Astromedicina

a da se postavi karta osobe koja ima problem, dok cekamo..tamo na natalnim..da vidimo, kakvo je 6 polje, i kakvo je prvo polje, da li se negde mesa Jarac ili Saturn koji su uglavnom u vezi sa kolenima, cesto i skoro uvek, daju problem u aspektima sa vladarima tih polja ili su vladari tih polja koja uticu na zdravlje i fizicko telo..onako, da prekratimo cekanje..
 
Mislim da je bolje ako analiziramo neki zdravstveni problem da se ovde postavi karta. Dakle, ako ima neko neki primer, ili ga zanima šta kaže natal po pitanju zdravlja, može postaviti kartu pa ćemo komentarisati.

Suštinu je rekla vip - gleda se 1. polje kao opšta konstitucija natusa, i 6. polje koje generalno govori o zdravlju. U vezi s ovim, nakon toga eventualno možemo dodati i 12. polje kao polje koje govori o bolnicama (zatvorena institucija) i 8. polje koje govori o hirurškim intervencijama.
Ovo je najšturije moguće, očekujem još pitanja i komentara pa ćemo pretresti sve što ima veze s ovom temom. :wink:
 
Ako treba karta osobe sklone bolestima imam ja jednu- zena koja je imala tifus, operaciju prosirenih vena, tumor na dojci i razne manje bolesti. Mada ona vec duze vreme nema nikakvih zdravstvenih problema, pa ako se ne javi neko kome stvarno treba pomoc, mogu ako hocete da postavim ovu kartu.
 
Ovako, ima kod mene na natalima jos nesto sto treba da se pogleda, evo ovako ako uspem da prenesem... pisalo je...

Ovde mi je jedan komsija, 90 godiste, u 13-oj godini imao je tumor desne potkolenice. Imao je dve operacije. Prva je bila biopsija i posle su ustanovili da je zlocudni tumor i na kraju su mu amputirali desnu potkolenicu. Njega interesuje zdravlje i ljubav. Kad budes mogla, pogledaj mi to. Svi ti se zahvaljujemo i puno te pozdravljamo.

Link za njegov natal:http://img171.imageshack.us/img171/8...p657462zw8.gif
 
Postavi. Mene jako interesuje analiza
zdravstvenog stanja iz natala. Moja drugarica tvrdi da
je na osnovu nje izlechila svoj ginekoloshki problem
.

Ovo je razlog sto sam nekada davno pocela da povezujem astromedecinu sa natalima i jako puno vremena gledala i gledala predispozicije ljudi i stekla utisak da je bolje , u slucaju mogucnosti za razvoj karcinoma i slicnog , bolje reci to jasno i "uplasiti ga" spremiti za mogucnost da se bori za sebe na vreme, a ne cutati i cekati da se desi...Normalno, mnogo treba izvagati kad i kako kome treba reci i biti siguran po svim aspektima da ce to najverovatnije biti tako..
 
Postavila sam ovu temu zbog mnogih koji bi da nadju reshenje
za svoje zdravstvene probleme u karti. Ili neki savet po pitanju lechenja.
Kao prvo, Vip, link ti ne daje nikakve podatke za kartu, a kao
drugo, zaista se ne bih usudila da chachkam po nechijoj karti i donosim
zakljuchke. Moj usavrsheni amaterizam mi ne dozvoljava to. :roll:
 
to je sa teme natala gde su pitali za dalje aspekte u vezi zdravlja..napisali ovako...

u 13-oj godini imao je tumor desne potkolenice. Imao je dve operacije. Prva je bila biopsija i posle su ustanovili da je zlocudni tumor i na kraju su mu amputirali desnu potkolenicu. Njega interesuje zdravlje
 
Joj, jadno dete. Sva sam se najezila.
Ima egzaltirano Sunce u ovnu, i to u 8.kuci, a Mesec u Raku, Sunce i Mesec su u kvadratu, a na predhodnoj stranici pise da je to predispozicija za rak. Mesec u raku i mesec u opoziciji sa Neptunom fizicka preosetljivost. I mesec i sunce imaju lose aspekte sa Neptunom i Uranom, opoziciju odnosno kvadrat. Neptun u jarcu, kosti se vezuju sa Jarcem, a Neptun sa nogama. Osma kuca je u Ribama.
 
da ali ne zaboravi, losi aspekti sa Neptunom i Uranom su mu upravo dali mogucnost da mu to zasmeta, da se bolest otkrije i kad je najgore u pitanju i da se reaguje na vreme..da je imao trigone ili sekstile sa Neptunom, ne bi ga bilo..Uran oznacava uklanjanje problema uz Neptun a Mars u vodoliji operaciju.. Severni cvor konjukcija Mars (nada izrazena i pomoc) a sekstil Sunce u 8 - operacija donela resavanje problema..i to aktivno izmedju 12-14 godine, bas kad je trebalo i od 16-te je rastereceniji na neki nacin licno...
 
da ali ne zaboravi, losi aspekti sa Neptunom i Uranom su mu upravo dali mogucnost da mu to zasmeta, da se bolest otkrije i kad je najgore u pitanju i da se reaguje na vreme..da je imao trigone ili sekstile sa Neptunom, ne bi ga bilo...
Aha...
Ja inace mislim da je najcesci uzrok raka stres, pa sam mislila, da su kvadrati Sunca sa Neptunom i Uranom, kao i Mars kvadrat Pluton, njegovo psihicko stanje, odnosno sklonost stresovima i frustracijama, mozda na neki nacin povezani sa dobijanjem raka
 
Aha...
Ja inace mislim da je najcesci uzrok raka stres, pa sam mislila, da su kvadrati Sunca sa Neptunom i Uranom, kao i Mars kvadrat Pluton, njegovo psihicko stanje, odnosno sklonost stresovima i frustracijama, mozda na neki nacin povezani sa dobijanjem raka

delom mozda stres igra ulogu ali kazu da je rak karmicko oboljenje i da obavezno mora da bude umesan Jupiter kao sirenje i abnormalni rast, Neptun kao sakriveno i "tudje", neproduktivno bujanje tkiva koje nije strukture kakva treba da jeste tu gde se nadje, pa kad spojis trigonom..odose metastaze..kvadrati i opozicije ukazuju na problem ali daju nadu za otkrivanje..Vidis kod njega Mars u vodoliju, operaciju, kako si sama povezala sa Jarcem i kostima, ja bih dodala Uran ukazuje na odstranjenje dela tkiva ili organa a kako je iz 6 iz vodolije pa u Jarcu , to je potkolenica odn kost..lako je kad sve znamo mada je ovo neki kao "skolski primer"..i Saturn tu - hendikep, ostavlja posledice ( nema deo noge) ali je mars jedino resenje bilo - operacija, da se spasi Sunce, zar ne...Vidis Mesec iz 12..plasi se da li je kraj bio na tome..inkonjukcija Marsu u 6, mozda su mu na neki nacin i preventivno odstranili neke limfne zlezde i prate ga nakon toga,mada mislim da je postao mirniji od svoje 16 godine...i taj Mesec u 11 je u kuci Vodolije, zar ne..
 
@ ilo, nismo zavrsili sa prethodnom kartom, traze da vidimo kako dalje i sta dalje, po pitanju zdravlja. Stav je moj da je veliki deo negativnih aspekata odradio tom operacijom, i tako rano, pa hajde da nadjemo sta jos tu moze da bude aktivno..
 
Ja sam vam dobar primer device. Zbog nerviranja trenutno naravno da imam problem sa crevima, ali na svu srecu nije mnogoalarmantno.Hemoroidi su upitanju,ali ni to nije zanemarljivo.
Eto htedoh vam to napisati
pozdrav
 
Ja sam vam dobar primer device. Zbog nerviranja trenutno naravno da imam problem sa crevima, ali na svu srecu nije mnogoalarmantno.Hemoroidi su upitanju,ali ni to nije zanemarljivo.
Eto htedoh vam to napisati
pozdrav

Device su poznate po tome da stres prenose u sebe i stvaraju funkcionalne poremecaje, posebno sada kada je saturn u Devici i mars bio u Blizancima a uran je u Ribama..stresa koliko volis....
No, bez natala i to nije tako pouzdano, neke ce imati vise a neke manje stresa a znate li, razonode malo, kako reaguje Devica u znaku sa suncem,uranom i plutonom u konjukciji na kom je saturn sada , kad mu zena kaze: pa bio si u Nisu u vreme epidemije zutice..to sto te boli bubreg od prehlade, to mozda nije to.." iako je bio van vremena zaraze i mogucnosti inkubacije, celih mesec dana je razmisljao i presabirao se..a da nema , mozda neki simptom zutice...Licna anegdota..moji prijatelji...
 
a da se postavi karta osobe koja ima problem, dok cekamo..tamo na natalnim..da vidimo, kakvo je 6 polje, i kakvo je prvo polje, da li se negde mesa Jarac ili Saturn koji su uglavnom u vezi sa kolenima, cesto i skoro uvek, daju problem u aspektima sa vladarima tih polja ili su vladari tih polja koja uticu na zdravlje i fizicko telo..onako, da prekratimo cekanje..

Problemi sa kolenima.
Evo i moja karta:

jacobsfm5.gif
 
Po tome sto si Blizanac u podznaku i Rak u znaku, moze da se nagovesti da imas problema sa zglobovima i ligamentima ali i reumatskim ili autoimunim oboljenjima kostiju i zglobova, posebno sto je Sunce iz Raka direktno u kvadratu sa Saturnom iz 8 i Jupiterom iz dela 6 polja zdravlja. No, kako su prisutni Uran u 6 polju i opozicija Neptuna iz 6 polja zdravlja sa Mesecom vladarem u 12 koji je u konjukciji sa Marsom iz 11, pored osnovnih stvari koje mi skrecu paznju, moraces da mi kazes da nije bilo mozda i povrea ili lomova do sada, posebno sto su ti aktzvni aspekti prvenstveno izmedju 15-17 i 23-27 godine, pa tek kasnije opet. Kvadrat Merkura kao vladara sa Jupiterom koji dolazi iz 6 polja iz dela Strelca, meni ukazuje na jos stvari, da mogu biti problematicni i sitniji zglobovi, kao sto je saka, prsti, ali i zglob vilice, do krupnijeg zgloba kao sto je kuk, pa bih volela da znam u cemu je tacno problem i da se tada vezem za planetu koja time vlada, da vidim ima li resenja ili je to stalna promena koja moze da traje i hronicno, da ostavi traga...Neptun u 6 daje zbrku cesto, pogresne dijagnoze ili pogresna lecenja i taj polozaj ja licno ne voli ali takodje daje i mogucnost u kvadratu sa Jupiterom, da se intervenise, promena sanira kad bude bila otkrivena i spreci njeno dalje sirenje, ma o cemu da se radi, od najbanalnijeg do najgoreg, uvek daje mogucnost lecenja.Kako se Pluton koji nosi regeneraciju mesa u aspektu sa Neptunom, i trigonira planete u 12, mislim da je stepen rehabilitacije, odnosno oporavka u nekom momentu moguc, ako ne moze skroz onda u velikoj meri, ma o cemu da se radi.

A, da ,zaboravih, da li je bilo slicnih oboljenja ako je oboljenje uzrok a ne povreda, u porodici siroj, preko majke i njenih muskih clanova porodice ili oca i njegovih zenskih clanova porodice..
javi se pa da nastavimo analizu...
 
Evo saljem i natalnu ovde kako ste mi rekli draga VIP
Problem sa jajnicima (imala ogromnu cistu na jajniku za koju nisam ni znala da postoji i na kraju bila operisana krajem septembra pr.godine, josh uvek na terapijama) i kichma ne zaostaje u problemima:(



Hvala unpared:)
 

Back
Top