NATO smradovi planiraju vojnu okupaciju severnog Kosova

Max Hardcore

Primećen član
Banovan
Poruka
673
NATO and the UN police in Kosovo are reportedly planning to tighten their control over northern Kosovo.

The move would come in case Kosovo declares its independence unliaterally after talks on its future end next month, Balkan Insight reported on its website.

The action would be aimed at preventing Serb-run areas from joining Serbia, an international diplomat told the online publication Monday.

The UN police and the NATO-led KFOR peacekeepers are “are planning to take over Serb-run Kosovo police stations” in the ethnically-divided city of Kosovska Mitrovica, the neighboring municipality of Zvečan and the towns of Zubin Potok and Leposavić, the Belgrade-based diplomat said on condition of anonymity.

“KFOR will also gradually seal the border between Kosovo’s north and Serbia. After completing that action, KFOR will mount a series of raids aimed at discovering weapons caches in Serb communities and at arresting potential troublemakers,” the source said.

Referring to the planned moves, the diplomat said that that “through this action, KFOR will also send a message to Serbia’s leadership to stay out of meddling in Kosovo’s affairs.”

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=7390
 
Zasto spamujes teme? Mogao bi makar da se pridrzavas svog upozorenja: http://forum.krstarica.com/threads/181642

Maxo, nije spamovanje, dao sam ti ideju da osnujete kontru, a baš u skladu teme, okupacije Kosova. Lepo se odmah ogradite od Srbije, javno i udarite po šiptarima i NATO-u. Još odvalite kako imate VI nekakve pretenzije na istu teritoriju, sakrijete se iza nekakvih glupih ideala i počnete da čistite teritoriju.
 
Maxo, nije spamovanje, dao sam ti ideju da osnujete kontru, a baš u skladu teme, okupacije Kosova. Lepo se odmah ogradite od Srbije, javno i udarite po šiptarima i NATO-u. Još odvalite kako imate VI nekakve pretenzije na istu teritoriju, sakrijete se iza nekakvih glupih ideala i počnete da čistite teritoriju.

A i ono "maxa komunista" je u skladu teme, a? Ma bas te briga, privatizovao si forum, radis sta hoces...
 
To je pisalo u vojno-tehnickom sporazumu, ali pise i na tarabi.Secam se prve konfenrencije za stampu snaga UN koju sam gledao na RTS-u; sede tri americka oficira, a iza njih zastava NATO, nigde UN...

Civilnu administraciju čine građani svih zemalja od Indije, Afrike, Azije.....
Vojno su svoje trupe imale, i imaju i države koje nisu članice NATO-pakta.
Osnovana je vojna misija KFOR..

E, sad koje zemlje imaju najveći uticaj na terenu i u vojnom i političkom smislu to je druga stvar, i što te zemlje deluju izvan UN i međunarodnog prava, a da pri tom nisu sankcionisane.
 
E, sad koje zemlje imaju najveći uticaj na terenu i u vojnom i političkom smislu to je druga stvar, i što te zemlje deluju izvan UN i međunarodnog prava, a da pri tom nisu sankcionisane.

To je upravo kljucna stvar i kljuc naseg problema.Bogoradjenje o nepravdi (koja je cinjenica) ne vodi nicemu; trebali smo da osetimo odakle vetar duva mnogo ranije.Bojim se da su nam opcije u ovom trenutku veoma suzene.
 
To je upravo kljucna stvar i kljuc naseg problema.Bogoradjenje o nepravdi (koja je cinjenica) ne vodi nicemu; trebali smo da osetimo odakle vetar duva mnogo ranije.Bojim se da su nam opcije u ovom trenutku veoma suzene.

Pa u tome je suština. Nemamo mi šta da bogoradamo. Ne postoji pravo-postoji zakon jačeg i silnijeg
kome slabiji moraju da se pokore ili ih neće biti.
Meni su samo čudni ljudi koji veruju Hagu, sranjima koje je izbljuvao CNN, BBC i ostale gluposti
žena u crnom, Nataše Kandić, Sonje Biserko....
 

Back
Top