Astromedicina

Znas, skorpije su cudo i to sa Plutonom u Lavu..prezive svasta ali ako ima u sebi energije i volje, ne mora da znaci da ce lako da a sve ovo obori..mislim, nije lako podneti sve to sto sledi ali mnogo zavisi od njegovog unutrasnjeg stanja..ako ti bude trebala pomoc u gledanju, ti trazi slobodno...
Hvala vip.
Pao je...meni je prvoj rekao, još dok nije urađena histopatologija i prokomentarisao je u stilu, zamisli sad se ispostavi da imam rak, a pre dve godine sam operisao srce...bolje da sam umro od srca, nego da se mučim sa rakom....žao mi ga je, zaista, ima i dete koje je još uvek malo...
 
Ma nema ništa slučajno...adenokarcinomi su najčešći u GIT-a, ali se i obavezno vrate za 2-3 godine...ja sam se nadala da pošto nije bilo simptoma, da možda nije ni probio bazalnu membranu...ipak je u debelom crevu limfni sistem udaljen od epitela, ali đavola...a nije imao ni tegobe pri odlasku u wc, ni tanke stolice, ni krv u stolici, ni zatvor...sve najregularnije...eto kako taj Neptun zaprži čorbu:roll:

Da, ako ima podlogu u aspektima gde i sta da radi..no vidis, ima u natalu kvadrat sa Uranom iz 8 polja pa nije moglo da ga "pojede" vec je odradjeno delimicno ili potpuno uklanjanje..sto ja kazem, ima nade dok ima kvadrata kad je neptun u pitanju..kako tako dodje se do mogucnosti da se intervenise...
 
Hvala vip.
Pao je...meni je prvoj rekao, još dok nije urađena histopatologija i prokomentarisao je u stilu, zamisli sad se ispostavi da imam rak, a pre dve godine sam operisao srce...bolje da sam umro od srca, nego da se mučim sa rakom....žao mi ga je, zaista, ima i dete koje je još uvek malo...

Da, sa Saturnom i Suncem u 12 ce da prodje tu fazu padanja dok ne proradi inat u njemu i Pluton u lavu, da se bori, moze on to..za svaki slucaj pogledaj detetov horoskop i oca odn 10 polje u njemu
 
Da, sa Saturnom i Suncem u 12 ce da prodje tu fazu padanja dok ne proradi inat u njemu i Pluton u lavu, da se bori, moze on to..za svaki slucaj pogledaj detetov horoskop i oca odn 10 polje u njemu
Hoću.:wink:
A mali je sladak...ali baš da ostane u tri godine bez oba roditelja...ima stariju polu sestru, međutim nisu baš bliski...valjda zbog prevelike razlike u godinama...e da, pošto je nju moj ujak odgajio, kako se on njoj vidi u natalu...znači-očuh?
 
Hoću.:wink:
A mali je sladak...ali baš da ostane u tri godine bez oba roditelja...ima stariju polu sestru, međutim nisu baš bliski...valjda zbog prevelike razlike u godinama...e da, pošto je nju moj ujak odgajio, kako se on njoj vidi u natalu...znači-očuh?

daj mi njen horoskop, da vidim pa cu ti reci gde se on "slika"..kazu da treba posmatrati derivatno, ako joj je otac u 10-toj onda trece od tog polja odn to bi bilo kao "brat" prvom, odn drugi brak njene majke (iz 4 je majka)...znaci 12 polje..slicno kao i za partnere i brakove..prvi u 7 drugi u 9-toj i tako redom ali ja to tako ne preferiram, mora da ima u svom horoskopu ona kroz osu 4/10 nekih pokazatelja za to
 


Evo je!
A sad mali shok! Ona ne zna da on njoj nije otac.:dash:
Moj ujak je u ime ljubavi prema svojoj ženi pristao da igra ulogu oca nekome kome to nije...upisana je na njegovo prezime...jedino bi dnk dokazao, papirološki nikako...a to je uradio nakon je počela vezu sa njim trudna ( i to u 3 mesecu), a pri tome pokušala da mu podvali dete...slučaj se razotkrio nakon porođaja, kad je moj mučeni i predobri ujak pomislio da mu je dete nedonešeno, a lekar ga s čudom pogledao i rekao mu da je dete rođeno sasvim na vreme.:whistling:...on joj je ipak oprostio i ipak rešio da s njom prođe pakao u životu ( inače žena mu je takođe bila škorpija sa stelijumom od 5 planeta u škorpiji!):dash:
Hoće li sestra to razotkriti? Pošto, imam utisak da nešto sumnja...već mi je postavljala pitanja u vezi krvnih grupa i razlika u odnosu naroditlje...kao da nešto oseća...
 


Evo je!
A sad mali shok! Ona ne zna da on njoj nije otac.:dash:
Moj ujak je u ime ljubavi prema svojoj ženi pristao da igra ulogu oca nekome kome to nije...upisana je na njegovo prezime...jedino bi dnk dokazao, papirološki nikako...a to je uradio nakon je počela vezu sa njim trudna ( i to u 3 mesecu), a pri tome pokušala da mu podvali dete...slučaj se razotkrio nakon porođaja, kad je moj mučeni i predobri ujak pomislio da mu je dete nedonešeno, a lekar ga s čudom pogledao i rekao mu da je dete rođeno sasvim na vreme.:whistling:...on joj je ipak oprostio i ipak rešio da s njom prođe pakao u životu ( inače žena mu je takođe bila škorpija sa stelijumom od 5 planeta u škorpiji!):dash:
Hoće li sestra to razotkriti? Pošto, imam utisak da nešto sumnja...već mi je postavljala pitanja u vezi krvnih grupa i razlika u odnosu naroditlje...kao da nešto oseća...

Vidis, obicno takve "zavrzlame" prate Ribe u znaku ili podznaku..plus, kao sto rekoh, vidis Neptuna iz 1 na vrhu 10 polja (otac)...
 
Да, и без квадрата. Вероватно неће никад сазнати.

Intuicija je cudo, plus u danasnje vreme moze da se lakse dodje do informacija, samo ako ima poriv za time, a iako joj neko skrene paznju..Ovaj Uran u Ribama pravi kvadrat prema Neptunu pa moze da cacka, slucajno ili namerno a Neptun ce tek vremenom da dodje u kvadrat..ne znam, o tome bi morala da razmislim bas..
 
Naglašeni Merkur, Blizanci ugroženi od Saturna, na primer, o alergijskoj komponenti i preosetljivosti govori Neptun u vezi s tim. Ovo je samo najopštije, šta se gleda kao najosnovnije, naravno mora biti u vezi sa 1., 6. poljem pre svega, pa 12. i sl.
 
Mesec kvadrat saturn = maligna oboljenja
Samo mi jos to fali. Inace imam autoimuno oboljenje vec 10ak godina, jel bi taj aspekat mogao slucajno da predstavlja upravo to, sad sam se skroz istraumirala kad sam iscitala sve ove tekstove.
Mozes li vip, molim te, da pogledas moju kartu na temi natalna u slikama na strani 118 da ne ubacujem ponovo??? Pliz, pliz, pliz, ovo mi je jako vazno. Ne moras da zuris sa odgovorom, polako, pa kad nadjes vremena.
 
Mesec kvadrat saturn = maligna oboljenja
Samo mi jos to fali. Inace imam autoimuno oboljenje vec 10ak godina, jel bi taj aspekat mogao slucajno da predstavlja upravo to, sad sam se skroz istraumirala kad sam iscitala sve ove tekstove.
Mozes li vip, molim te, da pogledas moju kartu na temi natalna u slikama na strani 118 da ne ubacujem ponovo??? Pliz, pliz, pliz, ovo mi je jako vazno. Ne moras da zuris sa odgovorom, polako, pa kad nadjes vremena.

vidi, nije tako jednostavno da jedan aspekt znaci jedno i iskljucivo ako ostatak horoskopa to ne podrzava..to isto moze da znaci i problem sa kozom , manifestacije oboljenja na kozi, problem sa tecnostima, limfnim cvorovima,zubima,crevima ili zeludcem ili...znaci izolovano kvadrat ne znaci bas nista..bio je vezan za primer, verovatno..

mogu da pogledam, nije problem, autoimune bolesti obicno za sebe vezu neptun a ako imas i ove aspekte ali vezane za 1,6,12, polje mozde da bude odraz na kozi ili nesto drugo da je uradio...da ne nagadjam, cim stignem pa cu pogledati,samo se ne sekiraj unapred
 

By vipcurlic

Sada sam videla da sam postavila pitanje na pogresnoj temi.Meni je neptun u 6 kuci u kvadratu sa marsom.Istrazujuci po netu sam videla da je neptun u 6 kuci katastrofalan po zdravlje i udobrim aspektima,mogu da zamislim sta je u losim,videla sam da si i ti pomenula za neptun u 6.Molim te Vip,ako ti nije problem pogledaj sta bi to bilo u mom kontretnom slucaju,inace imam problem sa kozom,sa ekcemima i sa herpesima muku mucim,samo da nije nesto ozbiljnije?:cry:
 
vidi, nije tako jednostavno da jedan aspekt znaci jedno i iskljucivo ako ostatak horoskopa to ne podrzava..to isto moze da znaci i problem sa kozom , manifestacije oboljenja na kozi, problem sa tecnostima, limfnim cvorovima,zubima,crevima ili zeludcem ili...znaci izolovano kvadrat ne znaci bas nista..bio je vezan za primer, verovatno..

mogu da pogledam, nije problem, autoimune bolesti obicno za sebe vezu neptun a ako imas i ove aspekte ali vezane za 1,6,12, polje mozde da bude odraz na kozi ili nesto drugo da je uradio...da ne nagadjam, cim stignem pa cu pogledati,samo se ne sekiraj unapred

Ajde pogledaj pliz, cekacu koliko god treba. Ma i sa kozom imama problem, ekcem jos iz detinjstva, ma strasno sta me sve snalazilo. A u poslednje vreme primecujem i neke zlezdice po nogama, a nikako da odem kod lekara. Vidi tamo da nisam hipohondor slucajno ;)
Veliki pozdrav!
 
@ doe
kazu da autoimuna oboljenja obicno budu vezana za osu 12/6 polje, sa naglasenim Neptunom i znakom Raka/Jarac na primer a kod tebe ne vidim bas tako klasican primer..malo je sakrivenije sve..Ribe u 6 polju i Neptun na IC u Jarcu bi rekao da moze da bude osetljivo polje imuniteta. Neptun je u opoziciji sa Venerom koja dolazi iz 1 polja fizickog tela i daju sklonost ka alergijskim odnosno imunoloskim reakcijama s tim sto bi one morale da daju neki odraz, ili na kozi ili na sitnim zglobovima ili disajnim organima, zlezdama i slicno. Dispozitori Venere na zadnjem stepenu Blizanaca i Asc na zadnjem stepenu device (Merkur) i dispozitor Neptuna kao vladara 6 polja (Saturn) su u kvadratu pa bi to oboljenje kod tebe moglo da postoji i da traje sa povremenim pogorsanjima i poboljsanjima, uglavnom kontrolisano. Koliko mi se cini, ima podlogu u genetici porodice (neko ima isto ili slicno stanje kao i ti), a moguce sa strane majke i njenih rodjaka.
Neptun u 6 polju daje i sklonost ka strahovanju od najgorih bolesti (rak) ,ali kako kaze Dupor dok su vodeni i zemljani podlozniji toliko Sunce i znak Lava (Ta vrsta bolesti koja tebe plasi) tesko ili nikako ne oboljevaju od toga...
 
Ajde pogledaj pliz, cekacu koliko god treba. Ma i sa kozom imama problem, ekcem jos iz detinjstva, ma strasno sta me sve snalazilo. A u poslednje vreme primecujem i neke zlezdice po nogama, a nikako da odem kod lekara. Vidi tamo da nisam hipohondor slucajno ;)
Veliki pozdrav!

e da covek ne poveruje, ja ti saljem poruku a tvoje sa zakasnjenjem stizu..sad sam razmatrala situaciju i smejala se nekim navodima u Duporovoj knjizi ... zakljucila sam da bas nisi hipohondar ali da se provlaci strah kod tebe, to je istina
 

Back
Top