KAKO VIDITE SRBIJU ZA 5 GODINA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovi sadasnji su doveli do prosjackog stapa narod koji je krao i bio partijska licnost... tj bio neka budza a nista nije radio...

danas svi mogu da prezive samo ako hoce da rade...

jeli leba ti a gde to mislis da "ako hoce da rade"? Zar nisu zatvorena sva radna mesta, ostali su samo neophodna ljudska radna snaga, tj. samo oni koji ce nadgledati rad masina. koji to posao imas da ponudis nasim ljudima da bi opstali? Ajde sad da te cujem kude se izvaljujes sa glupostima!
 
Srbija ce za pet godina zaboraviti da je ikada kosovo bilo u njenom sastavu, srba ce biti jos 200 000 manje, jer toliko za pet godina vise umre nego ih se rodi, ostace jos oko 300 sela pusto u istocnoj i juznoj srbiji , i za pet godina, srbi ce, umesto da rade, da se busaju u prsa, i da vode svetsku politiku, ista bagra ce i za pet godina voditi ovu zemlju, iselice se jos 150 000 mladih ljudi, a mita i Jerry ce i dalje srbovati na krstarici :)

NA ŽALOST!
 
[/B][/U]
jeli leba ti a gde to mislis da "ako hoce da rade"? Zar nisu zatvorena sva radna mesta, ostali su samo neophodna ljudska radna snaga, tj. samo oni koji ce nadgledati rad masina. koji to posao imas da ponudis nasim ljudima da bi opstali? Ajde sad da te cujem kude se izvaljujes sa glupostima!

neka rade privatno...uvek ima posla... :roll: dok devedesetih bas i nije bilo...moja keva nije imala posao devedesetih...a pre toga je imala posao al nisu primali plate.... :roll:
 
lecim patriJote, od kompleksa velicine ;)

Bolje ti lepo leci sebe sine, vidim vec imas kompleks nize vrednosti, cim vidis koji auto vozim ,kazes, ko je ovaj seljak, a u sebi mislis kako bi voleo da imas jednoga dana takva kola! pa ima ces ovakav auto, ali kada pocnes da radis kao sav posten svet, a ne da pokusavas da se obogatis preko tudjih ledja!!
 
u kom ono rece razredu osnovne da si napustio skolu?? :D

kako si spao tako nisko sine! nemogu da verujem sta vam uradise ove samozvane demokrate od vas! mozda ti nisi naviko da radis, vec samo da se izlezavas i cekas da ti nesto padne sneba! zasto kao i ostali srbi lepo ne odes tamo gde ljudi cene tvoj rad i trud u poslu koji radis? verovatno nista i neznas da radis sem kradje, reketiranja, ubijanja, i prevare! to je tvoj nivo gde se najbolje iskazujes! Kamo srece da dobijes samo turisticku vizu za ovde, nego te ni takvog nece ovde, preopasan si za EU! Kao drugo, niko nece ovde da o tebi vodi racuna da ne budes socijalni slucaj! Bolje ti sedi dole i cisti klozeti, tu ti je smisao tvog postojanja!
 
kako si spao tako nisko sine! nemogu da verujem sta vam uradise ove samozvane demokrate od vas! mozda ti nisi naviko da radis, vec samo da se izlezavas i cekas da ti nesto padne sneba! zasto kao i ostali srbi lepo ne odes tamo gde ljudi cene tvoj rad i trud u poslu koji radis? verovatno nista i neznas da radis sem kradje, reketiranja, ubijanja, i prevare! to je tvoj nivo gde se najbolje iskazujes! Kamo srece da dobijes samo turisticku vizu za ovde, nego te ni takvog nece ovde, preopasan si za EU! Kao drugo, niko nece ovde da o tebi vodi racuna da ne budes socijalni slucaj! Bolje ti sedi dole i cisti klozeti, tu ti je smisao tvog postojanja!

imam sesnaest puta vise znanja i skole od tebe zato jezik za zube... nisi mi odgovorio na pitanje, jel to bilo pre ili posle mnozenja kada si ti napustio i otisao da uredjujes parkove po becu??:roll:
 
Ccccc, kad god svrnem na ovaj pdf., naletim na neke baljezgarije.
Po starom, dobrom, srpskom običaju - netolerancija.
Kao prvo, OVDE KO HOĆE DA RADI - TAJ I ZARADI. Pa onda preživljava.
Ne mislim na lezileboviće, čiji je jedini cilj da što ranije zbrišu s posla (koji mrze) i kojima su svaka slava i crveno slovo u kalendaru izgovori za nerad; mislim na ljude koji ŽIVE, tj. uspevaju da prežive od svog posla.
Srbija za 5 godina?
Vrlo malo različita od ove današnje.
Ista, mrzovoljna i siva lica; ljudi, do guše zakopani u kredite, jer su poželeli letovanje, novu veš-mašinu, komad nameštaja... Plate veće, a kupovna moć manja.... Priče o ulasku u EU. Procvat Velikog Brata u svim varijantama, na svim TV stanicama. Dalja degradacija umetnosti - kič kao apoteoza kvazi-vrednosti.
Da je pitanje glasilo - Srbija za 50 godina, rekla bih da ne vidim Srbiju uopšte.
 
Bolje ti lepo leci sebe sine, vidim vec imas kompleks nize vrednosti, cim vidis koji auto vozim ,kazes, ko je ovaj seljak, a u sebi mislis kako bi voleo da imas jednoga dana takva kola! pa ima ces ovakav auto, ali kada pocnes da radis kao sav posten svet, a ne da pokusavas da se obogatis preko tudjih ledja!!

:D:D:D:D:D........gde mene bas nadje, somino mala........:D:D:D......takve fizikalce ja menjam nedeljno u firmi, menjam vas bre, ko ispusene mustikle:D:D:D

Koji ti to auto vozis, klosaru gastarbajteski, pa mislis da se u beogradu pale na polovnu mechku kao kod tebe u selu ???:D:D
 
:D:D:D:D:D........gde mene bas nadje, somino mala........:D:D:D......takve fizikalce ja menjam nedeljno u firmi, menjam vas bre, ko ispusene mustikle:D:D:D

Koji ti to auto vozis, klosaru gastarbajteski, pa mislis da se u beogradu pale na polovnu mechku kao kod tebe u selu ???:D:D

sta ce muka on misli sad da mi ovde vozimo stojadine i jugice, fice, peglice i ta sranja...

a on tamo vozio je do pre pola godine opela askonu sto mu je poklonio ujak kad ga je doveo da ne ide peske na posao... a sad mu je gazda za bonus dao golfa 2... jer manje trosi od askone :roll:
 
:D:D:D:D:D........gde mene bas nadje, somino mala........:D:D:D......takve fizikalce ja menjam nedeljno u firmi, menjam vas bre, ko ispusene mustikle:D:D:D

Koji ti to auto vozis, klosaru gastarbajteski, pa mislis da se u beogradu pale na polovnu mechku kao kod tebe u selu ???:D:D

kamo srece da ti uopste i mozes dole da radis kao fizikalac, nisam te razumeo, tebe nedeljno setaju od fimre do firme da radis kao fizikalac! E bas je zalosna tvoja sudbina i to za svega 100 eura mesecno! mnogo si zavidan, samo neznam zasto? a hteo li bi da se menjamo, ja dodjem dole i radim tvoj posao, ati dojes ovde i radis moj posao, al moras i svabski da znas, ii ti je bolje dole da gluvaris nego da ucis jezik i radis za vecu kintu i bolji posao nego dole! ovde be zivis kao car, vise sam sigurniji ovde nego kada odem dole, jer narkica poput tebe ima puna srbija, pa nije mi bas svejedno kada idem dole, zato sam izvadio ovde oruzani list i nosim pucu sa sobom, ovde je to normalna pojava, a i dozovljavaju mi na granici da je unosim i iznosim, jer imam papire, samo cekam ko ce prvi da mi se nadje na nisanu!
 
kamo srece da ti uopste i mozes dole da radis kao fizikalac, nisam te razumeo, tebe nedeljno setaju od fimre do firme da radis kao fizikalac! E bas je zalosna tvoja sudbina i to za svega 100 eura mesecno! mnogo si zavidan, samo neznam zasto? a hteo li bi da se menjamo, ja dodjem dole i radim tvoj posao, ati dojes ovde i radis moj posao, al moras i svabski da znas, ii ti je bolje dole da gluvaris nego da ucis jezik i radis za vecu kintu i bolji posao nego dole! ovde be zivis kao car, vise sam sigurniji ovde nego kada odem dole, jer narkica poput tebe ima puna srbija, pa nije mi bas svejedno kada idem dole, zato sam izvadio ovde oruzani list i nosim pucu sa sobom, ovde je to normalna pojava, a i dozovljavaju mi na granici da je unosim i iznosim, jer imam papire, samo cekam ko ce prvi da mi se nadje na nisanu!

Idi dole u Kosovsku Mitrovicu sa pucom,pa pomozi braći!
 
kamo srece da ti uopste i mozes dole da radis kao fizikalac, nisam te razumeo, tebe nedeljno setaju od fimre do firme da radis kao fizikalac! E bas je zalosna tvoja sudbina i to za svega 100 eura mesecno! mnogo si zavidan, samo neznam zasto? a hteo li bi da se menjamo, ja dodjem dole i radim tvoj posao, ati dojes ovde i radis moj posao, al moras i svabski da znas, ii ti je bolje dole da gluvaris nego da ucis jezik i radis za vecu kintu i bolji posao nego dole! ovde be zivis kao car, vise sam sigurniji ovde nego kada odem dole, jer narkica poput tebe ima puna srbija, pa nije mi bas svejedno kada idem dole, zato sam izvadio ovde oruzani list i nosim pucu sa sobom, ovde je to normalna pojava, a i dozovljavaju mi na granici da je unosim i iznosim, jer imam papire, samo cekam ko ce prvi da mi se nadje na nisanu!


dodji, dodji, gastarbajteru.........volimo mi ovde te naoruzane seljake:D:D:D
stavicemo ti tu prangiju u bulju, pa ces da se hvalis kod svojih seljana , da ti je bulja nova futrola za pistolj........:D:D:D......a mozda ti i otmemo rent a car mechku, koju uzimas na nedelju dana, jer ti je blam da dolazis u selo iz becha, sa polovnim golfom dvojkom:D:D:D
 
kamo srece da ti uopste i mozes dole da radis kao fizikalac, nisam te razumeo, tebe nedeljno setaju od fimre do firme da radis kao fizikalac! E bas je zalosna tvoja sudbina i to za svega 100 eura mesecno! mnogo si zavidan, samo neznam zasto? a hteo li bi da se menjamo, ja dodjem dole i radim tvoj posao, ati dojes ovde i radis moj posao, al moras i svabski da znas, ii ti je bolje dole da gluvaris nego da ucis jezik i radis za vecu kintu i bolji posao nego dole! ovde be zivis kao car, vise sam sigurniji ovde nego kada odem dole, jer narkica poput tebe ima puna srbija, pa nije mi bas svejedno kada idem dole, zato sam izvadio ovde oruzani list i nosim pucu sa sobom, ovde je to normalna pojava, a i dozovljavaju mi na granici da je unosim i iznosim, jer imam papire, samo cekam ko ce prvi da mi se nadje na nisanu!

:roll::roll::roll:
 
[/B]

dodji, dodji, gastarbajteru.........volimo mi ovde te naoruzane seljake:D:D:D
stavicemo ti tu prangiju u bulju, pa ces da se hvalis kod svojih seljana , da ti je bulja nova futrola za pistolj........:D:D:D......a mozda ti i otmemo rent a car mechku, koju uzimas na nedelju dana, jer ti je blam da dolazis u selo iz becha, sa polovnim golfom dvojkom:D:D:D

Bolje i rentirano vozilo nego da vozim biciklu kao ti, i to onu poni staru 20 godina, pa kako te nije sramota vec jednom, ja bi u zemlju propao da sam na tvom mestu, nego znam sta ces reci, da nemas obraza i tako to! ma kapiram ja tebe odlicno, samo si nebulozan za ostale clanove foruma!
 
:):):)

vidi kako je narod lepo i bogato ziveo pre ovih sadasnjih :)

:shock:
ovo ti nije u redu...
ovaj video nije nimalo smješan

jao nisam znao da je baš tako bilo u vas 90ih

i stvarno mi nije jasno kako te stranke još i dan danas imaju svoje biračko tjelo koje za njih glasa:roll:

evo gledajući ovo ZAPREPAŠTEN SAM pogotovo kad sam vidio onog dedu kako mu kruh (hleb) iz ruke otimaju...
jao još ću se rasplakat...bolje da nisam gledao:sad:
 
jao pa to je u Beogradu mogu tek da zamislim kako je bilo u drugim manjim gradovima i mestima...

sad si me IDI iskomirao do kraja a baš pošao da se spremam da malo izađem vanka:(

tim više jer baš sam maloprije gledao reportažu o valu poskupljenja hrane u BiH i vrlo neizvjesnoj situaciji danas u toj zemlji...

koliko još narodi ovih prostora moraju patiti i biti izmanipulirani da shvate i da svoje glasove ne poklanjaju divljacima koji su nas doveli u takvu poziciju ...

često pomislim dok gledam takove i slične snimke da smo možda mazohistički nastrojeni i da jednostavno da smo naučeni da nas tlače što domaći političari i nedodirljivi tajkuni što strani... da ne kažem da nam ponekad taj "feeling" fali pa upravo takve i biramo:shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top