Biti strateg ili jednostavno...let it go!

jiang

Domaćin
Poruka
4.620
mozda nije dobar tajming za otvaranje ovakve teme, ali imam "situaciju"...
naime, vec nekoliko meseci se debelo razmisljam sta da radim sa svojim brakom, koji odavno vise nema karakteristike istog....ali, ne lezi vraze, dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu i krene u valjda ozbiljnu vezu sa njom...cim sam videla sms u njegovom mobu, koji se, kao slucajno, zaglavio na displeju, sve mi je bilo jasno....ima tu jos mnogo toga, ali da skratim...

...da li da momentalno pokupim stvari i iselim se iz stana, da li da sama pokrenem brakorazvodnu parnicu sa "ljutim optuzbama", da li da pokusam nesto trece...malo sam konfuzna i imam jos mnogo nedoumica, ali neke cinjenice stoje: da nemam mnogo vremena, da u par meseci moram da zavrsim neke jako bitne stvari, bez kojih ne mogu mirno u "svetliju buducnost"....

...sta da radim...sta...sta...sta???????????
 
razvod...naravno,pa ne bi valjda presla preko toga sto je sa drugom :?

dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu
sta da ti kazem,sledeci put pamet u glavu i posveti se svome braku ili vezi,a ne da budes inventar nekog internet foruma,mislim NIKAKO ne opravdavam tog lika,za prevaru ne postoji opravdanje,nego ako zelis da nesto uspe,posveti se tome,***** internet i forum,uostalom sta ti ja pricam,kao da sve ovo ne znas i sama...u stvari da znas ovo se ne bi ni desilo,ne znam...srecno.
 
...posle svega sto mi se dogodilo, sigurno necu da postanem inventar.....samo zelim da cujem sta drugi ljudi misle o tome, jer u ovom trenutku nemam ni 0,1% ideje kako da izadjem iz svega, sto manje povredjena...i kako da prezivim jos par meseci "cimerstva", zbog realne nemogucnosti da momentalno izadjem iz te price.....fizicki......imam trenutno mnogo preceg posla od trazenja gajbe,cimera i sl.....:|
hvala ti Zorz, odlican ti je nik!:)
 
mozda nije dobar tajming za otvaranje ovakve teme, ali imam "situaciju"...
naime, vec nekoliko meseci se debelo razmisljam sta da radim sa svojim brakom, koji odavno vise nema karakteristike istog....ali, ne lezi vraze, dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu i krene u valjda ozbiljnu vezu sa njom...cim sam videla sms u njegovom mobu, koji se, kao slucajno, zaglavio na displeju, sve mi je bilo jasno....ima tu jos mnogo toga, ali da skratim...

...da li da momentalno pokupim stvari i iselim se iz stana, da li da sama pokrenem brakorazvodnu parnicu sa "ljutim optuzbama", da li da pokusam nesto trece...malo sam konfuzna i imam jos mnogo nedoumica, ali neke cinjenice stoje: da nemam mnogo vremena, da u par meseci moram da zavrsim neke jako bitne stvari, bez kojih ne mogu mirno u "svetliju buducnost"....

...sta da radim...sta...sta...sta???????????

ma kuliraj i gledaj svoja posla. mislim, logicno je da je nasao drugu, obzirom na vasu situaciju. polako, kad se malo smiris razmisljaj sta ces. sad si ljuta, zbunjena, razocarana, pomalo bez kompasa. nemoj nista da radis u afektu, bar ne takve stvari. a ta poruka, jedna jedina, mozda je namenski ostavljena, da se pronadje. ne gubi glavu, zgazi loptu, kad osetis da si smirenija, onda kontaj..
 
Pa sad....ako si ti "kriva" a jos uvek ti je stalo do njega...mozda vredi pokusati, potruditi se da ispravis ono sto se moze ispraviti....ako je on tek tako nasao neku ( sto izgleda nije ), onda ne verujem da ce trud da se brak obnovi imati ikakvog uticaja na njega....

Malo "ispipkaj" ima li u tom braku jos uvek necega na cemu bi se mozda moglo dalje graditi....ako ima zavedi ga.....
 
obavili smo kratak informativni razgovor u medjuvremenu...uhvatila ga je frka i moli me da ne reagujem, jer ta cica ne zna da je on ozenjen...ako ja ne reagujem, on ce ispostovati neke moje zahteve....sada ce cenjkamo kao da smo na pijaci....:|:|:|
omg, sta mi se ovo desava?!?!?!?!?!
 
da li ga volis,da li je vredan,sta je razlog,ima mnogo odgovora koje treba samoj sebi da das,mnogi udaraju sa strane,to kod muskaraca ide nekako fizicki,porazgovarajte,zbog cega je do toga doslo,najlakse je odmah razvesti se.Pa ako ne ide,onda ne ide.Ali uvek moze da ide,samo ljudi budite malo razumniji.Vi zene ste u mnogo slucajeva okidaci za te stvari.Naravno nije to pravilo,ali ume da bude.
 
Narawno da nije....
Ja po sebi znam da ne bih presla preko toga!Ako se desilo sada,desice se ponowo!
Postoje ljudi koji prastaju prewaru i wracaju se na staro,ja nisam takwa i ne widim nista dobro u tome.
Otud to sto sam napisala!A,narawno da ne znam kakwe je ona,i da li ce ili ne oprostiti...
Cini se da ne zeli.
 
Bez toga omg please.
Sta se desava to ti vidis i sama.
Budi strateg, ako vidis da od braka nema 'leba, sacekaj jos tih par meseci, zavrsi to sto moras i lepo se dogovorite da u tih par meseci budete sto korektniji jedno prema drugom.
Neces nista dobiti time sto ces da izletis iz stana i ubacis se u more problema
 
Narawno da nije....
Ja po sebi znam da ne bih presla preko toga!Ako se desilo sada,desice se ponowo!
Postoje ljudi koji prastaju prewaru i wracaju se na staro,ja nisam takwa i ne widim nista dobro u tome.
Otud to sto sam napisala!A,narawno da ne znam kakwe je ona,i da li ce ili ne oprostiti...
Cini se da ne zeli.

Znaci i ako bi bio slucaj da si za propadanje braka uglavnom ti "kriva" ti bi brak rasturila? Istina je da su u braku oboje krivi...ali uvek je neko vise, neko manje....

I sta bi ti ostavila ga zbog svog ponosa i onda skontala da ga jos uvek volis ( kad bi prosla kriza ) i kukala mijaukala....i bila nesrecna...zar je vredno toga?

Ok je nekoga ostaviti kada si mu zaista pruzao sve sto "zasluzuje", trudio se da vam bude lepo svaki dan...a on ipak zbog neceg 2 nace neku drugu....

U svakom slucaju treba se sabrati i dobro razmisliti sta i kako....i sto je najvaznije razgovarati sa partnerom gde je zardjalo....pa ako mozete dalje zajedno super, ako ne...jbga...
 
Ja htela da pametujem kao alya i da kazem da pokusas da spasis brak ako ti je stalo do njega jos uvek i bla bla. Ali kad sam procitala ono da te on moli da njoj ne kazes da si mu zena!!! Au, kakva muska svinja! Tim postupkom je dokazao da mu je vise stalo do nje nego do tebe, uzas. Iskuliraj tu situaciju sa njim dok ne zavrsis sve te obaveze a onda se razvedi hladne glave.
 
mozda nije dobar tajming za otvaranje ovakve teme, ali imam "situaciju"...
naime, vec nekoliko meseci se debelo razmisljam sta da radim sa svojim brakom, koji odavno vise nema karakteristike istog....ali, ne lezi vraze, dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu i krene u valjda ozbiljnu vezu sa njom...cim sam videla sms u njegovom mobu, koji se, kao slucajno, zaglavio na displeju, sve mi je bilo jasno....ima tu jos mnogo toga, ali da skratim...

...da li da momentalno pokupim stvari i iselim se iz stana, da li da sama pokrenem brakorazvodnu parnicu sa "ljutim optuzbama", da li da pokusam nesto trece...malo sam konfuzna i imam jos mnogo nedoumica, ali neke cinjenice stoje: da nemam mnogo vremena, da u par meseci moram da zavrsim neke jako bitne stvari, bez kojih ne mogu mirno u "svetliju buducnost"....

...sta da radim...sta...sta...sta???????????

ti si udata:shock:
 
Posvetiš se svom braku, ako još uvek postoji obostrana želja za istim, a nek druga riba razmišlja, gradi karijeru i postuje na Krsti.

Sada će kao neko da sluša savete nepoznatih, jašta.

Ja kad osetim da se devojka udaljava od nas i posvećuje samo sebi kupim karticu na kiosku i šaljem poruke na svoj mob. I obavezno ga zaboravljam negde gde će ga primetiti, ili ga krijem kada smo zajedno. Deluje sa uspehom, na ovaj ili onaj način.
 
mozda nije dobar tajming za otvaranje ovakve teme, ali imam "situaciju"...
naime, vec nekoliko meseci se debelo razmisljam sta da radim sa svojim brakom, koji odavno vise nema karakteristike istog....ali, ne lezi vraze, dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu i krene u valjda ozbiljnu vezu sa njom...cim sam videla sms u njegovom mobu, koji se, kao slucajno, zaglavio na displeju, sve mi je bilo jasno....ima tu jos mnogo toga, ali da skratim...

...da li da momentalno pokupim stvari i iselim se iz stana, da li da sama pokrenem brakorazvodnu parnicu sa "ljutim optuzbama", da li da pokusam nesto trece...malo sam konfuzna i imam jos mnogo nedoumica, ali neke cinjenice stoje: da nemam mnogo vremena, da u par meseci moram da zavrsim neke jako bitne stvari, bez kojih ne mogu mirno u "svetliju buducnost"....

...sta da radim...sta...sta...sta???????????

Poznajem neke sto su "prelomile" i eno ih sada nesrecne zene... A takodje znam i one sto su oprastale i sada posle izvesnog vremena zaista kao da nista nije bilo, maco kuco... tako da nemoj da zuris, iako si sada sugurno ogadjena njegovim postupkom i on ti se gadi itd, cuda vreme pravi. A najlakse je dici ruke i sutnuti, ako volis laka resenja...
 
Orgazmicna...stani na loptu....ne idi jos uvijek u svakom slucaju...ja ne znam tvoje stavove u vezi varanja i sl...mozes li ili ne mozes to da prevazidjes ALI: ni posto sebi ne natovaraj hrpu problema....ostani u toj kuci/stanu koliko je moguce i potrebno dok se ne snadjes i nadjes nacina da zivot sama uhvatis svojim rukama....

veliki pozdrav i srecno!
 
Poznajem neke sto su "prelomile" i eno ih sada nesrecne zene... A takodje znam i one sto su oprastale i sada posle izvesnog vremena zaista kao da nista nije bilo, maco kuco... tako da nemoj da zuris, iako si sada sugurno ogadjena njegovim postupkom i on ti se gadi itd, cuda vreme pravi. A najlakse je dici ruke i sutnuti, ako volis laka resenja...
a poznajemo i masu onih koje su oprostile pa se sada muzic jebucka sa svakom zenkom koja naidje....
 

Back
Top