kada sve krene nizbrdo...kako ga zaustaviti

nezna_i_neizbezna

Primećen član
Poruka
543
:confused:da li ste se ikada imali onaj stvarni osecaj, da je od jednog momenta sve krenulo nizbrdo,
evo ja, upropastila sam jednu sasvim dobru kombinaciju, i to me proganja danima, on za mene nece da cuje vise u tom kontekstu, a vidjamo se svakodnevno zbog ludog spleta okolnosti i ja patim i patim, skontam da sam se zaljubila i ne znam sta cu ni kako, nemam volje nizasta, pucam po svim savovima, i kao slucajni prolaznik gledam kako se sve rusi, stojim sa strane i ne znam kako da to zaustavim,
za sve je kriva ljubav, zelim da se vrati ali mislim da bi svakim sledecim korakom potonula jos dublje,
a vi sta mislite ima li izlaza iz te situacije
opijanje nije resenje, zapravo pomaze, ali kratkotrajno, sutradan je jos gore :cry:
 
Imala sam isti osecaj,uzasno je.
Nekako sam se uwek trudila da se prawim da nije nista,cini mi se,a sama bila kriva,usrala celu stwar.
I tonula swe dublje i dublje.
Zato walja stisnuti zube,utuwiti sebi u glawu da je izgubljeno ono sto je izgubljeno i krenuti dalje.
Nije lako znam,ali samo-zawarawanje ne wodi nicemu :roll:
Sem ako,narawno,ima realnih sansi da se stwar moze poprawiti..

A protiwnik sam alkohola :roll:...pa preboljewanje swega bude surowo trezno!
 
Svi mi grešimo, ali te naše greške treba i nečemu da nas nauče. Ukoliko je on posle prve prepreke ili tvoje greške digao ruke od tebe - onda tebi takav frajer ne treba. Ne znam kakva je greška u pitanju, ali razmisli, da li bi sada ''ponovo'' sve bilo kao pre, kada bi opet bili zajedno ... i da li je to vredno tvoje patnje?
 

Back
Top