razlika

Pa notebook je onaj mali dzepni i sve sto moz je da izadjes na nett ako imas dovoljno kinte za tako nesto, zapises nesto memorises i tako te bzvz aplikacije, dok lap top ti je kao i ovaj normalan racunar samo sto je mnogo manji, preklapa se, prenosiv lako, obicno je oko 4-5kg.. ma nadji na nettu slike pa vidi bolje..
 
SisaDaPimp:
Pa notebook je onaj mali dzepni i sve sto moz je da izadjes na nett ako imas dovoljno kinte za tako nesto, zapises nesto memorises i tako te bzvz aplikacije, dok lap top ti je kao i ovaj normalan racunar samo sto je mnogo manji, preklapa se, prenosiv lako, obicno je oko 4-5kg.. ma nadji na nettu slike pa vidi bolje..


Moderatori, shta kog djavola radite????
Ovakve moronske komentare odmah brishite.....
Autori istih, umuknite ako nemate pojma shta je odgovor, ne lupetajte bezveze....


Za choveka koji je postavio pitanje....Nema razlike....

Za dijabolu koji govori samo da bi neshto rekao....To o chemu ti prichash je PDA uredjaj, a lap i notebook je isto sra*je...
 
SisaDaPimp:
Pa notebook je onaj mali dzepni i sve sto moz je da izadjes na nett...
Palmovi iliti PocketPCji o kojima zapravo pričaš su vrlo nezgodno rešenje za surfovanje, kako god okreneš moraš da se baviš akrobacijama da to (dobro)proradi. Bar sa ovih par modela sa kojima sam ja radio, to je uvek bio hroničan problem i stalni izvor gubljenja vremena...
 
rastamann:
Nismo mi nervozni, nego mi je muka od likova koji odgovaraju samo da bi dali odgovor, a to shto njihov odgovor nema veze s vezom, * it....

ma ostavi ljude na miru!
to sto ne poznaje materiju nije razlog da ga nazoves debilom.Takvi komentari poput tvog su razlog zvog koga moderatori i postoje.Nije fer, ako si strucan, pomozi ljudima a ne da druge zoves idiotima.
btw, ovo je samo prijateljski savet i nije mi cilj da popujem ili se pravim pametan. :!:
 

Back
Top