Preporucite program za vodjenje arhive..

zeljusa

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Pozdrav

potreban mi je program za arhivaciju filmova, imam preko 500 komada.e sada bih volio da imam neki program bas za to, da napravim data bazu, ocu da svakom cd-u dam redni broj, i kada ukucam u program da mi izbaci koji su filmovi na tom cd-u..takodje da program ima i dodatne opcije, kao da za svaki film mogu da dodam opis i neki info..takodje bi volio da ima search, tj. da moze da pretrazuje bazu po nazivu filmova. i najvaznije, da ima neku opciju tako da data bazu mogu da "izvucem" il prekopiram nekako u odvojeni folder, tako da ako se sto god desi sa programom i windowsom da uvjek imam spisak filmova...mozda da prebacuje u notepad ili word, pa da isprintam(i ako sam program to pruza)...

bas sam zahtjevan :)

sta preporucujete?
 
Nisam htela da pokrećem novu temu, jer me zanima nešto slično.
Da li neko može da mi preporuči neki database freeware za kolekciju knjiga, ali bi mi trebalo da ima podršku za srpski jezik - ili hrvatski, svejedno, samo da čita naša slova. Ja imam onaj neki Book Database - tako se zove - i on kao ima opciju za hrvatski, ali ne čita naša slova, nego umesto njih izbacuje kojekakve kerefeke, što mi mnogo otežava posao.
Značila bi mi svaka informacija.
Thanx
 

Back
Top