PS3 vs XboX360 vs Wii

Koja NEXT-GEN konzola je najbolja?!

  • Sony Playstation 3

  • Microsoft XboX360

  • Nintendo Wii


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.787
ps3.jpg

ILI
Xbox360.jpg

ILI
wii-outsells-ps3.jpg
 
Pazi, da zaigras 360 i PS3, lepo legnes na krevet, pokrijes se, pored sebe flasa voda, zamracis sobu i furaj..
Za Wii se lepo istegnes, istrcis da se zagrejes, i onda stanes izpred TV-a, uzmes ono sranjce, skaces, mlataras rukama da komsije pomisle da si poludeo, zovu ludaru da te pokupe....aj sad reci da se ne razlikuju...
 
Pazi, da zaigras 360 i PS3, lepo legnes na krevet, pokrijes se, pored sebe flasa voda, zamracis sobu i furaj..
Za Wii se lepo istegnes, istrcis da se zagrejes, i onda stanes izpred TV-a, uzmes ono sranjce, skaces, mlataras rukama da komsije pomisle da si poludeo, zovu ludaru da te pokupe....aj sad reci da se ne razlikuju...

:razz::razz::razz:

Ost'o sam bez teksta
 
pa jeste markoca i to shto kazhesh a klincima je to jaaako zabavno bash se zbog toga i tako dobro prodaje Wii i zbog cene, kazhem 1000 put... a jesi video onaj Zapper, kao... mlatish po ekranu i ratatatata?! :lol: obichna igrachka za decu... dok ovi ozbiljniji gameri vishe vole PS3 i XboX 360
Accessory_zapper.jpg
 
Naravno, ozbiljnim gamerima nisu bitni glupavi kontroleri kakve nintendo nudi...to je sa infantilnu decu.
Nas zanima kvalitet i buducnost, a to je ipak u PS3
I sam sony je rekao da je PS3 uradjen da ide na duge staze, rezultati prodaja sada su mozda u korist te ocajne gluposti od nintendove konzole, ali vremenom ce ps3 naravno preovladati. kao i uvek. jer ipak, ps3 je hardverski najjaca konzola i ima najbolje igre...
jao vidi, niko nije glasao za taj wii....eh...pa naravno, kad pre svega sama konzola ima najgluplje ime koje sam u zivotu cuo
ne znam ni kako se to izgovara
 
haha **** vas taj glupavi nintendov pistolj, secam se kao klinac kad sam igrao segu i pucao tim pistoljem u tv da ubijem one bandite koji su se pojavljivali na ekranu. Znaci mlatarao sam okolo kao manijak, dok nije dosao ortak, uzeo taj pistolj i krenuo da puca u plafon i po sobi...i zamisli sta se desilo, banditi su padali mrtvi!!! :D :D :D :D :D
 
Pazi, da zaigras 360 i PS3, lepo legnes na krevet, pokrijes se, pored sebe flasa voda, zamracis sobu i furaj..
Za Wii se lepo istegnes, istrcis da se zagrejes, i onda stanes izpred TV-a, uzmes ono sranjce, skaces, mlataras rukama da komsije pomisle da si poludeo, zovu ludaru da te pokupe....aj sad reci da se ne razlikuju...

WORD!! 8-)
 
Pa naravno da ps3 vodi kad je najnapredniji, najlepsi , najzreliji i najbolji. Ocigledno je da mnogi favorizuju druge konzole (wii) zbog trenutne cene PS3 ( koja ce spasti naravno, a i mi smo srbi, nema se kod nas para ni za piratski GTASA) ...takvi ljudi nisu pravi gameri, to su seljaci
 
PS3 je najbolje hardwerski opremljena konzola, grafika igrara je na njemu najbolja...
mane:
1. koshta soma evra samo konzola i dzojstik, za propratnu opremu jedno 1200
2. ne verujem da cesh moci da odesh kod pirata i da kupish par igrica za 300kinti kao shto si mog'o kod PS1 i PS2....ipak blueray=50gb

Ali Xbox360 je slabija konzola, jeftinija shto jes' jes', al opet ne odushevljava me neshto posebno...
Wii je, kao shto je neko rekao, za uzrast 4-12, tj malu decu koja imaju dosta energije i zelje da trche po sobi ko budale sa onim chudom i igraju tenis npr.
 
PS3 je najbolje hardwerski opremljena konzola, grafika igrara je na njemu najbolja...
mane:
1. koshta soma evra samo konzola i dzojstik, za propratnu opremu jedno 1200
2. ne verujem da cesh moci da odesh kod pirata i da kupish par igrica za 300kinti kao shto si mog'o kod PS1 i PS2....ipak blueray=50gb

Ali Xbox360 je slabija konzola, jeftinija shto jes' jes', al opet ne odushevljava me neshto posebno...
Wii je, kao shto je neko rekao, za uzrast 4-12, tj malu decu koja imaju dosta energije i zelje da trche po sobi ko budale sa onim chudom i igraju tenis npr.

700 eura sa blue ray filmom
 

Back
Top