....vole li zene biti podlozne u seksu?......

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
Neki dan sam cuo jednu zanimljivu izjavu,i ne bi bila toliko cudna i zapela za uvo da je doslo od nekog muskarca(jer tako bi se nesto od nas jos i moglo ocekivati),ali s obzirom da sa bio u zenskom drustvu,i da su se druge zenske manje vise slozile s njom,ostao sam malo zatecen.
Dakle,ona je rekla nesto ovako.Velika vecina zena,zeli nezan,osecajan seks,sa puno paznje,mazenja...bla,bla,kako to vec ide...zapravo vodjenje ljubavi.I to je tako gotovo uvek,no unatoc tome,u svakoj se zeni ponekad(navodno vrlo retko,ali ipak)javi potreba da bude ludacki izyebana,da ju njen muskarac divljacki nabija u pichu ,guzu,u usta,da joj svrsi po njoj,ili u usta i na lice,u biti da je tretira ka komad mesa,ka neku jeftinu kurvu.Ali da navodno zene to zapravo to ne bi priznale muskarcu,kao srame se i misle da ce partner misliti o njima da su drolje ako tako nesto zatraze,ili (drugi eventualni razlog)da muskarcu recimo ne bi slucajno preslo u naviku,pa da svaki put tako postupaju s njima.Dobro,nisu se bas sve u potpunosti slozile sa svim ovim(i slicnim)elementima koje sam nabrojao,ali se svaka slozila sa nekoliko njih.E sad me zanima,ima li tu bar malo istine,ili sam bio zrtva''majnd fakinga''?
 
Sve u fazonu "aha", "ziva istina", "da",........a kada bi vas i po,***** tako vas decko/muz odma' bi bubica u glavi proradila...ne bi uzivale vec bi istog trenutka zvale najbolju drugaricu da vidite sta nije u redu sa njim.......

Apsolutno netačno.
Bar za veći broj.
Da li ti zvezdarac stvarno misliš da svi muževi i momci uvek j.ebu nežno, polako i dugo.
Da li stvarno misliš da žene i devojke s vremena na vreme same ne traže grublji sex.
Eeee, zvezdarac..
 
Apsolutno netačno.
Bar za veći broj.
Da li ti zvezdarac stvarno misliš da svi muževi i momci uvek j.ebu nežno, polako i dugo.
Da li stvarno misliš da žene i devojke s vremena na vreme same ne traže grublji sex.
Eeee, zvezdarac..

Ovde se ne radi o grubo brzo i kratko....vec o divljackom hebanju....citaj malo...ili ne znas sta je to?
Nisam rekao da je pitas ili uradis to kada ti trazi vec da samo uradis ili kako je receno odradis (je) k'o kurvu....dal' se ne bi pitala mozda onda sta nije u redu sa tobom?
Muskarcima je to sasvim normalno jer je u bioloskoj konstituciji muskarca urezana potreba za dominacijom, ali zene....eeeeee moj lyon
 
E, moj zvezdarac....
Kao da u biološkoj konstituciji žene nije urezana potreba da u takvoj dominaciji uživa.
Da nije tako žene bi bile krajnje zgrožene idejom da im nešto guramo u telo.
Divljačko hebanje....može biti i dugo, ali može biti i relativno kratko ako je žena dovoljno uzbuđena pre toga pa samo tražite priliku da se negde dohvatite i ludački po.******.
Sve je to normalno zvezdarac. Treba osetiti momenat kad to i ženi odgovara. Ništa više.
 
E, moj zvezdarac....
Kao da u biološkoj konstituciji žene nije urezana potreba da u takvoj dominaciji uživa.
Da nije tako žene bi bile krajnje zgrožene idejom da im nešto guramo u telo.
.

Svi nagoni koje covek ima danas poticu jos od pra vremena. Zena ima potrebu da produzi vrstu sa najboljim mogucim muskarcem (muzijakom) a muskarac da oplodi sto vise zena (zenki). E sad to upakuj u savremene socioloske i socioekonomske probleme i dobijas savremenu zenu i savremenog muskarca... it's simple as that...
 

Back
Top