Serijski ljubavnici

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Samo sam ideju za naslov ukrala, nemam nameru da tema liči na Patkovu sa SM;-)

Primetila sam da od kad sam udata, imam mnogo više nazovi 'ponuda' za ''druženje''; iliti sex:roll:. I to od muškaraca koji znaju da sam udata i baš se nađem u čudu; i lepo kaže, alo - burma i to, šta ti je.
A oni svi ciljaju na to da sam možda nesrećna, usamljena, nezadovlj(e)na. Jesu to lešinari ili šta?
Jel' se vama dešavaju takve stvari:-? A što je najveći fazon, tome sam se uvek čudila što oko moje mame još uvek (!) stalno obleću kojekakvi tipovi, svi mahom oženjeni pa kao da se 'ispomognu' štali :shock::roll:

Umrla sam juče od smeha kad sam dobila poruku od nekog tipa, već ne znam koja u nizu kako ja zaslužujem više poštovanja i ljubavi nego što dobijam:shock: A smešno je zato što on mene ni ne poznaje, niti zna kakav ja odnos imam sa mužem, ni ništa ne zna, a daje sebi za pravo da mi tako nešto kaže. I zato što sam ranije dok sam bila malo naivnija ( i neudata :mrgreen:) mogla i da padnem na takve reči. Kakva psihologija, kao ubode te na tu priču; naravno da misliš za sebe da uvek možeš da dobiješ više ili bolje.
LM, čitam ja sa mužem te poruke od tog tipa i smejemo se zajedno; i odgovorim mu - da, da; zaslužujem; a što si ti oženio svoju ženu koja valjda ne zaslužuje :shock:
I kažem ja njemu kako čitam zajedno sa mužem te poruke i kao on se još više oduševi kako sam ja strava žena i onda krene hvaljenje mene kao iskrene i blabla; znači plan B - laskanje do granica neverice. :lol:

O čemu oni uopšte razmišljaju; zamisli nakačim mu se posle sexa i tražim da ostavi ženu i decu i takve stvari :lol:
Jel' to jedan od lakših načina da se dođe do sexa?
Jesu današnje supruge stvarno lak plen; zbog brzog života, otuđenosti, nedostatka vremena za nežnosti i sl.
 
pa ti likovi samo misle gde bi ga uvalili i to je sve. To su valjda neki brdjani tamo. Ne valjda nego stvarno. A sada da li su danasnje zene stvarno lak plen ne znam. Lak plen su i muzevi i zene.
Ovde je to normalno. Jednostavno se polazi od toga da li se neko nekome svidja, a posle da li su se zavetovali ili ne to nema mnogo veze. Ko se upecao, upecao se i toliko. Sad to bi moglo da bude uticaj zapadnjackih sistema vrednosti i vrednovanja. U svakom slucaju nista nije tako lepo i prosto kao sto je bilo, nema vise onog postovanja koje je postojalo, kojeg mi mladje generacije nemamo
 
Što si tako površan:?
Baš i hoću da kažem da nisam ja tako dobra riba da bi se to dešavalo, nego je priča nešto sasvim deseto. I kažem ti da taj lik recimo mene uopšte ne poznaje ni ne zna da li jesam dobra ili kakava sam riba. važno da sam žensko i da sam možda nesrećna (čim sam udata), pa da se ogrebe za snošku. To je poenta bre Juliane.
 
ko pita ne skita:)
vidis, a ja imam osecaj da me vise startuju otkad sam se razvela? ili sam sad mnogo bolja riba nego ranije?sto je prilicno neverovatno..al nema veze..
mada, kad boje razmislim..ne secam se kad me je neko poslednji put startovao..jao, sa cu da se zabrinem..kuku
sve se nadam neka ce me riba startovati..al nista od toga..
nemam pojma sta sam uopste htela da kazem..izlapelo se:D
 
Ma, znala sam da će neko odmah to da kaže; ali nisam se nadala od tebe. Više sam očekivala od nekog zlonamernog.
OK, kako ti kazes. Dakle otpada mogucnost da neko zeli da bude s tobom jer si preterano dobra riba, pozitivan lik ili nesto drugo lepo.
Onda preostaje mogucnost da su u pitanju licemerni skotovi koji se ne libe da te iskoriste, posto smo odbacili sve druge motive da te neko pozeli.
Uh, sto si teska.
 
Samo sam ideju za naslov ukrala, nemam nameru da tema liči na Patkovu sa SM;-)

Primetila sam da od kad sam udata, imam mnogo više nazovi 'ponuda' za ''druženje''; iliti sex:roll:. I to od muškaraca koji znaju da sam udata i baš se nađem u čudu; i lepo kaže, alo - burma i to, šta ti je.

Problem je u tome što muškarci neće obaveze .... i najlakše im je da se muvaju sa udatim ženama, koje imaju svoje muževe, decu, probleme, obaveze itd .... i da sa njima samo spavaju, znajući da od njih neće biti davljeni i da će moći da luduju kao što luduju.

Kad ima devojku on ima i neku vrstu obaveze prema istoj .... kad ima udatu ženu, on ima sex i to je sve što on želi.
 
O cemu govorite ako smem da pitam ? :mrgreen: ja sam relativno sveze udata pa jos nisam postala dovoljno dobra riba da bi me startovali ........ a mozda sam i dobra samo me nisu jos primetili :)

sad ozbiljno, da bi me neko startovao po meni treba da ima motiv ili bar da mu tako delujem , ja sam skeptik po prirodi pa se uvek drzim pomalo na distanci a i delujem pomalo odbojno svojim drzanjem valjda, mnoge drugarice su mi to rekle kad su me bolje upoznale . Sve je to relativno , a sto se samog startovanja tice rekla bi da nemora da znaci da neko smatra da ti kuci nemas dovoljno paznje i ljubavi pa da ti je KAO on nadoknadi , ne verujem u to , vise sam za varijantu da taj neko u tebi vidi zenu koju nema kuci , mozda njegova lepsa polovina ne ispunjava njegove kriterijume , mozda njemu nedostaje ta paznja pa misli da ce bar utehu da nagje , ali mi je ipak sve nekako bledunjavo ne verujem ja u te price iskreno . Sto neko pogore rece njegovo je da pita :)
 
Eh sto ste vi zene nesigurne u sebe... Razmisljate bozemesacuvaj.

Treba pozitivisticki da gledate na stvari; evo kako ja -
Kad me neka startuje, to mi je znak da sam vredan, da joj se svidjam, da sam ekstra, zgodan, itd... da ne preteram sa hvalospevima.
A odmah zatim zakljucim da je i ona jedna super osoba i veoma zgodna i inteligentna devojka, cim je u stanju da prepozna ovakav kvalitet kao sto sam ja...

A vi - ''Ja sam grdna... Nece on sa mnom zato sto sam mu prijatna... On je jedan prevarant... Hoce samo da me iskoristi... Ne bi on sa mnom ovakvom... Da on valja vec bi bio sa nekom...''
 
Eh sto ste vi zene nesigurne u sebe... Razmisljate bozemesacuvaj.

Treba pozitivisticki da gledate na stvari; evo kako ja -
Kad me neka startuje, to mi je znak da sam vredan, da joj se svidjam, da sam ekstra, zgodan, itd... da ne preteram sa hvalospevima.
A odmah zatim zakljucim da je i ona jedna super osoba i veoma zgodna i inteligentna devojka, cim je u stanju da prepozna ovakav kvalitet kao sto sam ja...
A vi - ''Ja sam grdna... Nece on sa mnom zato sto sam mu prijatna... On je jedan prevarant... Hoce samo da me iskoristi... Ne bi on sa mnom ovakvom... Da on valja vec bi bio sa nekom...''

Dobro Duranona , verujem da ima mnogo kvalitetnih ljudi poput tebe , mislim bar slicnog kvaliteta jer majka jednom ragja takav splet pozitivnosti :) , ali ja sam birala i trazila i mislim da sam prepoznala , sve dok mi je dobro tamo gde jesam, a dobro mi je hvala Bogu , ne bi startovala drugog i ne bi da me startuju , ima da porumenim :oops: ;-) . Tako razmisljam ...............najpozitivnije moguce , a kad prestane da mi bude dobro ......................
 
Eh sto ste vi zene nesigurne u sebe... Razmisljate bozemesacuvaj.

Treba pozitivisticki da gledate na stvari; evo kako ja -
Kad me neka startuje, to mi je znak da sam vredan, da joj se svidjam, da sam ekstra, zgodan, itd... da ne preteram sa hvalospevima.
A odmah zatim zakljucim da je i ona jedna super osoba i veoma zgodna i inteligentna devojka, cim je u stanju da prepozna ovakav kvalitet kao sto sam ja...

A vi - ''Ja sam grdna... Nece on sa mnom zato sto sam mu prijatna... On je jedan prevarant... Hoce samo da me iskoristi... Ne bi on sa mnom ovakvom... Da on valja vec bi bio sa nekom...''

juliane, kako da budem pozitivna kad mene ne startuju ni na moru oni kao prenapadni tunižani i egipćani. :-?
sve moje poznanice kažu da se nisu mogle odbraniti od njih i da nikako bez muškarca nisu mogle u šetnju. ja se sve tešim da je zbog toga što nisam plava i krupna, al yebiga, nisu ni one:-?

Do ovog stepena samoispitivanja zašto i kako nikad neću doći. meni takve sms-ove ne šalju ni greškom. nije sad da se žalim ili potajno priželjkujem, nego samo konstatujem.
 

Back
Top