ne kapiram

D

divlja

Gost
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:
 
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
mozda zato sto nalete na velike ali mlitave sise,pa onda daj sta das

d015.gif
 
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:

pa i ko voli male grudi i dalje voli grudi :lol: :lol:

a za guzu ne znam...
ja nisam primetila
moj BIVŠI od guze i grudi bira guzu. . .
iako imam jaku trojku lepe grudi, a guza melešna, njemu ta guza...
(dakle svima se na meni pre dopadnu grudi nego guza)
baš je obožavao
 
Iskreno mislim da je to kompleksna tema i da se zasniva na tome da je svako razlicit pa shodno tome ne voli svako isto....samo mozda manje ili vise slicno...:) Ja licno volim vise guzu i uopste noge nego grudi. Cak sta vise (mozda cu delovati bolesno), obracam vise paznje na izgled stopala (nije foot fetish u pitanju:)) i clanaka devojaka nego na neke druge stvari....:lol:
 
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???

Bilo je likova koji su mi rekli da vole vece grudi i zaista ih nisu ispushtali satima, ali imas pravo, ima i onih drugih koji kazu da vole .. pa smandrljaju te iste grudi i predju na drugi deo tela. A bio jedan ludak koji je voleo da gleda chmar, i to onako pod svetlom, i da me nije mrzelo da se tako guzim vise od pet minuta mislim da bi mogao pola sata ... samo gleda, gleda, pa pipne, pomazi, pa onda opet gleda .. cudo jedno :)
 
Bilo je likova koji su mi rekli da vole vece grudi i zaista ih nisu ispushtali satima, ali imas pravo, ima i onih drugih koji kazu da vole .. pa smandrljaju te iste grudi i predju na drugi deo tela. A bio jedan ludak koji je voleo da gleda chmar, i to onako pod svetlom, i da me nije mrzelo da se tako guzim vise od pet minuta mislim da bi mogao pola sata ... samo gleda, gleda, pa pipne, pomazi, pa onda opet gleda .. cudo jedno :)

jbt baš mi drago što sam te srela ovde. . .
na forumu. . .
stvarno svašta čujem od tebe. . .
:lol:

pozdravljam tvoju otvorenost po ko zna koji put
 
Bilo je likova koji su mi rekli da vole vece grudi i zaista ih nisu ispushtali satima, ali imas pravo, ima i onih drugih koji kazu da vole .. pa smandrljaju te iste grudi i predju na drugi deo tela. A bio jedan ludak koji je voleo da gleda chmar, i to onako pod svetlom, i da me nije mrzelo da se tako guzim vise od pet minuta mislim da bi mogao pola sata ... samo gleda, gleda, pa pipne, pomazi, pa onda opet gleda .. cudo jedno :)

Ma sta se foliras kada si bila na pregledu rektuma:lol:
 

Back
Top