mehanichki ako ne znam pravi razlog da instinktivno pomislim na jedno od ta dva.:lol:
Pa me interesuje koliko je to chesto pravi motiv.

često, jednom mesečno po pet šest dana. . .
a za ostale nemamo izgovor. . .
koji zvuči tako dobro kao hormonski disbalans
 
Ma znam ali recimo meni je skoro pa mehanichki ako ne znam pravi razlog da instinktivno pomislim na jedno od ta dva.:lol:
Pa me interesuje koliko je to chesto pravi motiv.

kod mene je u 90% sluchajeva to pravi motiv... :lol:
9% ide na nedostatak sna, nedostatak kofeina, nikotina... :lol:
i samo u 1% sluchajeva je u pitanju nervoza bez vidljivog razloga... :)
 
Nikad nisam cula od muskarca da mi je rekao da sam nervozna zbog PMS a. Za taj PMS sam prvi put cula od koleginice sa fakulteta Tanje Anic. Ona je skroz u fazonu PMS, PMS, PMS. Kad bih smisljala korisnicko ime za nju na forumu, dala bih joj ime TanjaPMS.A njena glava izgleda kao na avataru zvezdarac81.
 
Pokisla joj frizura, ogovaraju je koleginice na pauzi, zakacila carapu na stolicu u busu, momak joj se pojavio smesno obucen kad su izasli, a ona se sredjivala 5 sati (toliko joj treba za frizuru i kompletnu depilaciju, plus sredjivanje lica, peglanje odece :S ),
pojavila joj se bubuljica nasred nosa :p , celulit je poceo da se primecuje i kad sedne, ne samo kad stisne butinu, a zelela je da zavede svog novog decka...
Nema sta da obuce za trenutne vremenske prilike, obukla se elegantno, a momak je izveo u neku guzvu...
:D
Zene su looode... :)
Treba ih paziti, maziti, razgovarati sa njima puno o osecanjima, biti emotivan, a IPAK ostati muzevan, misteriozan, sexy...
Bas smo nemoguce...
 
Pokisla joj frizura, ogovaraju je koleginice na pauzi, zakacila carapu na stolicu u busu, momak joj se pojavio smesno obucen kad su izasli, a ona se sredjivala 5 sati (toliko joj treba za frizuru i kompletnu depilaciju, plus sredjivanje lica, peglanje odece :S ),
pojavila joj se bubuljica nasred nosa :p , celulit je poceo da se primecuje i kad sedne, ne samo kad stisne butinu, a zelela je da zavede svog novog decka...
Nema sta da obuce za trenutne vremenske prilike, obukla se elegantno, a momak je izveo u neku guzvu...
:D
Zene su looode... :)
Treba ih paziti, maziti, razgovarati sa njima puno o osecanjima, biti emotivan, a IPAK ostati muzevan, misteriozan, sexy...
Bas smo nemoguce...

ih ja se bre oko svega nerviram i svašta me čini nervoznom
ALI IZGLED NIKADA. . . :-?
 
Ja sam nervozna samo kad mi tata udje u sobu. Odmah moram da legnem jer se bojim da cu da dobijem infrakt jer pocne srce ubrzano da mi kuca, uznemirim se. Uzmem casu vode i kocku secera. To me drzi sat ili dva, ta nervoza.
 
moze biti hiljadu stvari..zene nisu toliko debilna stvorenja da ih brine samo menstruacija i seks..
moze biti i nezadovoljenje hiljadu drugih potreba...ste to stvara nervozu


i kaze se pretpostavka
 
jbg divlja nikad ni na sta ne reaguje negativno..ili je boli ona stvar za sve..ili je to klasicno potiskivanje koje kad tad izadje na povrsinu i to prsti li prsti...
nije neuroticnost..bolje iskazati svoje nezadovoljstvo nego ga trpati negde duboko i izigravati nesto sto nisi
 
Kako ne reagujem, pa sinoc sam na forumu nekog htela da nabijem na kolac. Reagujem odmah, jer sam impulsivna. Al' ne reagujem na gluposti- ko je sta obukao, pocepala mi se carapa i slicno. Trivijalnosti me nikad ne uznemiravaju, samo bitne stvar. Zato mi cesto kazu da sam po tom pitanju ko muskarac. :lol:
 
jeste to sam i ja hiljadu puta rekla..i ono deo mozga je muski..
ali onda sta jel treba da se stidimo toga sto smo zene?da ubijamo zenstvenost u nama?zasto?zato sto su oni razumni i super?nije nego...
sto ja ne vide te razumne
 
MMda..ja recimo sam primetio da zene chesto vide neki skriveni (najcheshtje zli)motiv u nekim totalno banalnim nesvesnim mushkim reakcijama...pa i oko toga moze da dodje do konfrontacije.Ne kazem da nekada i nije zlonamerno neshto shto se prepozna ali mislim da najcheshtje nije.
Meni recimo ta nervoza ma kog porekla bila ne smeta toliko,mada ume da bude zamorno ako je konstantno.
Ne zavisi to toliko ni od toga ko je kog pola koliko od karaktera osobe i kako ga ispoljava.
 
A sta je zenstveno da sizis za svaku glupost? Jock, to je histericno. Ne podnosim histericne zene! Ne podnosim curke, kokoske, one kojima je smisao zivota u kupovini i ostalim zenskim sranjima. I smaracice i one sto im se ceo zivot vrti oko sopstvene sujete.
Isto tako smatram da su zene kad su prave pravcate, nose snagu koju nijedan muskarac ne moze da nosi. I zrelije su.
 

Back
Top