da li i koliko lazete???

  • Začetnik teme ***maja***
  • Datum pokretanja
Naravno da lazem... Onda kada bi istina mogla da povredi nekog drugog... Onda resim problem, pa tek kad kriza prodje ispricam sta se to dogodilo pre dve nedelje (na primer)... Bolje i to, nego trosenje tudjih zivaca...

Ali sebe najvise lazem... ebiga...
 
Ja sam ove nedelje redar i na svakom casu kad treba da prijavim otsutne pricam price i pricice. I ono "Jos neko?", a ja "Niko", a fali pola odeljenja.

Lazem i kad pokrivam drugove i drugarice koji *odu u akciju* iza ledja njihove drage polovine koje se meni obrate kad ne znaju gde su im ovi otisli.

Lazem kad me moji ispituju da li brzo vozim, kakve su mi ocene i koliko neopravdanih imam.

Lazem babe i dede da sam vukovac (ali se to ne racuna, zato sto je to na nagovor mojih roditelja.....kazu da matori ne bi podneli da nemam sve 5ice..... :roll: :roll: )

Eto, SAMO to :wink:
 
QchCK*a:
Miss_worms:
Lazem za cene moje garderobe(babe i dede)jer znam da bi poludeli! :evil:

Ili kad baba kaze "Mogla sam ja to da ti napravim" :roll: :roll: :roll: (Redovno kad kupim dzemper)
Ma ima svega i svacega!
A za lekare je i najbolje sto sve precutim.Umirali bi da znaju da:
1.poslednja operacija nije uspela dobrim delom
2.da ne uzimam uvek lekove
3.da kombinujem lekove i ostale hemikalije(znate vec..)
4.jos mnogo drugih stvari :evil:
 
Miss_worms:
A za lekare je i najbolje sto sve precutim.Umirali bi da znaju da:
1.poslednja operacija nije uspela dobrim delom
2.da ne uzimam uvek lekove
3.da kombinujem lekove i ostale hemikalije(znate vec..)
4.jos mnogo drugih stvari :evil:

Ja imam problema sa bubrezima. Lekari rekli da ne radim pola stvari koje obozavam da radim, i svaki put na kontroli "Da li si prestala sa tim i tim?" - "NAAARAAAAVNOOOO" , a stanje nikako da se popravi.
 
QchCK*a:
Miss_worms:
A za lekare je i najbolje sto sve precutim.Umirali bi da znaju da:
1.poslednja operacija nije uspela dobrim delom
2.da ne uzimam uvek lekove
3.da kombinujem lekove i ostale hemikalije(znate vec..)
4.jos mnogo drugih stvari :evil:

Ja imam problema sa bubrezima. Lekari rekli da ne radim pola stvari koje obozavam da radim, i svaki put na kontroli "Da li si prestala sa tim i tim?" - "NAAARAAAAVNOOOO" , a stanje nikako da se popravi.
e ljudi nemojte sa tim da se zezate..
 

Back
Top