Žrijeb skupina kvalifikacija za SP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SKUPINA 1: Malta, Albanija, Mađarska, Danska, Švedska, Portugal
SKUPINA 2: Luksemburg, Latvija, Moldavija, Švicarska, Izrael, Grčka
SKUPINA 3: San Marino, Slovenija, Slovačka, Sjeverna Irska, Poljska, Češka
SKUPINA 4: Lihtenštajn, Azerbajdžan, Wales, Finska, Rusija, Njemačka
SKUPINA 5: Estonija, Armenija, Bosna i Hercegovina, Belgija, Turska, Španjolska
SKUPINA 6: Andora, Kazahstan, Bjelorusija, Ukrajina, Engleska, Hrvatska
SKUPINA 7: Farski otoci, Austrija, Litva, Srbija, Rumunjska, Francuska
SKUPINA 8: Crna Gora, Gruzija, Cipar, Irska, Bugarska, Italija
SKUPINA 9: Island, Makedonija, Norveška, Škotska, Nizozemska


Hrvati 8) izgleda ne mogu bez Engleza, jako teška skupina, još su tu i
Ukrajinci.

Srbija ima lakšu skupinu, osim Francuza ne bi trebalo biti veće zapreke za plasman.

Crna Gora definiivno ne prolazi.

BiH u laganoj skupini.

Njemci i Rusi isto idu.

Skupina s poljacima mi je nekako najlakša, ali Srbija dobro zna kako je s Poljacima.
 
Sve nekako, al' ja još uvijek ne kontam otkud Izrael, a naročito Belgija u drugom šeširu!!! Mislim, njih godinama nema nigdje!!!

Belgija je bila u trećem šeširu, gore sam zaboravio Tursku i ona je u toj skupini 5
Izrael ima neke pobjede, bježe im takmičenja za malo

Inače evo šešira iz kojih je vučeno:
Pot 6.- Lihtenštajn, Estonija, Malta, Luksemburg, Crna Gora, Andora, Farski otoci, San Marino

Pot 5.- Gruzija, Albanija, Slovenija, Latvija, Island, Armenija, Austria, Kazastan, Azerbajdžan

Pot 4.
- Slovačka, BIH, Mađarska, Moldavija, Wales, Makedonija, Bjelorusija, Litva, Letonija, Cipar

Pot 3.- Norveška, Ukrajina, Srbija, Danska, Sjeverna Irska, Irska, Finska, Švicarska, Belgija

Pot 2. - Engleska, Rumunjska, Škotska, Turska, Bugarska, Rusija, Poljska, Švedska, Izrael

Pot 1. - Italija, Španjolska, Njemačka, Češka, Francuska, Portugal, Nizozemska, Hrvatska, Grčka
 
Ali druga grupa je stvarno smešna. Grci su u padu od osvajanja EP, jevrejski lobi ne može da pomogne na SP ako je pomogao da se nađu u drugom šeširu, svi drugi iz te grupe su šarlatani.
Što se tiče naše grupe, nama je svaka grupa teška! Francuzi i Rumuni nisu nikako naivni, Austrija je isto luzerska ekipa kao i naša, biće gusto ko će da se pokaže većim luzerom. Ostale bi trebali da pobeđujemo sa ubedljivih 1:0. :mrgreen:
 
Mi smo bjektivno jedino do Farskih ostrva jachi..mozda.
Rumuni i Francuzi ce nas razmontirati+par neprijatnih rezultata protiv Litvanije i Austrije kod kuce a na strani od istih maksimalno bod.
Hrvati ce imati vishe muke sa Ukrajinom nego Englezima....to samo josh oni fantaziraju da su supersila u fudbalu...isto im se deshava ko i Nemcima ko pre 10-ak godina kada je velikim prilivom stranaca i posle odlaska jedne generacije nemachki fudbal bio u qurcu..ali vratili su se...tako ce i Englezi...ipak lova sponzori i veliki klubovi su u pitanju.Engleska reprezentacija ja danas objektivno 3.liga po kvalitetu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top