Muski mozak
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Muski mozak

Natalia
    Guest

Podrazumevano Muski mozak

Cao! Ne znam kako da pocnem... Ne znam ni kako da vam objasnim... Potrebno mi je misljenje osobe muskog pola. Zelela bih da shvatim zasto se sve odigralo na taj nacin, da pokusam da ga razumem. Bili smo u vezi duzi period i sve je bilo manje-vise ok. Odjednom se promenio,pocele su da mu smetaju gluposti tipa moje kafenisanje sa drugarucama,drugovi koji su mi se javljali na ulici, moj mobilni telefon,moje studiranje,polaganje voznje i sl. Sve sto odrazava moju samostalnost. Zasto? Mislila sam da dobro funkcionisemo zajedno. Proslo je odredjeno vreme, cak smo planirali i brak. :?

Guest

Podrazumevano

Ovako, sve to radi zato sto je ljubomoran, (citaj bolesno ljubomoran) kasnije ce te optuzivati da ga varas da si ga prevarila, pa ce poceti i za oblacenje u stilu "zar ces to obuci, e neces..." itd. A sve je to zbog toga sto on sam to radi( mislim na optuzivanje za prevare)... veruj mi znam iz iskustva...Jos nesto ako ti kaze da mu priznas da si ga prevarila (makar ti znas da nisi) i da ce ti oprostiti onda ima velike sanse da te je prevario. Makar to ne mora biti istina...Kasnije ces se pitati da li ga volis stvarno ili te za njega veze to sto ste sve zajedno prosli ipak ste i brak planirali (jos vise ako ti je on prvi), na neki nacin bojaces se da ga ostavis, mislices da ne mozes bez njega, ali ni sa njim... Ne znam ne mora sve ovo biti tacno sve zavisi, ima tu puno stvari... Mozda se on tako ponasa jer je jako nesiguran da ga ti volis, mozda mu ti neprimetno dajes povoda za to... npr. pravis ga ljubomornim, zezala si ga na pocetku veze... Ne znam,pisi jos nesto kako se ponasa, pa... I da ako je stvarno tako jako ljubomoran bezi od njega jer takav ti ne treba u zivotu veruj mi!

Guest

Podrazumevano

Izvini nisam procitala da vise niste zajedno, to sve menja! Ali mozda nesto izvuces iz ovog saveta...

Natalia
    Guest

Podrazumevano muski mozak

Nismo vise zajedno,ali sam izvukla veliku pouku iz svega. Bio je prvi poljubac,osmeh,neznost,zakletva... A sada je poslednja osoba na svetu sa kojom bih bila. Zelela sam samo da cujem sta mislite. Ne znam da li ti znaci ali,otprilike isto razmisljamo. Nije vredan truda!

Guest

Podrazumevano

Drago mi je da sam ti pomogla! :wink:
    Ako imas jos neki problem napisi slobodno! :wink:

Elita
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

...je veci....a manje aktivan :shock: :shock: :wink:

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Muski mozak

Citat Original postavio Natalia
    Cao! Ne znam kako da pocnem... Ne znam ni kako da vam objasnim... Potrebno mi je misljenje osobe muskog pola. Zelela bih da shvatim zasto se sve odigralo na taj nacin, da pokusam da ga razumem. Bili smo u vezi duzi period i sve je bilo manje-vise ok. Odjednom se promenio,pocele su da mu smetaju gluposti tipa moje kafenisanje sa drugarucama,drugovi koji su mi se javljali na ulici, moj mobilni telefon,moje studiranje,polaganje voznje i sl. Sve sto odrazava moju samostalnost. Zasto? Mislila sam da dobro funkcionisemo zajedno. Proslo je odredjeno vreme, cak smo planirali i brak. :?
    problem sa egom

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Muski mozak

Citat Original postavio Natalia
    Jednostavno taj tvoj, nazovi decko je budala i trebas sto pre da odes od njega ako ti je imalo stalo do tebe same.

Obećava
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Da li ste vi u stvari zajedno ili ne? Ako niste, nema potrebe da raspravljamapo o ovoj temi-dobro si postupila sto si ga ostavila (ako jesi) jer nte e zasluzuje, a brak sa njim bi bio prava nocna mora. Moja drugarica je udata za bolesno ljubomornog coveka (koji je vara usput)koji joj nije dao da polaze voznju jer ce tako bit sama sa instruktorom.Bolest!!!

Lilith_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jedinica
    Moja drugarica je udata za bolesno ljubomornog coveka (koji je vara usput)koji joj nije dao da polaze voznju jer ce tako bit sama sa instruktorom.Bolest!!!

:shock: :shock: :shock:

muska bruka
    Guest

Podrazumevano e pa i mi muski ga naje..mo ponekad

Sta kazes na ovo : juris za curom,daje ti povoda,saznas da je neko ima,ona se veri,veridba joj pukne,ostane trudna i rodi,ali ti si tu jer i dalje je zelis-pocnes vezu cuvas joj bebicu(ne tvoju),ona zbog kinte rodi jedno i tebi pa ti ga posle uvali kao nema uslova(lovu je zadrzala)a sad juri tipa za trece dete jer ****** pa to je 90 soma.Ma devojke su nase strava generalno i sve su "******" tako romanticne.Zivele nase emancipovane Srpkinje!!!

Primećen član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ma tu je kraj Prihvati i furaj dalje Ako ne poslusas, shvatit ces da sam bio u pravu, ali to ce mozda biti kasno :wink:

muska bruka
    Guest

Podrazumevano vec sam ga nagrabusio

Pokusavam da shvatim sta mi se desilo.Uzeh joj bebu a to i nije tako lose.

Guest

Podrazumevano Re: e pa i mi muski ga naje..mo ponekad

Citat Original postavio muska bruka
    Sta kazes na ovo : juris za curom,daje ti povoda,saznas da je neko ima,ona se veri,veridba joj pukne,ostane trudna i rodi,ali ti si tu jer i dalje je zelis-pocnes vezu cuvas joj bebicu(ne tvoju),ona zbog kinte rodi jedno i tebi pa ti ga posle uvali kao nema uslova(lovu je zadrzala)a sad juri tipa za trece dete jer * pa to je 90 soma.Ma devojke su nase strava generalno i sve su "*" tako romanticne.Zivele nase emancipovane Srpkinje!!!
    A koliko muscaraca ( citaj: idiota, skotova) ima koji ostave svoju devojku kad saznaju da je trudna, i ona fino mora dalje sama, koliko se to desava mladim devojkama, koliko im oni uniste zivote u startu kazem to uniste jer ljudi odma pricaju za tu devojku tako mlada a vec ima dete a nema muza i bla, bla... i naravno muskarci su "zlato", cim nastane neki problem uhvate sturu... Koliko samo zena ima koje same odgajaju svoju decu jer ih je muz ostavio, ili su razvedeni... dok se one muce da zarade koji dinar za svoju decu oni ni prst da pomaknu, i jos ljudi imaju smelosti nesto da kazu protiv tih zena...
    Ne kazem ima raznih, i takvih kakve si ti rekao ali decko nisu sve takve, mnogo vise ima slucaja kad muskarac bude takav... ali mnogo, mnogo...
    Ne razumem sto si to uopste i napisao kad to nije tema ni u blizini... morala sam ovo napisati jer... ma necu vise...
    U svakom slucaju meni je zao sto si to proziveo i sto si naletio na takvu zenu, ali nisu sve takve...razumem da si sad jako povredjen ali glavu gore kreni dalje, verujem da ces naci onu pravu, uostalom sad imas jedno malo slatko stvorenje bori se za njega, nemoj misliti da zbog toga neces moci naci pravu devojku, jer ako neka devojka nece da bude sa tobom zbog deteta onda ona nije devojka za tebe! :wink:

muska bruka
    Guest

Podrazumevano epa izvini zalutao sam

Ne snalazim se najbolje u forumima pa ti se izvinjavam za ovo, nisam zeleo da se svadjam,besan sam i ne znam da li bih vise voleo da svega nije ni bilo ili (zbog bebe)je dobro sto se ona rodila(devojcica) a sto ti kazes o ljubavi i kao volece me neka bez obzira na bebu ma daj...

Guest

Podrazumevano

HOCE VERUJ MI! Jer ako je ona prava prihvatice ona i tu bebicu... samo nemoj molim te da krivis bebicu jer ona nista nije kriva, budi sretan zbog nje, bori se... nemoj da budes depresivan vec jedan ponosan otac slatke curice zene to voli, jake, savesne, odgovorne muskarce... naravno svako je nekad tuzan ali ti sad moras biti jak, znam da je tesko ali imas care za koga da se boris...
    Vreme ce pokazati svoje, samo se bori nemoj da odustajes od svijih ciljeva koje si postavio, i nemoj da padas u depresuju... Druzi se, pricaj sa drugovima,drugaricama... A nisi napisao koliko imas godina!? Dobro gde zivis to ipak ne moze preko ovoga...
    Ja sam ti vec pisala tj. ona sto si nazvao sestro...

sale(m.bruka)
    Guest

Podrazumevano pozdrav sestri

Moja sajber-sestro sinoc sam bio u uzasnom stanju ,danas mi je malo bolje.Puno te pozdravljam i nadam se da cu te jos onekad sresti ovde...

Guest

Podrazumevano

Naravno da hoces! Nego jeli li razmislio sta ces i kako ces? Jelam li ti bar malo pomogla, dala neke ideje?
    Veliki pozdrav!
    I pozdrav maloj curici! Uvek je cuvaj jer je ona najvece blago sto imas veruj mi!!!

fond
    Guest

Podrazumevano

sale, bravo lafe ne brini za kintu, evo poslacu ti ja sto maraka

Elita Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ovako, sve to radi zato sto je ljubomoran, (citaj bolesno ljubomoran) kasnije ce te optuzivati da ga varas da si ga prevarila, pa ce poceti i za oblacenje u stilu "zar ces to obuci, e neces..." itd. A sve je to zbog toga sto on sam to radi( mislim na optuzivanje za prevare)... veruj mi znam iz iskustva...Jos nesto ako ti kaze da mu priznas da si ga prevarila (makar ti znas da nisi) i da ce ti oprostiti onda ima velike sanse da te je prevario. Makar to ne mora biti istina...Kasnije ces se pitati da li ga volis stvarno ili te za njega veze to sto ste sve zajedno prosli ipak ste i brak planirali (jos vise ako ti je on prvi), na neki nacin bojaces se da ga ostavis, mislices da ne mozes bez njega, ali ni sa njim... Ne znam ne mora sve ovo biti tacno sve zavisi, ima tu puno stvari... Mozda se on tako ponasa jer je jako nesiguran da ga ti volis, mozda mu ti neprimetno dajes povoda za to... npr. pravis ga ljubomornim, zezala si ga na pocetku veze... Ne znam,pisi jos nesto kako se ponasa, pa... I da ako je stvarno tako jako ljubomoran bezi od njega jer takav ti ne treba u zivotu veruj mi!
    A koji broj cipela nosi?
    Izvini nisam procitala da vise niste zajedno, to sve menja! Ali mozda nesto izvuces iz ovog saveta...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Zak
    A koji broj cipela nosi?

Zak imas nekih problema? Nesto ti nije jasno? Reci pa da resimo to... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Natali, sta se ustvari desilo medju vama,ostavio te zbog druge ili....

Natalia
    Guest

Podrazumevano

Danas sam se uverila da jeste.Hvala svima na savetima. Necu vise da smaram sa ovom temom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Nemoj da si tuzana.Zasto se to desilo?Sta ti mislia?

Natalia
    Guest

Podrazumevano

Bili smo dugo zajedno,proslo je sedam meseci od raskida. Ostavio me je na dan mog rodjena,na dan kada bi pored rodjendana obelezili cetiri godine zabavljanja. Dugo mi je trebalo da se osvestim. Govorio je da ja ne bih mogla da odgovorim pozivu koji bi me cekao kada se udam za njega. Sada je naravno sa drugom.

Slične teme

1. Jačina ženskog orgazma bi mogla da sprži muški mozak :)
    Autor Walburga u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 26.11.2008., 17:33
  2. Mozak
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 29.08.2008., 04:33
  3. IMATE LI MUSKI MOZAK???
    Autor Miss_007 u forumu Muškarci
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 28.05.2008., 02:30
  4. Gde vam je MOZAK ????
    Autor ...MYsHO... u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 26.05.2008., 12:54
  5. Koji MUŠKI/"MUŠKI" likovi zalaze u "naš" kutak?
    Autor gost 67988 u forumu Žene
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 20.11.2006., 00:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •