Problem sa usb flashom ili komp..hitno

zeljusa

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Pozdrav

kod drugarice na laptopu (FSC li 1718) pojavio sledeci problem,
kada ustekam prvi put usb flash memoriju (kingston) radi normalno..ustekam jos jednu flah memoriju(rade istovremeno) sve ok..e kada istekam jednu, odma i ova druga nestane...i onda, kada opet ustekam memorju nista, kao cuje se zvuk da se nesto prikacilo na komp, ali nema u my computer, a u device manager-u kaze da drajver radi normalno, ali uredjaj nije nadjen (kod 41)...
e ispada ovako, i kada se samo jedna flash memorija usteka...ustekam, uradim sta ocu, normalno je istekam (prvo ono bezopasno izvlacenje....) i onda kad opet ustekam, nista, nema nista, pomaze samo restart, komp normalno radi...
to se nedavno pojavilo, prije je sve ok radilo...
znaci= sa jednim paljenjem, samo jedno kacenje flash memorije, onda restart ako os jos jednom da je prikljucis...

molim za pomoc...
pozz
 
Pozdrav

kod drugarice na laptopu (FSC li 1718) pojavio sledeci problem,
kada ustekam prvi put usb flash memoriju (kingston) radi normalno..ustekam jos jednu flah memoriju(rade istovremeno) sve ok..e kada istekam jednu, odma i ova druga nestane...i onda, kada opet ustekam memorju nista, kao cuje se zvuk da se nesto prikacilo na komp, ali nema u my computer, a u device manager-u kaze da drajver radi normalno, ali uredjaj nije nadjen (kod 41)...
e ispada ovako, i kada se samo jedna flash memorija usteka...ustekam, uradim sta ocu, normalno je istekam (prvo ono bezopasno izvlacenje....) i onda kad opet ustekam, nista, nema nista, pomaze samo restart, komp normalno radi...
to se nedavno pojavilo, prije je sve ok radilo...
znaci= sa jednim paljenjem, samo jedno kacenje flash memorije, onda restart ako os jos jednom da je prikljucis...

molim za pomoc...
pozz



Sa dva usb fles memorije hoce da pravi problem ali sa jednom definitivno je OS.
probaj na drugom kompu pa ako je ok onda format C:.
 
jesam jesam, ma mi smo dvije kingston flash drive koristili, cak je drugaricu svoju formatirala, al opet...
uglavnom, sada sam joj dao komp, bio je isti ko i prije ali bez vista teme, reko sam ako oce nek instalira, mozda je ona citavu stvar zeznula, mada, dok je bio kod mene komp, radilo je normalno i pod vista temom...onda se to kod nje desilo.
 
Pre nedelju dana kupila sam TwinMOS flesku od 1GB. I radila je dobro. A sada od pre neki dan nece (inace na njoj mi se nalazi celi ispit) mada nema veze radicu ga ponovo ako ne moze da se vrate fajlovi. Moze li da proradi nekako. "cupala" sam je iz kompa prreko safely remove. Windows je vidi i u trobleshoot-eru kaze da radi ispravno, ali ja kada probam da je otvorim izbaci sledece a da i da napomenem formatirala sam je pre toga pre nego sam prebacila rad i radila je super. Nosila na drugi komp i izbacuje isto da treba da se formatira. Sta da radim? POMOC ispit je u petak !!!
 

Back
Top