Sta pokloniti za ispracaj u vojsku??

A kad si ti to išao u vojsku , krajem prvog svetskog rata?

Dobri pokloni su litar dobrog viskija , jer treba čoveku to da umiri dušu pred ludnicu u koju ide....
Dobar poklon bi bilo i tuce vojničkih čarapa, jer za stražu i velike hladnoće najvažnije su čiste čarape i može i dva para na nogu, ali ne može vunene, to se bubanj šali verovatno.

Dobar poklon je i body novčanik, to je ono kao futrola za male pištolje koji se kači odmah iznad majce.
Obično od platna sa dve pertle , vidjao sam devojke kako nose ovo , ali one to nose preko svega, znači kao modni detalj....
 
nemam pojma ja sam valjda neku smehsnu knjigu, en znam da li je imalo svrhu... a rekao mi je drug da je bio srecan kad je dobijao pare kao najbolje dash mu kovertu ne znam valjda zavisi.. uostalom ako je to birao il je mnogo siromashan ili bas oce u tu vojsku il mu je bitno 3 meseca il koliko ushtede
 
Poneseš piće na ispraćaj i pare za tamo. Jer ako vojniku nešto treba to su pare. I pomenute vunene čarape, ali drži se para. Najbolje da mu ne daš odmah, nek troši prvo šta je dobio od babe, strica, tetke i ostale mnogobrojne rodbine sa prijateljima, a ti mu pošalji nakon dva meseca, kad mu ponestane.
 
Pussy_Masturbator.jpg

:)
 
Dakle sta bih mogao da poklonim drugu za ispracaj??
Sta vi obicno poklanjate u takvoj prilici? Treba li da bude nesto kreativno, ili...? Pomoc!!

ja sam mojim drugarima poklanjala uloške za čizme...
i to bajerove, koji sprečavaju razvoj gljivica...

gledali bi me čudno a onda nakon 3-4 nedelje u vojsci zvali da se zahvale, jer, em je udobnije em nema šanse da im se usmrde noge...:wink:
 
ja sam mojim drugarima poklanjala uloške za čizme...
i to bajerove, koji sprečavaju razvoj gljivica...

gledali bi me čudno a onda nakon 3-4 nedelje u vojsci zvali da se zahvale, jer, em je udobnije em nema šanse da im se usmrde noge...:wink:

jedini lijek protiv takvih stvari su vunene carape...koje se oblace na bosu nogu...a cizme vec imaju ulozak koji je od koze....ulozak pokriva samo stopalo a sta cemo sa ostalim dijelovima?
 

Back
Top