KAKO VIDITE SRBIJU ZA 5 GODINA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не знам ко су ови на форуму ... Срби православци или Срби католици...пре ће бити ово друго...браћа су браћа ...крв је крв...хе, хе. од тога не можете католици да побегнете...******:lol:
 
mislim da nama ide na ruku izbijanje nekog planetarnog sukoba (treci svetski rat i to pravi, a ne sviranja ku*cu)....jeste da je sansa za to vrlo mala, ali tada ce se paznja skrenuti sa malih zarista na prave bitke...i eto nama sanse da povratimo kosovo....
 
Teshko da ce ostati i Beogradski pashaluk,....Zemun se vec polako odvaja....
icon10.gif
 
kao sto je i bila sa "onima"....ali ovi bar ne prave ratove na sve strane....

da, ovi sadasnji bez gram ispaljenog metka predaju sve sto im trazi zapad! Mnogo dobri ovi na vlasti, prodace i rodjenu majku ako im je bitna viza za EU! Ovi vide sribju u EU, ali nikako nisu naglasili da ta njihova srbija ulazi bez nekih delova svoje teritorije, mada je i to pitanje ulaska srbije u eu sa ili bez teritorije!
 
Za pet godina Tadić će i dalje potpisivati nastavak procesa pridruživanja EU.

I dalje će kukati kako su za neuspelu ekonomiju i pad standarda krivi Sloba i SRS.

Obećavaće da će zaposliti 4 miliona radnika. Iznenada ima genijalan plan za razvoj .

Đilas će napraviti u skoroj budućnosti još 4 WC-a ...
 
da, ovi sadasnji bez gram ispaljenog metka predaju sve sto im trazi zapad! Mnogo dobri ovi na vlasti, prodace i rodjenu majku ako im je bitna viza za EU! Ovi vide sribju u EU, ali nikako nisu naglasili da ta njihova srbija ulazi bez nekih delova svoje teritorije, mada je i to pitanje ulaska srbije u eu sa ili bez teritorije!

i sta je bolje?
izgubiti par desetina hiljada mladih ljudi u nekom ratu i izgubiti i teritoriju, pa se posle zaliti na natalitet, ili iskoristiti tih par desetina hiljada za obnovu nacije?
 
i sta je bolje?
izgubiti par desetina hiljada mladih ljudi u nekom ratu i izgubiti i teritoriju, pa se posle zaliti na natalitet, ili iskoristiti tih par desetina hiljada za obnovu nacije?

samo mi objasni na koji ces nacin obnovljivati naciju ako te neko proteruje i ubija, a ti kao glineni golub cekas da ti nesto padne sa neba? zato smo i dotle sada dosli sa kosovom posle 2000 godine , zato sto su samozvane demokrate cekale, pravile od srba na kosovu zive glinene golubove, ne bi li kao prikazale svetu da nece ni po koju silu ratovati, a kada je bio martovski pogrom, niko se nije iz EU ili UN oglasio i bombardovao siptare, ili cak nazvao humanitarnom katastrofom taj incident! Pa sad onda neshvata, ako siptari beze od nato bombi a UN ih proglasava za humanitarnu katastrofu, okrivljujuci JA da ih proteruje, kako to onda kada srbe proteruju niko nereaguje i nenaziva istim cinom! Zar se to razlikuje od nacije do nacije i od vere do vere?
 
samo mi objasni na koji ces nacin obnovljivati naciju ako te neko proteruje i ubija,

ne pravi se lud.
dosta zivota je izgubljeno zbog ratova, ne spominji proterivanje i ubijanje, jer toga i ne bi bilo da nije bilo ratova, i huskanja istih....

JA da ih proteruje, kako to onda kada srbe proteruju niko nereaguje i nenaziva istim cinom! Zar se to razlikuje od nacije do nacije i od vere do vere?

naravno da se razlikuje.
znas na primer sta je hrvatsko rukovodstvo radilo '91, a sta milosevicevo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top