Astromedicina

@ sevilja

Mislim da se saturnov povratak u njegovom slucaju ipak odnosi na nesto drugo, ne direktno na njega. kako stvari stoje, on moze da ima neku promenu u sirokoj porodici ali i promenu u svojoj licnoj, materijalnoj ili porodicnoj situaciji, posebno po pitanju neke kuce, stana, objekta, vrednosti koja ne mora da bude u mestu gde je on, moze da bude iz drugog kraja...On takodje, moze da se seli, prinudno na neki nacin, jer mora ili treba tako a moze da se deo energije prenese i na tvoju majku, koja u ovom slucaju predstavlja njegovo 7 polje , zar ne i ima isti T kvadrat planeta sa onim sto predstavlja nju.Ja definitivno mislim da ona mora da cuva genitalije, zlezde, dojke,bubreg i besiku..Nesto moze da bude operisano kod nje ..a on, veci su problemi njemu u glavi sa krvnim sudovima, kao i u bubregu krvni sudovi, nego sa srcem kao srcem a kako je mars u Devici, to ukazuje na neke manje ili vece intervencije ali u stomacnom delu..ne lici mi ovo na intervenciju u srcanom delu...
 
@seviljo

6 polje u lavu pocinje i ima Mars Veneru u Devici, Vag i Ovan u podznaku sa znaci aktivnim upravo tim planetama..svi vladari su u polju zdravlja...problem postoji sa kardiovaskularnim sistemom jer Lavu je to zona koaj je najugrozenija, ali, Pluton nosi regeneraciju i Saturnov povratak nema direktne veze sa njim jer je njemu Saturn sada aktivan, ove godine i presao je na pocetak Device, pa ja uopste ne bih, po njegovoj karti rekla da je njemu ono sto ga ugrozava to sto nosi i leci se od toga..Njega aktivnost drzi i on moze uredno da vodi racuna o sebi, bilo da je zbog Device sam sebi lekar bilo sto veruje da sve najbolje zna ili da najbolje zna kako se oseca
Znači, da se ne sekiram.
A ono boldovano, kuku majko, ali takav je skroz. To mu dodje najdominantnija osobina.:shock: S tim što, zaista i bude puno puta u pravu. Mada, što je stariji, mekši je.
Ali ranije je bio gnjavež nevidjen. Inače, on mi je usadio vojničku disciplinu- joooj kad se samo setim driblanja- s tim što, čim postadoh svesna sebe, o'ma- sukob s autoritetom- i to sam na njega nasledila.:mrgreen:
 
Halo,

Ja mislim, ako netko ima dobru 8.kucu (po mogucnosti Veneru u toj kuci sa dobrim aspektima), moze biti hronicno bolestan a od toga se ne umire. Takvi nemaju cega da se boje.
Isto tako vladar 8.kuce u 8.kuci sa dobrim aspektima, tu nema opasnosti za zivot.

Venus8
 
Halo,

Ja mislim, ako netko ima dobru 8.kucu (po mogucnosti Veneru u toj kuci sa dobrim aspektima), moze biti hronicno bolestan a od toga se ne umire. Takvi nemaju cega da se boje.
Isto tako vladar 8.kuce u 8.kuci sa dobrim aspektima, tu nema opasnosti za zivot.

Venus8

zato sto je samo venera u dobrim aspektima u 8 polju ne znaci uopste da ima aspekte za hronicna oboljenja, njen dobar polozaj u 8 je samo pokazatelj sklonosti ka uzivanju, mozda smanjenih rizika ali pitanje i to, ako je u nekom vodenom znaku ili je u trigonu sa neptunom to ne znaci da je dobro..za bolesti i za hronicitet oboljenja se gleda 1,6,8,12 u kombinaciji i izolovano Venera nista tu ne znaci, bez cele natalne karte..Ja bih pre rekla , ako bas mora izolovano, da bi Pluton u 8 polju bilo kakvih pozitivnih aspekata oznacio regeneraciju, pa makar ne bio u znaku skorpije, na primer...
 
Ovo je jedna osoba meni bliska. Mnogo je volim, ona ima problema sa psihom.
Šta biste na tu temu izdvojili?


Mesec iz 12 potencira osetljivost i strahove, podsvest, u Jarcu u 6 polju, da se manifestuje i na zdravstvenoj osnovi, sa kvadratom Saturna mozda, ko uzima orbis od 10 stepeni ali svakako sa kvadratom Plutona u konjukciji sa Saturnom..ova osoba ima psihoze ili strahove prenaglasene, strepnju ili fobije neke koje mora u odredjenim momentima u zivotu da leci. Kako je i Mars u 6 polju u Vodoliji, rekla bih da stresne situacije i gubici uticu na nju jako i osobina da neke stvari potiskuje i zatvara u sebe..masa planeta u 5, izrazavanje kroz kreativno ili umetnost mogu da izvuku ta stanja napolje, da oslobode presije ali takodje i znak da hormoni mogu da prave probleme, npr, kao kod zena koje posle porodjaja dobiju postporodjajnu psihozu...za pocetak, pa ti nastavi
 
@ sevilja

Mislim da se saturnov povratak u njegovom slucaju ipak odnosi na nesto drugo, ne direktno na njega. kako stvari stoje, on moze da ima neku promenu u sirokoj porodici ali i promenu u svojoj licnoj, materijalnoj ili porodicnoj situaciji, posebno po pitanju neke kuce, stana, objekta, vrednosti koja ne mora da bude u mestu gde je on, moze da bude iz drugog kraja...On takodje, moze da se seli, prinudno na neki nacin, jer mora ili treba tako a moze da se deo energije prenese i na tvoju majku, koja u ovom slucaju predstavlja njegovo 7 polje , zar ne i ima isti T kvadrat planeta sa onim sto predstavlja nju.Ja definitivno mislim da ona mora da cuva genitalije, zlezde, dojke,bubreg i besiku..Nesto moze da bude operisano kod nje ..a on, veci su problemi njemu u glavi sa krvnim sudovima, kao i u bubregu krvni sudovi, nego sa srcem kao srcem a kako je mars u Devici, to ukazuje na neke manje ili vece intervencije ali u stomacnom delu..ne lici mi ovo na intervenciju u srcanom delu...
Ju vip, ja tek sad videh ovo!:shock:
Tata je imao sporove sudske, koje je dobio. Moraju da mu isplate dosta novca, a nemaju odakle. Postoji zaista šansa da mu dug bude nadomešćen kroz nekretnine i zaista ne u Beogradu, već Pančevu. Možda je to to i tad.
E sad, ne znam kako bi se deo njegovog Saturnovog povratka odnosio na mamu, jer su oni razvedeni?
 
Ju vip, ja tek sad videh ovo!:shock:
Tata je imao sporove sudske, koje je dobio. Moraju da mu isplate dosta novca, a nemaju odakle. Postoji zaista šansa da mu dug bude nadomešćen kroz nekretnine i zaista ne u Beogradu, već Pančevu. Možda je to to i tad.
E sad, ne znam kako bi se deo njegovog Saturnovog povratka odnosio na mamu, jer su oni razvedeni?

To sto su oni, draga, razvedeni ne znaci da mjka nema pravo da zadrzi svoje polje u njegovom horoskopu;-);-)vidi se duso, pa bila mu je zena zar ne i sa njim imala decu..

za nekretnine odnosno navac od njih - lako moguce
 
Mesec iz 12 potencira osetljivost i strahove, podsvest, u Jarcu u 6 polju, da se manifestuje i na zdravstvenoj osnovi, sa kvadratom Saturna mozda, ko uzima orbis od 10 stepeni ali svakako sa kvadratom Plutona u konjukciji sa Saturnom..ova osoba ima psihoze ili strahove prenaglasene, strepnju ili fobije neke koje mora u odredjenim momentima u zivotu da leci. Kako je i Mars u 6 polju u Vodoliji, rekla bih da stresne situacije i gubici uticu na nju jako i osobina da neke stvari potiskuje i zatvara u sebe..masa planeta u 5, izrazavanje kroz kreativno ili umetnost mogu da izvuku ta stanja napolje, da oslobode presije ali takodje i znak da hormoni mogu da prave probleme, npr, kao kod zena koje posle porodjaja dobiju postporodjajnu psihozu...za pocetak, pa ti nastavi
Da, dobro si rekla- psihoza+ nesanice ( Mesec kao vladar 12. polja kvadriran Saturn- Pluton konjunkcijom)
E sad, u pitanju je parafrenija- patološka lažljivost. Ona izmišlja čitave likove i priče, dogadjaje...jako dobro socijalno uklopljena, čak do te mere da ljudi uopšte ne kontaju da s njom nije nešto uredu. Naravno, ja se družim s njom sedam godina, samim tim jasno je da sam morala povezati dva i dva.
Inače, veoma inteligentna osoba i nekako kad znam za taj njen problem, osećam potrebu da joj budem pri ruci, jer znam da će imati velike krize.

Vip, gde se vidi da se njena psihoza izražava baš kroz laganje?
 
Laganje..mozda to nije izraz najpodobniji, izmisljanje i realno uklapanje za nju je bolji izraz jer ona nema problem sa kvadratom Neptuna nego dozivi realno da je tako i tako prenosi-to je sekstil Neptuna sa saturnom i plutonom, pa plus taj neptun koji daje lazne slike u glavi konjukcija Sunce, ona stvarno ima taj problem ali u svojoj glavi nema..kako je neptun u kvadratu sa ribama u 8 polju, verovatno oseca svaki prelaz planeta kroz 8 polje, bice problema kad Neptun udje u Ribe, sa Uranom povremeno ispoljava ali moze da pretera za sledecih godinu dve kad bude egzaktan kvadrat..bas kako stoje planete, sunce-neptun kvadrat sa tranzitnim Uranom..kvadrat koji povremeno ce u narednim periodima da eskalira 25-28 njena godina a sa saturnom u povratku, mozda bude zahtevalo lecenje jer mars iz Vodolije moze da joj napravi problem...
 
Shta tachno ukazuje na probleme sa miomima Vip?
Moja mama ih je operisala.. :?

Previdela sam pitanje, izvini duso, moram da malo razmislim o planetama i znacima, ako hoces uposten odgovor a za mamu, morali bi da vidimo njeno 1,6,8,12 polje..uvek igra ulogu Neptun, vaga, skorpija,bik,devica ili vodolije i ribe ali je uposteno, onda ide i rak i ako tako nastavim, uskoro celi zodijak, zar ne...no, bitno je da se vidi tacan primer i onda se slozi ...ne znam kako bih to sad sintetizovala u neko kao "pravilo"..nisam o tome razmisljala
 
Laganje..mozda to nije izraz najpodobniji, izmisljanje i realno uklapanje za nju je bolji izraz jer ona nema problem sa kvadratom Neptuna nego dozivi realno da je tako i tako prenosi-to je sekstil Neptuna sa saturnom i plutonom, pa plus taj neptun koji daje lazne slike u glavi konjukcija Sunce,
Ona nešto smisli i to savršeno uklopi u realni život- tačnije, ima dva sveta, jedan realan i jedan izmišljen koji se preklapaju, ali se ne dodiruju.
Npr. godinama mi priča o njenom najboljem drugu kog nisam nikad videla za sedam godina. Sooky, zar ne? Naravno, čim se situacija zakuvala da treba da me upozna sa dotičnim drugom, on je odjednom ispario u inostranstvo i odande se više nikad neće vratiti. :)
mozda bude zahtevalo lecenje jer mars iz Vodolije moze da joj napravi problem...
Ako uspe da se skrasi sa nekim ( trenutno ima jednog momka- ali realnog), mislim da će biti mirna, u protivnom, čim ima viška vremena, možak svašta smišlja...ali, neke vidne krize će imati sigurno...imala je jednu decembar 2005.- januar 2006.- depresija, ali se digla sama.
 
Ona nešto smisli i to savršeno uklopi u realni život- tačnije, ima dva sveta, jedan realan i jedan izmišljen koji se preklapaju, ali se ne dodiruju.
Npr. godinama mi priča o njenom najboljem drugu kog nisam nikad videla za sedam godina. Sooky, zar ne? Naravno, čim se situacija zakuvala da treba da me upozna sa dotičnim drugom, on je odjednom ispario u inostranstvo i odande se više nikad neće vratiti. :)
Ako uspe da se skrasi sa nekim ( trenutno ima jednog momka- ali realnog), mislim da će biti mirna, u protivnom, čim ima viška vremena, možak svašta smišlja...ali, neke vidne krize će imati sigurno...imala je jednu decembar 2005.- januar 2006.- depresija, ali se digla sama.

Na to sam mislila, ona nema problem u glavi koji bi mi ocekivali...ali...nije naivno kretanje planeta..
 
Sevilja jel bi mogla postaviti kartu za osobu rodjenu 10.03.1952. u 04.00 h u Mostaru.Pitanje je zdravlje?izvini sto te ponovo smaram za kacenje al meni nikako ne izbacuje link na stranici.
 
Pa uopsteno,mada osoba stalno ima 'problema' sa zdravljem.Da ne gresim dusu,verovatno njoj nije dobro zaista,ali kad ode kod lekara sve je ok.Nedijagnostikovana oboljenja.Nervoza je ovde cini mi se presudna.Inace u pitanju je moja mama kojoj nikad nije radjena natalna ,a ja sam kaze ona subjektivna pa samim tim nisam merodavna.Ako bi mi na nesto posebno skrenula paznju reci .Hvala:)
 
Pa uopsteno,mada osoba stalno ima 'problema' sa zdravljem.Da ne gresim dusu,verovatno njoj nije dobro zaista,ali kad ode kod lekara sve je ok.Nedijagnostikovana oboljenja.Nervoza je ovde cini mi se presudna.Inace u pitanju je moja mama kojoj nikad nije radjena natalna ,a ja sam kaze ona subjektivna pa samim tim nisam merodavna.Ako bi mi na nesto posebno skrenula paznju reci .Hvala:)

pretpostavila sam da ti je majka..ne bih rekla da joj nije nista ali moram malo kasnije da ti odgovorim, jurim ovo malo da ako ga nalovim da zaspi...napisacu ti kasnije
 
Vazi.Evo da ti jos malo pripomognem..ima problema sa kicmom,zglobovima,nervozna je...zadnjih par godina je dosta fizicki propala...brinem za njeno zdravlje.

Ima razloga, pogledaj onaj Neptun u konjukciji sa Saturnom, pa to su joj vladari i sunca i 1 i 12 polja, pa kvadrat sa 6 poljem i Uranom..kad dodje saturn na Saturn znace se, ima ona tegoba jos od ranije, ali do 61 ih na neki nacin resava, nego nisi subjektivna, ima samo marsa na tvojim planetama u skorpiji pa te napada, boji se da joj kazes nesto, pa lakse da te optuzi da si subjektivna, intuicija ti je dobra, nego ne mogu sad da redjam ovako sta joj fali...zelim da ti opisem po planetama, da i sama vidis kad vec mozes...
 

Back
Top