uslovi

Meni znaci. Kad bih trenirala brzo hodanje i leti i zimi, imala bih ogromne misice. Zimi smanjim treninge. Ja bih do pivnice isla svakako peske, jer mi j ekomplikovano da isteram auto iz garaze ai zbog navike da idem peske.

meni ne bi bilo komplikovano autom da odem, al bi bilo da se vratim :)
sem toga, misici su zdravi :)
 
meni ne bi bilo komplikovano autom da odem, al bi bilo da se vratim :)
sem toga, misici su zdravi :)

Zdravi su i kastinzi. :D Slusaj ovo. Tamo, na kastingu, treba da bude koliko toliko tisina unutra, i bila je tisina, tu su bili oni momci zaduzeni za red i disciplinu i samo se zacuje jedan decko kako glasno zove ovog jednog redara iz obezbedjenja koji je stajao pored mene i kaze "Cuvaj mi Vesnu" :D Nisam videla ko, sigurno neki moj decko.
 
Topmodelsice, koliko ti dečaka imaš ? :lol:

:D Po mojoj evidenciji tu su Igor i Dusko, i jos bih dodala na zavidnom trecem mestu nalazi se verovali ili ne Zeka, po onome sto smo se Zeka i ja dogovorili u Novom Sadu. Onda slede svi oni sa kojima nisam raskidala, ni oni sa mnom, nego smo samo prestali da se vidjamo, tu su ovi fudbaleri, Ognjen Koroman, Nikola Zigic, mozda jos neki.

A po evidenciji decaka taj broj je veci, a ja se sto se tice nekih decaka, slazem sa tim, jer za mene nije vazna administracija ni papiri. :D
 

Back
Top