kada sve krene nizbrdo...kako ga zaustaviti

:confused:da li ste se ikada imali onaj stvarni osecaj, da je od jednog momenta sve krenulo nizbrdo,
evo ja, upropastila sam jednu sasvim dobru kombinaciju, i to me proganja danima, on za mene nece da cuje vise u tom kontekstu, a vidjamo se svakodnevno zbog ludog spleta okolnosti i ja patim i patim, skontam da sam se zaljubila i ne znam sta cu ni kako, nemam volje nizasta, pucam po svim savovima, i kao slucajni prolaznik gledam kako se sve rusi, stojim sa strane i ne znam kako da to zaustavim,
za sve je kriva ljubav, zelim da se vrati ali mislim da bi svakim sledecim korakom potonula jos dublje,
a vi sta mislite ima li izlaza iz te situacije
opijanje nije resenje, zapravo pomaze, ali kratkotrajno, sutradan je jos gore :cry:

Been There Done That 8)
Mislim sta da ti kazem,....znam kako ti je,.....ovako postoji nacin da to resis a to je da se suocis sa svim tim stranjima i da ih sagledas iz nekog drugog ugla i da shvatis da je mozda bolje tako mada ne izgleda jer sve ima svoj razlog,....joj kako sam mrezla ovakve postove koje sad ja pisem ali sad vidim da je to tako,..
Eno idi na forum Astrologija i VODOLIJA da vidis isto i ja sam ovako prolazila....
Sto ti kazes i svaka pesma i situacije i godisnje doba i vreme na satu, i sve sve sve sve sve.....
 
e
a da ti okreneš pa da ti sve krene uzbrdo
keve mi samo se okrenes
promeniš smer i pravac
e cico pa nisma nemilosrdna, i ne moras da mi persiras
samo govorim onako muški
oni su savršeno jednostavna stvorenja
kod njih je sve tako jednostavno
e samo još
i da stvarno je.bu
:lol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne bih bila muško da mi plate
 
e
a da ti okreneš pa da ti sve krene uzbrdo
keve mi samo se okrenes
promeniš smer i pravac
e cico pa nisma nemilosrdna, i ne moras da mi persiras
samo govorim onako muški
oni su savršeno jednostavna stvorenja
kod njih je sve tako jednostavno
e samo još
i da stvarno je.bu
:lol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne bih bila muško da mi plate

ne lupetaj,nego reci cifru :D
 
:confused:da li ste se ikada imali onaj stvarni osecaj, da je od jednog momenta sve krenulo nizbrdo,
evo ja, upropastila sam jednu sasvim dobru kombinaciju, i to me proganja danima, on za mene nece da cuje vise u tom kontekstu, a vidjamo se svakodnevno zbog ludog spleta okolnosti i ja patim i patim, skontam da sam se zaljubila i ne znam sta cu ni kako, nemam volje nizasta, pucam po svim savovima, i kao slucajni prolaznik gledam kako se sve rusi, stojim sa strane i ne znam kako da to zaustavim,
za sve je kriva ljubav, zelim da se vrati ali mislim da bi svakim sledecim korakom potonula jos dublje,
a vi sta mislite ima li izlaza iz te situacije
opijanje nije resenje, zapravo pomaze, ali kratkotrajno, sutradan je jos gore :cry:

ako bas toliko nece da cuje za tebe, postoji tu dublji razlog, nisi ti bas mogla toliko to da uprpastis. da li se on uopste primio deo koliko si ti na njega?? ne verujem. zato ti je nakacio grizu savesti i otisao. ma, glavu gore! mislim d ane zasluzuje to sto sebi radis sada. alo, ides dalje
 
:confused:da li ste se ikada imali onaj stvarni osecaj, da je od jednog momenta sve krenulo nizbrdo,
evo ja, upropastila sam jednu sasvim dobru kombinaciju, i to me proganja danima, on za mene nece da cuje vise u tom kontekstu, a vidjamo se svakodnevno zbog ludog spleta okolnosti i ja patim i patim, skontam da sam se zaljubila i ne znam sta cu ni kako, nemam volje nizasta, pucam po svim savovima, i kao slucajni prolaznik gledam kako se sve rusi, stojim sa strane i ne znam kako da to zaustavim,
za sve je kriva ljubav, zelim da se vrati ali mislim da bi svakim sledecim korakom potonula jos dublje,
a vi sta mislite ima li izlaza iz te situacije
opijanje nije resenje, zapravo pomaze, ali kratkotrajno, sutradan je jos gore :cry:

Chim je bila kombinacija nisi se zaljublia nego te samo yebe sujeta jer te otkachio kad je video da ga yebes u zdravu vugla.
 

Back
Top