Sta radite??

Pa, ako ne misliš da odgovoriš "potvrdno" na to muvanje- kaži dečku. U suprotnom- nemoj.Prećuti (dečku) i udovolji (drugaru). Mali problemi se rešavaju većim, reče tako nekako Duško R.
 
Kada vas muva najbolji drug vaseg decka,a znate da mu vas decko bezrezervno veruje,i da ne bi poverovao u to?


Ponasham se prema njegovom drugu ovako:
c070jd2.gif
 
To mi je mnogooooo odvratno.posebno sto je meni taj lik,do tada,bio skroz ok.

Figurativno, Elenice, figurativno sam mislila ovo drugo...
Ajd da ti skratim- ja bih rekla dečku. On- ako je iole normalan ( to će ti biti ujedno i test za neku budućnost i eventualni zajednički život s njim) će ti poverovati i porazgovaraće s drugom. Ako ti ne poveruje, još te napravi kujom koja je prva mahnula repom- odjebi ti to na vreme. U protivnom- počeće da te gleda drugim očima( krišom i kradom9 te sestrice nećeš moći ni sa pumperom ,dok ti sipa benzin,da prozboriš- sve će misliti da fleruješ. Si shvatila šta ti hoću reći...?!
 
dozhiwela sam tako neshto ali moja weza je bila mnogo jacha od toga i nisam htela swog dechka optereciwati sa glupostima njegowog ortaka,koga pritom poznaje"od malih nogu"....samo je ta osoba pala u mojim ochima,do tada sam ga gotiwila....ali weruj mi,sada kada je to proshlo-a,proshlo je tako shto sam ga jednostawno kulirala-ja mogu njega da pogledam u ochi,jer sam ja ispala chowek,dok on to ne mozhe...meni je totalno opushteno i boli me uwo za njega,a on ipak tamo negde podswesno zna shta je radio i kaje se(werujte mi,widi se na kilometar u njegowom ponashanju) kad ga moj dragi nazowe kumom!
a,ja se samo slatko nasmejem i pogledam ga"onim"pogledom-znam shta si radio proshlog leta- :D :D
 

Back
Top