Kosovo za jednu americku vizu.

Brate. ako cemo pravo, na svaku cedinu crtu, ovaj Marsicanin udari po kilo po nosu.......:)
Ma gde bre, kilo po nosu jedino batic moze da udari...mozda i dve :D
0102.jpg
 
Jermija mora da ste ti i Marloncina zajedno sklapali pamflet.... :D A GrudcAli pomagao iz prikrajka :D

@ tema

Autenticnost dokumenta je diskutablna, mada mi kolega kaze da je najverovatnije autentican.... Razlog zasto ne verujem je uplitanje Djelica u sve ovo..... Nadam se da ce doci do suda pa da ce se konacno videti neke stvari.... Takodje sam primetio da su mnogi ovde preskocili pominjanje finansiranje DSS-a i SRS-a......

@ Nasekirani manijak sa sekirom

Ivane si prestao da pijes lekove?
 
али мислим да би тог тренутка више
престао да се конектујеш на овом пдф.

brrrrrr......stresao sam se od straha :):):)

nego , pozdravi kuma pedera, ako ga vidis.......
jasno mi je zasto je tvoja porodica odlucila da ga ne vidja......samo tebi jos nisu rekli, zasto te , od onog dana kada te cuvao kum aligrudic, boli gooza na promenu vremena :):):)
 
Ja ga u zivotu nisam video, a tebi je kum.......

Znas kako kazu statistike, da je devedeset posto dece seksualno iskoristavano od poznatih osoba, najcesce kumova, prijatelja i rodjaka.......:D

I sada tebi treba da verujemo , kako je tvoj kum *****, nije od onih zlocestih pedera, nego od onih dobrih, koji ne vole male mite, da im uvale kite:D:D:D

Да ли знаш колико година има Милош Алигрудић?
Да ли знаш колико година имам ја?

Наравно, не знаш ни једно ни друго. А да си читао моје претходне постове разумео би де је његов ОТАЦ био кум у мојој породици - а то нема никакве везе са мном лично.
 
Да ли знаш колико година има Милош Алигрудић?
Да ли знаш колико година имам ја?

Наравно, не знаш ни једно ни друго. А да си читао моје претходне постове разумео би де је његов ОТАЦ био кум у мојој породици - а то нема никакве везе са мном лично.

Ma pusti ti to.......:D

Iskreno te zalim , kao zrtvu seksualnog predatora aligrudica, i predlazem ti da odes do psihologa, da mu ispricas svoje mracne tajne dozivljaje sa cika kumom , aligrudicem..:cry:

Bice ti mozda lakse mito.....
 
Jermija mora da ste ti i Marloncina zajedno sklapali pamflet.... :D A GrudcAli pomagao iz prikrajka :D

@ tema

Autenticnost dokumenta je diskutablna, mada mi kolega kaze da je najverovatnije autentican.... Razlog zasto ne verujem je uplitanje Djelica u sve ovo..... Nadam se da ce doci do suda pa da ce se konacno videti neke stvari.... Takodje sam primetio da su mnogi ovde preskocili pominjanje finansiranje DSS-a i SRS-a......

@ Nasekirani manijak sa sekirom

Ivane si prestao da pijes lekove?

Примећујем да сте у последње ви Чивути ОГЛУПАВИЛИ!
 
Ne znam koja "simentalka".... :roll: Proveri ponovo..... Nemoj da te vitezovi Duda "hrane" :D pogresnim informacijama.....

Нема потребе да ме било ко "храни", видео сам особу, има сисе за које не постоје брусхалтери у производњи.........ахахахааааааааааааааа.........................................
једино неки ваш нови "број".....................
 
Види наша породица одавно више нема контакта са Алигрудићима, тј. од смрти оца Милоша Алигрудића - али ја их веома добро познајем и зато могу да изнесем и неке тврдње.

ДСС браним пре свега због Коштунице - јер једино за њега на целокупној политичкој сцени СРбије и његова уверења могу да гарантујем, такође због породичног познанства. Али, такође знам и то да: једна ласта не чини пролеће, и заиста му се дивим како је и којим начинима уопште успео да се одржи до данас.
Једина особа коју власт НИЈЕ променила.

Не можемо ми бити таоци непринципијелне политике коју,ипак,води тај Коштуница.
Све је то лепо што он води бригу о Космету и не одступа од тога,али брате,нема га нигде више.
Појави се само кад је реч о Космету.
А,где су други проблеми?Шта да радимо са Динкићем којег је ОН довео на власт?Шта да радимо са Јелашићем којег су ОН и ЊЕГОВА странка довели на тај положај гувернера,који сад води такву монетарну политику да штити само интересе страних банака и увозничког лобија?А,дефицит расте,инфлација расте,као и цене.Па,још као шлаг на торту тај Јелашић нас упозорава на следећу годину и енорман пораст цена,јер зна шта је урадио.И све то уз подршку Коштунице.
Па,јел` Коштуница неки идиот да је сво време необавештен?Шта он ради који к****???

Схвати,да би се водила политика националног интереса,одређени проблеми који живот значе се морају ефикасно и ефективно решавати,јер у супротном национална политика нема значај!Коме треба да чува државу у којој није могуће опстати?Па,зашто уопште постоји држава ако је за 2/3 младих немогуће да имају постомство?Зашто чувати и бранити државу која ће решити проблем незапослености тако што ће избрисати регистроване са Националне службе за запошљавање?Па,то је идиотизам.Коме,бре треба таква држава???Држава се и ствара да омогући лакши живот,јер је лакше стварати и живети у заједници.Оваква наша заједница све теже функционише и опстаје захваљујући политици коју води и Војислав Коштуница!
Па,не може он вечито да се прави "тоша" и прича о Косову и наталитету,а да цене производа који се користе за одгој деце буду више пута веће него у Европи.Није ли то политика која гуши развитак живота?Рећи ћеш-то ради Динкић,овај,онај...А,ко је то омогућио?Ко је омогућио овако катастрофалну аграрну политику?Ко је омогућио да се сада најављује највећа пљачка и обмана грађана Србије у историји ове земље продајом јавних предузећа по моделу који сакати џеп и интерес грађана?

Ако је Коштуница кадар да се само бави политиком која се тиче Космета,онда фино нека се повуче јер је у том случају неспособан за премијерско место.Нека се врати на факултет...

пс
А,да ли се овај променио или не је потпуно ирелевантно кад имаш у виду да се врши тихи геноцид над становништем оваквом жућкастом политиком.
 
Нема потребе да ме било ко "храни", видео сам особу, има сисе за које не постоје брусхалтери у производњи.........ахахахааааааааааааааа.........................................
једино неки ваш нови "број".....................


Rekoh ti da si pogresno informisan... Jafa vise nije ambasadorka.... Uostalom zaista je nekulturno tako govoriti o zeni.... Dovoljno govori o tebi.... Ali izgleda su tebi jedine prave vrednosti one kojima se GrudicAli posvecuje :D
 
Rekoh ti da si pogresno informisan... Jafa vise nije ambasadorka.... Uostalom zaista je nekulturno tako govoriti o zeni.... Dovoljno govori o tebi.... Ali izgleda su tebi jedine prave vrednosti one kojima se GrudicAli posvecuje :D

Ахам......сменили сте "Јафа-сименталку" јер је отворила карте како уцењујете
гувернера Народне банке а и како потплаћујете ниже службенике.........хехехе.....
 
Kod nas niko nije nezamenljiv.... Ljudi se menjaju sistem ostaje..... Nikad ne potplacujes nize sluzbenike..... Ubedis ih da to rade iz zadovoljstva :wink:

Љиго, добро ти знаш о чему ја пишем, а ваш принцип јесте КОРУПЦИЈА и МИТО...
али не кажем, има и тога да поједини дегенерици завршавају за вас посао и из "чистог задовољства" као КОРИСНИ ИДИОТИ! Већ добро познато ваше "умеће"!
 

Back
Top