ZASTO SE GROBARI BODU NOZEVIMA?

  • Začetnik teme RACEL DELIJA
  • Datum pokretanja
RACEL DELIJA:
ZATO STO SU JADNICI!!!
MUKA MI JE OD NJIH
Koja si ti bulada!
Znaci muka ti je od polovine Srbije i Crne Gore,a nije ti muka kada nas cigani blamiraju svuda po Evropi gde odu,sreca sto su ih Norvezani ove godine smirili i poslali ih kuci da se zanose domacom ligom!

Pogledaj molo strane sajtove o ciganima i procitaj zasto su na crnoj listi,pa ces videti sta muka i ko je jadan!
 
Ja sam pre svega Srbin, a podele na Grobare i Cigane treba da postoje u nekoj meri ,ali ovo sto se kod NAS RADI je sramota za sve nas mnogo smo se zakrvili sto se vidi na svakom derbiju.
A Srba sve manje i manje,ali braco nezaboravite jedno

SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA

Malo manje mrznje,a rivelitet je u svakom slucaju zdrav i za Zvezdu i za Partizan..Ko ima visak energije neka kanalise u teretani ili sa nekom ribom..

Ova halabuka stigla se posle ulaska Partizana u Ligu Sampiona koji je osvetlio nas fudbal koji je bio u mraku 10 godina,a komsije su to tragicno dozivele i otuda je nastala tolika mrznja i zavist sto unistava svakog coveka i celo drustvo u celini.
 
Anonymous:
RACEL DELIJA:
ZATO STO SU JADNICI!!!
MUKA MI JE OD NJIH
Koja si ti bulada!
Znaci muka ti je od polovine Srbije i Crne Gore,a nije ti muka kada nas cigani blamiraju svuda po Evropi gde odu,sreca sto su ih Norvezani ove godine smirili i poslali ih kuci da se zanose domacom ligom!

Pogledaj molo strane sajtove o ciganima i procitaj zasto su na crnoj listi,pa ces videti sta muka i ko je jadan!
Sta pricas gluposti da pola vase drzave navija za Partizan?!Oduvek je bilo vise delija,ali svejedno ne u tolikoj meri da zauzimaju pola SiCG.
 
Anonymous:
RACEL DELIJA:
ZATO STO SU JADNICI!!!
MUKA MI JE OD NJIH
Koja si ti bulada!
Znaci muka ti je od polovine Srbije i Crne Gore,a nije ti muka kada nas cigani blamiraju svuda po Evropi gde odu,sreca sto su ih Norvezani ove godine smirili i poslali ih kuci da se zanose domacom ligom!

Pogledaj molo strane sajtove o ciganima i procitaj zasto su na crnoj listi,pa ces videti sta muka i ko je jadan!
Neznam ko ovde bruka Srbiju:Kroacija - Partizan 5:1,Rapid - Partizan 5:1,Slavija - Partizan 5:1.
 
Anonymous:
greska greska...
croacia 5:0...
imam ja sliku semafora....
CROACIA 5
partizan 0
stvarno sramota...
e a mi se ne koljemo medjusobno...jel ti jasno ***** usrano grobarsko?
Kakva ti debilska podedjenja pravis,stvarno si ortodoksni imbecil,cuo sam ovde puno neverovatno glupih komentara ali ovo poredjenje koje ti pravis je stvarno za medalju!
Pa jel ti mislis da se sramota izgubiti,pa makar to bilo i sa 10:0?Da si se nekada bavio sportom onda bi to mogla da skapira tvoja debilna glava,ovako da ti pomognem nemogu da ti dam pamet nemogu ni to...
Iz ovog tvog komenrata moze se jasno zakljuciti da si dusevni bolesnik koji nerazdvaja sport od politike?
I jos veca sramota tvoja je ismevati se tom porazu
Partizanat i spadas u jednu rektu grupu ljudi,nadam se da nisi Srbin,a ako jesi idi u crkvu i ispovedi se!
 

Back
Top