Bosko Jakovljevic i sl...

  • Začetnik teme Jedan gost
  • Datum pokretanja
J

Jedan gost

Gost
Nesto me mnogo interesuje.Uvijek kada slusam Boska Jakovljevica i njemu,po govoru,slicne-najezim se!Covjek me toliko izludjuje.Cini mi se da se svaki put trudi da obori rekord u brzom pricanju!Meni je nenormalno kad cujem kako ,i kojom brzinom on prica!Covjek ne sastavlja!!!Cini mi se da kaze 1000 rijeci u minutu-od kojih je pola- definitivno!!!Nije mi jasno kakva je to moda.Sta vi mislite o svemu ovome?
 
Nije to uopšte za nerviranje. To je za smejanje.Pa kod nas se ne može na tv-u čuti neko da normalno govori.Sada su u modi kotrljaši( oni sa RRRRRRR) mucavci kao divna voditeljka utiska nedelje,ne mogu ni ime da joj napišem koliko mi je muka od njenog načina govora. Kada neko hoće da joj kaže i ukaže ona ga prekida i isključuje.Zadivljujući su i voditelji city-ja na pinku itd.
Nekada se za pojavljivanje pred kamerama tv-a učio izgovor a lektori su pregledali i ispravljali svaki tekst. Sada se svi pozivaju na autorstvo i pričaju svašta
 
deda s´brda:
Nije to uopšte za nerviranje. To je za smejanje.Pa kod nas se ne može na tv-u čuti neko da normalno govori.Sada su u modi kotrljaši( oni sa RRRRRRR) mucavci kao divna voditeljka utiska nedelje,ne mogu ni ime da joj napišem koliko mi je muka od njenog načina govora. Kada neko hoće da joj kaže i ukaže ona ga prekida i isključuje.Zadivljujući su i voditelji city-ja na pinku itd.
Nekada se za pojavljivanje pred kamerama tv-a učio izgovor a lektori su pregledali i ispravljali svaki tekst. Sada se svi pozivaju na autorstvo i pričaju svašta
Dobro si!Za nju sam i zaboravila!Emisija mi se svidja ali nju kad vidim prodje me svaka zelja...Ali sam poludjela kad je gostovao -cini mi se-Tadic!Tu emisiju nije dala nikome progovoriti...A tako je sigurno i sa ostalima!Ocito je da sa zenom nije sve u redu!
 

Back
Top