Švalerske kombinacije

Reci bate, sta te konkretno interesuje?
Ne mogu sad nasiroko da ti objasnjavam. Kazi mi gde ti se cini da gresis, pa da pokusamo da ispravimo.
U pitanju su finese, ako me razumes. Truditi se da ne pogresis kod zene je otprilike kao da vozis spejs satl. Ima tu mnogo dugmica, ne mogu da ti objasnim u jednom postu za sta koji sluzi.
 
:lol:...pitanje je više za naučne svrhe...dakle ako imaš ženu a i sa koleginicom si a već si pre počeo sa komšinicom dok si u kafiću imao sreće sa jednom tinejdžerkom a u tom momentu i preko neta imaš dve kombinacije...kako uspevaš da budeš tako ubojiti radnik:shock:
 
Ja nikad ne bih mogla da se vidjam s više njih , a da makar jedan igra ulogu dečka mi za ozbiljnu vezu...a ovako, ako nema ništa ozbiljno, pa sve se da postići...potpuno iskreno, objasniš situaciju ''maco, pile kuco ( ovo po izboru, ali mora biti tepanje uključeno), nisam u elementu veze, ali možemo da se vidjamo, naćiću uvek vremena , bar jednom nedeljno, ili u 10 dana''- ima da se zalepi i pre nego sama shvati šta joj se desilo...tu ne postoji rodovska razlika :)...tako nije teško ukombinovati više njih....a ako postoje emocije prema bar jednom/jednoj , ne postoje šanse da se petljam s nekim drugim...teško mi pada...
 
...pitanje je više za naučne svrhe...dakle ako imaš ženu a i sa koleginicom si a već si pre počeo sa komšinicom dok si u kafiću imao sreće sa jednom tinejdžerkom a u tom momentu i preko neta imaš dve kombinacije...kako uspevaš da budeš tako ubojiti radnik
U tvojoj situaciji ce biti dovoljno da primenis pravilo br. 1, koje ce ti pomoci da ublazis simptome nelagode -

Svalersko pravilo br. 1
''Nikad ne seri u sopstvenom dvoristu'' ili ''Nikad ne јebi sa platnog spiska i spiska stanara''

Primenjujuci ovo pravilo, resices problem komsinice, koleginice i jedne ili cak obe sajberasice.


Dalje, ako primenimo nepisano pravilo da pravi svaler ne spopada maloletnice i klinke nesposobne za rasudjivanje - resices se i pomenute tinejdzerke iz kafica.

Tako ostajes ubojit i nesputan za seks sa sopstvenom zenom.
Nadam se da sam ti pomogao.
Ugodan provod ti zelim.
 
Kako nema, Julian ti sve lepo objasnio? Ako ne veruješ pitaj njegove tri mušice kako on to uspeva. ;)

bug.gif
 
tips&tricks:
Od druga koji je mr i dr nauka shvalerisanja
Kada u mob ubacuješ tel. shvalerke preimenuješ ih u muške osobe npr Dragana je Dragan automehaničar ili Slađan magacioner ili...
Ustvari čim ti pitaš nisi rođen za taj sport; man' se ćorava posla!
 
evo ti malo proffesional saveta:
OPSTI SAVET: neophodno je imati zanimanje zahvaljujuci kojem cesto putujes. znaci nista svakodnevna rutina i ocekivanje da im budes stalno dostupan.
barem jednoj svalerki (a pozeljno je i svim ostalima) reci istinu. hm, ne istinu, od toga neces imati vajde, nego POLUISTINU o tome da zena (devojka) postoji...

1. ali kazes da je zena/devojka vestica, da si nesrecan, neshvacen i na putu da je ostavis... na duuuuuugom i muuuucnom putu, kako ce se kasnije ispostaviti (ovo otkrivas polako, sloj po sloj, ko kad ljustis luk... i suza bude)
2. savet pod 1. ti automatski daje alibi (kod vecine zena) za cuvenu recenicu: "oh ja ne NIKAKO mogu da se vezujem sada, izmozden sam i zaplasen od loseg braka/veze"
3. obavezno pricaj o svalerki sve u superlativu. znaci ona je divna zena, izuzetna licnost, fantasticna ljubavnica, najlepsa zena na svetu... zene na to nisu navikle od muskaraca sa kojima su u normalnim vezama (oni cesto kenjaju), pa se na hvalospeve o sebi lepe ko blesave. a tebi je ionako svejedno kakva je ona zaista, jer posledica (po tebe) nema, buduci da uopste ne planiras ozbiljan obavezujuci odnos

1, 2, i 3 se nazalost ne mogu primenjivati u neogranicenom vremenskom periodu (mada znam i neke primere koji potvrdjuju suprotno) i ne pale kod svih tipova zena - ali to i nije narocito bitno, zar ne? uvek je dovoljno riba u moru...

nastavice se.
mozda.
 
U tvojoj situaciji ce biti dovoljno da primenis pravilo br. 1, koje ce ti pomoci da ublazis simptome nelagode -

Svalersko pravilo br. 1
''Nikad ne seri u sopstvenom dvoristu'' ili ''Nikad ne јebi sa platnog spiska i spiska stanara''

Primenjujuci ovo pravilo, resices problem komsinice, koleginice i jedne ili cak obe sajberasice.


Dalje, ako primenimo nepisano pravilo da pravi svaler ne spopada maloletnice i klinke nesposobne za rasudjivanje - resices se i pomenute tinejdzerke iz kafica.

Tako ostajes ubojit i nesputan za seks sa sopstvenom zenom.
Nadam se da sam ti pomogao.
Ugodan provod ti zelim.
teorija xyz kako da budes svaler sa sopstvenom zenom:D:D:D
 
Прво правило је не мувати клинке.
Оне захтевају превише времена, а резултати су углавном скромни.
Ја нећу да ми неко некштор ади зато што ја то очекујем од њега већ зато што ужива у томе...
Наравно, постоје изузеци...
Друго правило - међу комшиницам увек бирати оне које имају момке.
У ствари, увек бирати оне које имају момке...
 
Svaleracija se ne uci, to je prirodan talenat. Radi se o tome da si u svaku zenu u trenutku kada si sa njom neopisivo zaljubljen, a odljubis se cim za sobom zatvori/s vrata. Da te uhvate u lazi je moguce samo ako si pricao nesto od znacaja, zato smislene razgovore treba izbegavati. Kao i zene za koje je ocigledno da zele da se vezu i ostvare ozbiljnu vezu. I naravno, da bi ti sve ovo "proslo" moras da budes dobar, a ponekad i odlican ljubavnik.
 
nadji neko pomocnu zanimaciju koja ce ti razviti samouverenost i brzinu u razmishljanju i opushtenost, mozhda da krenes na ples, ne boj se ako ti u pocetku uvaljuju samo babe, polako i strpljivo, mada ovo nije pravilo da ces sigurno takav postati od plesa
 

Back
Top