УМИШЉЕНОСТ ЕУ ЖЕНТУРАЧА!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180


DORIS PAK: RUSI NECE DA ME SLUSAJU!







22. novembar 2007


IZASLANIK Evropskog parlamenta za jugoistočnu Evropu Doris Pak poručila je da bi premijer Srbije Vojislav Koštunica trebalo da se usredsredi na svoju državu, umesto što se meša u unutrašnje stvari Bosne i Hercegovine.

Ona je kazala da niko ne sme porediti BiH i Kosovo, kao što to Beograd radi, ocenjujući da Evropska unija mora da ispita situaciju u Srbiji, u pogledu ispunjavanja uslova za potpisivanje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.

- Ne bismo smeli upoređivati jednu zemlju s drugom, jer uslovi jesu jednaki za sve, ali ne i problemi - rekla je Pak.
Komentarišući ocene Rusije o stanju na Balkanu, Doris Pak je kazala da je to ne brine, jer je to "od njih očekivala".

- Prvo su to radili na Kosovu, a sad i u BiH. Držim da ne bi trebalo da ih toliko uzimamo u obzir. Budućnost BiH i Kosova je u EU i Rusija bi trebalo da ostane podalje i da interveniše samo tako da bi poboljšala situaciju, a ne pogoršala. No, mene Rusi, nažalost, ne slušaju - rekla je Pakova.

************************************************

Некад се искрено запрепастим од изјава појединих ЕУ жентурача и њихове дрскости. Она ће да одређује ШТА КО СМЕ А ШТА КО НЕ СМЕ ДА ПОРЕДИ, просто невероватно. Она би јадница хтела ДА ЊУ РУСИ СЛУШАЈУ, она би
мученица да одређује да ли ће Русија да се држи "подаље"или не. Стварно
несхватљиво докле лудило неких климактеричних бабетина иде.
 
eremita;5418511************************************************ Некад се искрено запрепастим од изјава појединих ЕУ жентурача и њихове дрскости. Она ће да одређује ШТА КО СМЕ А ШТА КО НЕ СМЕ ДА ПОРЕДИ:
Ja sad ne razumem u čemu je problem. Da li u tome što "ženturača" i "klimakterična babetina" :lol: iznosi takav stav ili je problem u stavu EU kad su pitanju Kosovo i BiH?
 
Али схвати, проблем је у томе што она заиста заузима веома високу функцију у ЕУ, тако да се дефинитивно згрозим од било какве помисли на улазак у ЕУ.

aj mito sta si se zgrozio koje visoko mesto
doticna dama i jos masu pomocnika zamenika komesara i visokih pretstavnika
zauzimaju visoki polozaj samo u ocima beogradskih platfusara koji i kada se nakane da kresnu sopstvenu zenu zovu leve mlatimudane u brisel da traze dozvolu za kresanje po EUropskim standardima
 
pa zar ti ne rece juce da velja ne treba da odgovara za postupke svoga brata od ______ ?

Да, али ово је сасвим друга релација. Та Дорис Пак НЕ ЖИВИ У СРБИЈИ, а себи свашта дозвољава, па с обзиром да знам да на тим нивоима обавезно постоји ДИПЛОМАТСКА ПРИСТОЈНОСТ, покушавам да пронађем одговор за њене
неодмерене и дрске изјаве.

п.с. А зашто си се ти толико узбунио... не одговара ти да сазнамо КО ЈОЈ ЈЕ РОДБИНА...хехехе...
 
- Ne bismo smeli upoređivati jednu zemlju s drugom, jer uslovi jesu jednaki za sve, ali ne i problemi - rekla je Pak.

Mnogo sam puta čuo ovu izjavu od mnogih političara kako u Hrvatskoj tako i
u svijetu i nikad je nisam mogao razumit.
Mnogi političari je ponavljaju kao papagaji a ni ne znaju što ponavljaju
i to samo zato što je izrečena s neke više svjetske instance.

Moje je mišljenje da ovakva formulacija odgovara gazdama svijeta
iz razloga što niti jednu situaciju u svijetu neće trebati upoređivati
s nekom drugom.

Zaključak: nisu pravila ista za sve.
 
Некад се искрено запрепастим од изјава појединих ЕУ жентурача и њихове дрскости. Она ће да одређује ШТА КО СМЕ А ШТА КО НЕ СМЕ ДА ПОРЕДИ, просто невероватно. Она би јадница хтела ДА ЊУ РУСИ СЛУШАЈУ, она би
мученица да одређује да ли ће Русија да се држи "подаље"или не. Стварно
несхватљиво докле лудило неких климактеричних бабетина иде.

Ova izjava je čisto pravljenje pritiska i na Srbiju i na BiH. Svi su se oni usrali zato što znaju da se Kosovo i BiH mogu porediti po svim standardima. Srbija ima pravo da se meša u poslove BiH ukoliko ona smatra da je to u najboljem interesu srpskog naroda. Potpis od pre 12 godina joj je dao to pravo.
 

Back
Top