Muski mozak

N

Natalia

Gost
Cao! Ne znam kako da pocnem... Ne znam ni kako da vam objasnim... Potrebno mi je misljenje osobe muskog pola. Zelela bih da shvatim zasto se sve odigralo na taj nacin, da pokusam da ga razumem. Bili smo u vezi duzi period i sve je bilo manje-vise ok. Odjednom se promenio,pocele su da mu smetaju gluposti tipa moje kafenisanje sa drugarucama,drugovi koji su mi se javljali na ulici, moj mobilni telefon,moje studiranje,polaganje voznje i sl. Sve sto odrazava moju samostalnost. Zasto? Mislila sam da dobro funkcionisemo zajedno. Proslo je odredjeno vreme, cak smo planirali i brak. :?
 
Ovako, sve to radi zato sto je ljubomoran, (citaj bolesno ljubomoran) kasnije ce te optuzivati da ga varas da si ga prevarila, pa ce poceti i za oblacenje u stilu "zar ces to obuci, e neces..." itd. A sve je to zbog toga sto on sam to radi( mislim na optuzivanje za prevare)... veruj mi znam iz iskustva...Jos nesto ako ti kaze da mu priznas da si ga prevarila (makar ti znas da nisi) i da ce ti oprostiti onda ima velike sanse da te je prevario. Makar to ne mora biti istina...Kasnije ces se pitati da li ga volis stvarno ili te za njega veze to sto ste sve zajedno prosli ipak ste i brak planirali (jos vise ako ti je on prvi), na neki nacin bojaces se da ga ostavis, mislices da ne mozes bez njega, ali ni sa njim... Ne znam ne mora sve ovo biti tacno sve zavisi, ima tu puno stvari... Mozda se on tako ponasa jer je jako nesiguran da ga ti volis, mozda mu ti neprimetno dajes povoda za to... npr. pravis ga ljubomornim, zezala si ga na pocetku veze... Ne znam,pisi jos nesto kako se ponasa, pa... I da ako je stvarno tako jako ljubomoran bezi od njega jer takav ti ne treba u zivotu veruj mi!
 
Nismo vise zajedno,ali sam izvukla veliku pouku iz svega. Bio je prvi poljubac,osmeh,neznost,zakletva... A sada je poslednja osoba na svetu sa kojom bih bila. Zelela sam samo da cujem sta mislite. Ne znam da li ti znaci ali,otprilike isto razmisljamo. Nije vredan truda!
 
Natalia:
Cao! Ne znam kako da pocnem... Ne znam ni kako da vam objasnim... Potrebno mi je misljenje osobe muskog pola. Zelela bih da shvatim zasto se sve odigralo na taj nacin, da pokusam da ga razumem. Bili smo u vezi duzi period i sve je bilo manje-vise ok. Odjednom se promenio,pocele su da mu smetaju gluposti tipa moje kafenisanje sa drugarucama,drugovi koji su mi se javljali na ulici, moj mobilni telefon,moje studiranje,polaganje voznje i sl. Sve sto odrazava moju samostalnost. Zasto? Mislila sam da dobro funkcionisemo zajedno. Proslo je odredjeno vreme, cak smo planirali i brak. :?

problem sa egom
 
Natalia:
Cao! Ne znam kako da pocnem... Ne znam ni kako da vam objasnim... Potrebno mi je misljenje osobe muskog pola. Zelela bih da shvatim zasto se sve odigralo na taj nacin, da pokusam da ga razumem. Bili smo u vezi duzi period i sve je bilo manje-vise ok. Odjednom se promenio,pocele su da mu smetaju gluposti tipa moje kafenisanje sa drugarucama,drugovi koji su mi se javljali na ulici, moj mobilni telefon,moje studiranje,polaganje voznje i sl. Sve sto odrazava moju samostalnost. Zasto? Mislila sam da dobro funkcionisemo zajedno. Proslo je odredjeno vreme, cak smo planirali i brak. :?
Jednostavno taj tvoj, nazovi decko je budala i trebas sto pre da odes od njega ako ti je imalo stalo do tebe same.
 
Da li ste vi u stvari zajedno ili ne? Ako niste, nema potrebe da raspravljamapo o ovoj temi-dobro si postupila sto si ga ostavila (ako jesi) jer nte e zasluzuje, a brak sa njim bi bio prava nocna mora. Moja drugarica je udata za bolesno ljubomornog coveka (koji je vara usput)koji joj nije dao da polaze voznju jer ce tako bit sama sa instruktorom.Bolest!!!
 
Sta kazes na ovo : juris za curom,daje ti povoda,saznas da je neko ima,ona se veri,veridba joj pukne,ostane trudna i rodi,ali ti si tu jer i dalje je zelis-pocnes vezu cuvas joj bebicu(ne tvoju),ona zbog kinte rodi jedno i tebi pa ti ga posle uvali kao nema uslova(lovu je zadrzala)a sad juri tipa za trece dete jer ****** pa to je 90 soma.Ma devojke su nase strava generalno i sve su "******" tako romanticne.Zivele nase emancipovane Srpkinje!!!
 
muska bruka:
Sta kazes na ovo : juris za curom,daje ti povoda,saznas da je neko ima,ona se veri,veridba joj pukne,ostane trudna i rodi,ali ti si tu jer i dalje je zelis-pocnes vezu cuvas joj bebicu(ne tvoju),ona zbog kinte rodi jedno i tebi pa ti ga posle uvali kao nema uslova(lovu je zadrzala)a sad juri tipa za trece dete jer * pa to je 90 soma.Ma devojke su nase strava generalno i sve su "*" tako romanticne.Zivele nase emancipovane Srpkinje!!!

A koliko muscaraca ( citaj: idiota, skotova) ima koji ostave svoju devojku kad saznaju da je trudna, i ona fino mora dalje sama, koliko se to desava mladim devojkama, koliko im oni uniste zivote u startu kazem to uniste jer ljudi odma pricaju za tu devojku tako mlada a vec ima dete a nema muza i bla, bla... i naravno muskarci su "zlato", cim nastane neki problem uhvate sturu... Koliko samo zena ima koje same odgajaju svoju decu jer ih je muz ostavio, ili su razvedeni... dok se one muce da zarade koji dinar za svoju decu oni ni prst da pomaknu, i jos ljudi imaju smelosti nesto da kazu protiv tih zena...
Ne kazem ima raznih, i takvih kakve si ti rekao ali decko nisu sve takve, mnogo vise ima slucaja kad muskarac bude takav... ali mnogo, mnogo...
Ne razumem sto si to uopste i napisao kad to nije tema ni u blizini... morala sam ovo napisati jer... ma necu vise...
U svakom slucaju meni je zao sto si to proziveo i sto si naletio na takvu zenu, ali nisu sve takve...razumem da si sad jako povredjen ali glavu gore kreni dalje, verujem da ces naci onu pravu, uostalom sad imas jedno malo slatko stvorenje bori se za njega, nemoj misliti da zbog toga neces moci naci pravu devojku, jer ako neka devojka nece da bude sa tobom zbog deteta onda ona nije devojka za tebe! :wink:
 
Ne snalazim se najbolje u forumima pa ti se izvinjavam za ovo, nisam zeleo da se svadjam,besan sam i ne znam da li bih vise voleo da svega nije ni bilo ili (zbog bebe)je dobro sto se ona rodila(devojcica) a sto ti kazes o ljubavi i kao volece me neka bez obzira na bebu ma daj...
 
HOCE VERUJ MI! Jer ako je ona prava prihvatice ona i tu bebicu... samo nemoj molim te da krivis bebicu jer ona nista nije kriva, budi sretan zbog nje, bori se... nemoj da budes depresivan vec jedan ponosan otac slatke curice zene to voli, jake, savesne, odgovorne muskarce... naravno svako je nekad tuzan ali ti sad moras biti jak, znam da je tesko ali imas care za koga da se boris...
Vreme ce pokazati svoje, samo se bori nemoj da odustajes od svijih ciljeva koje si postavio, i nemoj da padas u depresuju... Druzi se, pricaj sa drugovima,drugaricama... A nisi napisao koliko imas godina!? Dobro gde zivis to ipak ne moze preko ovoga...
Ja sam ti vec pisala tj. ona sto si nazvao sestro...
 
Naravno da hoces! Nego jeli li razmislio sta ces i kako ces? Jelam li ti bar malo pomogla, dala neke ideje?
Veliki pozdrav!
I pozdrav maloj curici! Uvek je cuvaj jer je ona najvece blago sto imas veruj mi!!! :P :D
 
Anonymous:
Ovako, sve to radi zato sto je ljubomoran, (citaj bolesno ljubomoran) kasnije ce te optuzivati da ga varas da si ga prevarila, pa ce poceti i za oblacenje u stilu "zar ces to obuci, e neces..." itd. A sve je to zbog toga sto on sam to radi( mislim na optuzivanje za prevare)... veruj mi znam iz iskustva...Jos nesto ako ti kaze da mu priznas da si ga prevarila (makar ti znas da nisi) i da ce ti oprostiti onda ima velike sanse da te je prevario. Makar to ne mora biti istina...Kasnije ces se pitati da li ga volis stvarno ili te za njega veze to sto ste sve zajedno prosli ipak ste i brak planirali (jos vise ako ti je on prvi), na neki nacin bojaces se da ga ostavis, mislices da ne mozes bez njega, ali ni sa njim... Ne znam ne mora sve ovo biti tacno sve zavisi, ima tu puno stvari... Mozda se on tako ponasa jer je jako nesiguran da ga ti volis, mozda mu ti neprimetno dajes povoda za to... npr. pravis ga ljubomornim, zezala si ga na pocetku veze... Ne znam,pisi jos nesto kako se ponasa, pa... I da ako je stvarno tako jako ljubomoran bezi od njega jer takav ti ne treba u zivotu veruj mi!
A koji broj cipela nosi?
Anonymous:
Izvini nisam procitala da vise niste zajedno, to sve menja! Ali mozda nesto izvuces iz ovog saveta...
:lol: :lol: :lol:
 
Zak:
Anonymous:
Ovako, sve to radi zato sto je ljubomoran, (citaj bolesno ljubomoran) kasnije ce te optuzivati da ga varas da si ga prevarila, pa ce poceti i za oblacenje u stilu "zar ces to obuci, e neces..." itd. A sve je to zbog toga sto on sam to radi( mislim na optuzivanje za prevare)... veruj mi znam iz iskustva...Jos nesto ako ti kaze da mu priznas da si ga prevarila (makar ti znas da nisi) i da ce ti oprostiti onda ima velike sanse da te je prevario. Makar to ne mora biti istina...Kasnije ces se pitati da li ga volis stvarno ili te za njega veze to sto ste sve zajedno prosli ipak ste i brak planirali (jos vise ako ti je on prvi), na neki nacin bojaces se da ga ostavis, mislices da ne mozes bez njega, ali ni sa njim... Ne znam ne mora sve ovo biti tacno sve zavisi, ima tu puno stvari... Mozda se on tako ponasa jer je jako nesiguran da ga ti volis, mozda mu ti neprimetno dajes povoda za to... npr. pravis ga ljubomornim, zezala si ga na pocetku veze... Ne znam,pisi jos nesto kako se ponasa, pa... I da ako je stvarno tako jako ljubomoran bezi od njega jer takav ti ne treba u zivotu veruj mi!
A koji broj cipela nosi?
Anonymous:
Izvini nisam procitala da vise niste zajedno, to sve menja! Ali mozda nesto izvuces iz ovog saveta...
:lol: :lol: :lol:


Zak imas nekih problema? :?: Nesto ti nije jasno? Reci pa da resimo to... :wink:
 
Bili smo dugo zajedno,proslo je sedam meseci od raskida. Ostavio me je na dan mog rodjena,na dan kada bi pored rodjendana obelezili cetiri godine zabavljanja. Dugo mi je trebalo da se osvestim. Govorio je da ja ne bih mogla da odgovorim pozivu koji bi me cekao kada se udam za njega. Sada je naravno sa drugom.
 

Back
Top