zene i silikoni

ana032

Početnik
Poruka
46
Vec par godina razmisljam o tome,dali da uradim sta po tom pitanju.Tri trudnoce a 29 godina-ali grudi katastrofa.Suprug kaze da mu nesmeta,ali mislim da mu smeta par hiljada manje u dzepu...I tako i dalje razmisljam o tome,,,najmladje dete jos uvek sisa.Mislim kada prestane da sisa da cu da sredim svoje grudi-zbog sebe a ne zbog nekog drugog.Posle troje dece dobro bih bilo.
 
pa, ako se s mužem dogovoriš da ti plati, a ti si zaista spremna da izdržiš celu tu proceduru, i postoprativne bolove, u tvom slučaju pravim iznimku i kažem - uradi to! zašto? zato što si vrlo mlada, manje od 30 godina imaš i ako si već završila sa rađanjem i dojenjem, zašto da ne priuštiš sebi nove i lepe grudi, da se dičiš s njima, budeš lepa mlada žena i mama? kad ako ne sad? naravno, ovo sve pišem pod pretpostavkom da ti to zaista želiš.
 
Pa ako ti toliko smeta izgled tvojih grudi, onda uradi to. Mada, činjenica je da ni jedna žena nema lepe grudi posle dojenja .... Razmisli, koliko to utiče na neke tvoje komplekse i samopouzdanje ... ako te ugrožavaju - učini to da bi se osećaš bolje.
 
ok, Nato, ali sa 29 godina grudi posle tri deteta izgledaju mnogo starije nego kod žene sa 29 koja nije dojila. baš zato mislim da, ako stvarno to želi, treba da napravi nove koje će izgledati lepo i biti u skladu s njenim godinama i duhom. naravno, ponavljam, ako ona to već želi.
 
Pa ako ti toliko smeta izgled tvojih grudi, onda uradi to. Mada, činjenica je da ni jedna žena nema lepe grudi posle dojenja .... Razmisli, koliko to utiče na neke tvoje komplekse i samopouzdanje ... ako te ugrožavaju - učini to da bi se osećaš bolje.

Auuu,nemoj tako ja i dalje imam lijepe grudi,obicno sam samokriticna,ali za to nisam.
Dojila sam oba djeteta po godinu dana,normalno nisu kao kad sam imala 20,ali mala je razlika:)
A muz se prvo zaljubio u moje grudi pa u mene:D
 
Auuu,nemoj tako ja i dalje imam lijepe grudi,obicno sam samokriticna,ali za to nisam.
Dojila sam oba djeteta po godinu dana,normalno nisu kao kad sam imala 20,ali mala je razlika:)
A muz se prvo zaljubio u moje grudi pa u mene:D

ahaha svidja mi se to ...nego kad ja pomislim na nase zaljubljivanje...ovaj moj nije imao u sta da se zaljubi pa je odlucio da podigne pogled u visinu mojih ociju
 
@skarlet ....Pa kad dojiš dete tj.troje dece u njenom slučaju, ne možeš očekivati da ti grudu budi kao kad si imala 15. Nemam ništa protiv silikona .... ali i kada ih bude stavila, znaće da to ipak nisu njene grudi .... i ko znna da li će i tada biti zadovoljna tom ''malom sitnicom'' :)

U svakom slučaju, ja sam za to da se za takve stvari uključio racio i da se dobro razmisli o svim posledicama.
 
ZNA LI NEKO DA MI OBJASNI KAKVA JE POST OPERATIVNA PROCEDURA....NIJE STVAR DALI SE MUZU SVIDJAJU MOJE GRUDI OVAKVE KAKVE SU SADA,PROBLEM JE U MENI,,DALI SE POMIRITI SA TIM IILI URADITI NESTO ZPO TOM PITANJU.
 
ana, imaš na sledećoj strani temu sos silikoni - ili tako nekako. tu su pisale i žene koje su upravo prošle kroz to iskustvo, pa prelistaj temu. inače, zavisi kakva je operacija, kako se i gde ubacuju implantati, po mišić ili pod žlezdu, da li se seče ispod pazuha, da li se pomera bradavica,... ja ti ozbiljno savetujem da pre nego što doneseš odluku odeš na razne medicinske sajtove i tamo probaš da nađeš što više o toj tematici, kao i da odeš na besplatne konsultacije u ordinaciju u kojoj bi to radila i pitaš ih sve što te zanima.
 
ok.ajde da to posmatramo ovako ...sta ako je u pitanju ruzan nos ili velike usi.To bi bilo kako kazu od boga dato.Grudi nam budu lijepe dok ne radjamo a onda postanu kao da nam je 70 god.Ima zena koje zaustavljaju laktaciju da bih im grudi ostale lijepe.Ja imam misljenje o tome a to je da nista nebih moglo bebi da zamjeni majcino mlijeko.30 mjeseci sve ukupno su moja djeca sisala i vjerovatno je to razlog opustenih grudi.Jos malo i gotovo je sa sisanjem i razmisljala sam da uradim nesto po tom pitanju.
 
ok.ajde da to posmatramo ovako ...sta ako je u pitanju ruzan nos ili velike usi.To bi bilo kako kazu od boga dato.Grudi nam budu lijepe dok ne radjamo a onda postanu kao da nam je 70 god.Ima zena koje zaustavljaju laktaciju da bih im grudi ostale lijepe.Ja imam misljenje o tome a to je da nista nebih moglo bebi da zamjeni majcino mlijeko.30 mjeseci sve ukupno su moja djeca sisala i vjerovatno je to razlog opustenih grudi.Jos malo i gotovo je sa sisanjem i razmisljala sam da uradim nesto po tom pitanju.

Samo se dobro informisi,ne gledaj gdje je jeftinije,vec gdje je sigurno.
Ako ti to zelis,i ako ces se ti tako osjecati kompletnom,uradi.Dala si veliki majcinski doprinos,eheeej 3 deteta,svaka cast,a sad casti sebe onim sto zelis;)
 
Samo se dobro informisi,ne gledaj gdje je jeftinije,vec gdje je sigurno.
Ako ti to zelis,i ako ces se ti tako osjecati kompletnom,uradi.Dala si veliki majcinski doprinos,eheeej 3 deteta,svaka cast,a sad casti sebe onim sto zelis;)
tako i razmisljam o tome,,ishitrena odluka ne dolazi u obzir..U svakom slucaju mislim da ako treba da se radi na grudima to je onda kada se zavrsi sa radjanjem.
 
Imaju da se kupe super silikonski umetci za hiljadu i dvesta dinara. To je bolje. Nije zbog para, nego, to nista ne boli, a mozes da ih skidas i da ih stavljas kad hoces.
nije to problem.Problem je u tome sto sam imala savrsene grudi.Mozda zbog toga sto su bile vece a ja mrsava propale su.Ne toliko poslije prve trudnoce kao pislije druge i trece.A da ne govorim o tome da sam u 7 godina vise dojila i bila trudna nego sto nisam.Upakuju nse grudi u neki dobar brus moj problem je kada skinem brus nista ne ostaje.
 

Back
Top