Serijski ljubavnici

razlog su eventualne nepotrebne i neželjene konsekvence koje iz toga mogu proizići....
ali ako se sms smaranje nastavi, e to je već drugačija situacija...

Много нежељеније и непотребније секвенце могу произађи ако она почне да скрива те смс и да таји од мужа. Побогу, па са ким ће да подели тако нешто ако не са најбољим пријатељем-мужем?

Или је муж неко од кога треба страховати, неко чија сујета не сме да буде изложена таквом иксушењу? :lol:
 
nema šta tu za skrivati.... obriše i ide dalje.... to je kao u vojsci.... treba informisati big džajn hed samo kad je nešto zaista važno.... a time što ga je informisala za ovo pokazala je zapravo da ona tom sms-u pridaje na značaju.... but I repeat myself...
 
Ja sam stvarno kreten pa ne znam da postavim razumljivu temu :roll:
Uopšte nije poenta ko je dobra ili loša riba; a još manje ta poruka i zašto je čitam sa mužem; to sam napisala kao primer i da bi tema bila razumljivija, a izgleda da sam baš to trebala da izostavim da bi se razumeli:?
U svakom slučaju, to što sam ispričala navelo me da pomislim kako su danas udate žene (pa i oženjeni muškarci) laki plenovi za neki usputan sex. Možda i lakši od slobodnih devojaka; a to mi je neko novo saznanje, pa sam htela da proverim da li se i vama tako čini. Eto.

Hvala Žak:smile:
 
Ja sam stvarno kreten pa ne znam da postavim razumljivu temu :roll:
Uopšte nije poenta ko je dobra ili loša riba; a još manje ta poruka i zašto je čitam sa mužem; to sam napisala kao primer i da bi tema bila razumljivija, a izgleda da sam baš to trebala da izostavim da bi se razumeli:?
U svakom slučaju, to što sam ispričala navelo me da pomislim kako su danas udate žene (pa i oženjeni muškarci) laki plenovi za neki usputan sex. Možda i lakši od slobodnih devojaka; a to mi je neko novo saznanje, pa sam htela da proverim da li se i vama tako čini. Eto.

Hvala Žak:smile:

Ne shvati pogresno,ali kako neko zna broj,mislim,moj mob.broj ili mail znaju samo prijatelji.
Ne smatram da su udate zene lak plijen,nego neki muskarci misle tako.Njihove zelje su jedno ali realnost je ipak drugacija.
Mislim da su te zene u manjini,one koje postaju lak plijen:)
Ali opet danas covjek ne moze garantovat nista,mozda ja jos zivim u proslom vijeku.;)
 
Jeste, Dzulijan je u pravu. Ma svi ste u pravu. I Hellen i NatasaNatasa i mackica_ns...
Zena ako hoce da se ''provodi'' - pa makar i preko interneta, mora da posalje bar neki signalcic.
Oprostice mi Dzulijan sto ga malo rogobatno citiram, ali poenta je upravo u tome.
Ja necu reci da li primam pp, to neka ostane moja tajna... jel' i ja sada saljem neki tajni signal?
Evo, sad cu ja sve lepo, natenane da ti objasnim...
Svi mi saljemo signale, neposredno (izgovorenim) i posredno (tonom poruke, recju u samoj poruci; malim signalima).
Na Forumu poruku saljemo kako okolini, tako i onome kome se obracamo, pa i onome koga pominjemo.

Kao pravi Serijski ljubavnik, instinktivni lovac na lak plen i dobre ribe - mogu ti otkriti kako tumacim odredjene signale za koje mozda niste ni svesne da ih saljete, te time ujedno dati odgovor na pitanje koje si postavila u vezi sa PP -

Ultraredino obracanje je ravna linija. Njen post je iznosenje golih cinjenica, bez emocija. Nema dvosmislenosti, nema zbunjenosti, nesigurnosti. Sve je jasno, ona tacno zna sta pita i napominje da joj nije posebno tesko sto je niko ne startuje (bez prenaglasenog - MA BAS ME BRIGA, NIJE MI STALO, MA BAS MI NIJE STALO!), vec da je cisto zainteresovana zasto se to desava. To je jasan znak i ja joj verujem.
Takodje, ton kojim mi se obratila je u fazonu - ''daj brate odgovori mi sta mislis zasto je to tako'', gde mi se obraca sa julijane, a ne nekom izvedenicom koja naznacava intimniji odnos.

Zatim imamo tebe, koja mi se obracas sa ''Dzulijuse'', sto predstavlja novo, originalno ime, rezervisano samo za tvoje obracanje meni. To automatski znaci da sam izdvojen od ostalih forumasa, te mi je to mali signal da sam ti blizak (naravno, sve to mi izuzetno prija).
Samo tvoje pitanje u vezi sa privatnim porukama, je postavljeno na drugaciji nacin nego sto je to uradila ultrared. Kao sto sam napisao, ona je nedvosmisleno i jasno rekla sta je htela da kaze, dok je tvoje pitanje misterija, nesto o cemu bi trebalo da razmislimo, da nas zaintrigira - bez svake sumnje mali signal.
To je signal cija poruka nije ni da li ima ni da li nema pomenutih pp-ova - nego informacija da ti ideja takvog dopisivanja nije stran pojam i da nisi bas tako naivna da nemas blage veze o cemu forumasi pricaju.

Signali koje salje marinac su opet posebna prica (za nju sam Hulian, covjek sa tisucu lica; jer mogu biti svatko, od americkog sljakera na gradjevini, do latinskog ljubavnika... po trenutnoj potrebi forumasice)... Dakle, njeni signali su toliko direktni, da ne mogu da budu nista osim zajebancije.
Tacnije, marinac smatra da drzi stvari pod kontrolom i da je ovo vid zabave koji joj je bezazleni ventil flerta, bez posledica.
Naravno, vise srecom nego pamecu, izabrala je mene kao osobu koja ce na adekvatan nacin odgovoriti toj zabavi.
Medjutim, ma koliko marinac bila uverena da zna sta radi, ipak seta po ivici noza, pa bih, buduci da sam nareceni Serijski ljubavnik, mogao slucajno da je cusnem da se odatle strovali.
Vec koliko sutra bi moglo da se desi da pocnu da mi pristizu SMS-ovi tipa - ''joj, ne znam sta mi se ovo desava... ovako se nisam osecala nikad u zivotu... sta da radimo... ovo nam nije trebalo... moramo da prekinemo... ja ne mogu da prekinem... nedostajes mi... zelim da te vidim... a zasto ti ne dodjes za vikend ovde u hotel... sta radis sad sreco... ja ne mogu ovo da izdrzim... zasto se ranije nismo sreli...''

Kucka... kucka je primer za sebe. Jbg, ja kucki govorim da jos nismo u najboljim godinama za vezu, a ona mi ne veruje.
Znaci, njeni signali su jasni, ali jos uvek nismo jedno za drugo.


U svakom slučaju, to što sam ispričala navelo me da pomislim kako su danas udate žene (pa i oženjeni muškarci) laki plenovi za neki usputan sex. Možda i lakši od slobodnih devojaka; a to mi je neko novo saznanje, pa sam htela da proverim da li se i vama tako čini. Eto.
Da. Cini mi se. Hteo bih da dodam da izgleda da zene smatraju da smo mi raspustenici ''na izvol'te''. Ono kao, visimo na ofingeru... Moze da se posluzi kako koja hoce.
U pravu si, to je vrlo uvredljivo.
 
Signali koje salje marinac su opet posebna prica (za nju sam Hulian, covjek sa tisucu lica; jer mogu biti svatko, od americkog sljakera na gradjevini, do latinskog ljubavnika... po trenutnoj potrebi forumasice)... Dakle, njeni signali su toliko direktni, da ne mogu da budu nista osim zajebancije.
Tacnije, marinac smatra da drzi stvari pod kontrolom i da je ovo vid zabave koji joj je bezazleni ventil flerta, bez posledica.
Marinac je PECHEN. Skuvan do rastresitosti. Svu dugmitji na belom mantilitju otkopchani...
Chudi me da tako povrshno tumachish njen sluchaj. Skrivanje ozbiljnih namera iza zajebancije je tehnika koja se nauchi vec u ranom pubertetu i jedan je od klasika explicitnog moovanja. "Suvishe sam nadrkana riba da bih ja muvala nekog, ali ne mogu da se uzdrzhim..."



Inache, nepisano forumsko pravilo (jedno od nepisanih forumskih pravila) - obrati se muzhjaku lichno na temi, i sa 50% verovatnoce mozhesh da ochekujesh PP.*

* (Ovo ne funkcionishe sa obracanjima koja predstavljaju flejm, ili imaju potencijala da flejm zachnu.)
 
nekako sam propustila kako je doslo do toga da ti neko posalje poruku, odakle mu tvoj mobilni?
a i ozenjeni i udate su laki onoliko koliko hoce da se daju, ni manje ni vise
:lol::lol:
Prepričavam dečku noćas ovu priču s foruma, prvo što je pitao je bilo '' a odakle njemu njen broj telefona?''...a da cica ne daje malo povoda? Narvno stala sam u odbranu ženskog roda, ali sam se zapitala takodje isto, samo u sebi.:D
 
u bre kako ste...
kako odakle broj telefona?
žena je zaposlena, ima kontakte...
a i kao da je teško doći do nečijeg broja?
jeL tako JD?


a sad sedim i smeškam se nestrpljivo mi srce udara šta će reći o mom obraćanju?
 
Signali koje salje marinac su opet posebna prica (za nju sam Hulian, covjek sa tisucu lica; jer mogu biti svatko, od americkog sljakera na gradjevini, do latinskog ljubavnika... po trenutnoj potrebi forumasice)... Dakle, njeni signali su toliko direktni, da ne mogu da budu nista osim zajebancije.
Tacnije, marinac smatra da drzi stvari pod kontrolom i da je ovo vid zabave koji joj je bezazleni ventil flerta, bez posledica.
Naravno, vise srecom nego pamecu, izabrala je mene kao osobu koja ce na adekvatan nacin odgovoriti toj zabavi.
Medjutim, ma koliko marinac bila uverena da zna sta radi, ipak seta po ivici noza, pa bih, buduci da sam nareceni Serijski ljubavnik, mogao slucajno da je cusnem da se odatle strovali.
Vec koliko sutra bi moglo da se desi da pocnu da mi pristizu SMS-ovi tipa - ''joj, ne znam sta mi se ovo desava... ovako se nisam osecala nikad u zivotu... sta da radimo... ovo nam nije trebalo... moramo da prekinemo... ja ne mogu da prekinem... nedostajes mi... zelim da te vidim... a zasto ti ne dodjes za vikend ovde u hotel... sta radis sad sreco... ja ne mogu ovo da izdrzim... zasto se ranije nismo sreli...''

Fala ti Huliane što imaš razumevanja za moje stanje. Odavno nisam po ivici provalije šetala- u godinama sam kad sam ni tamo, ni vamo- zaboravilo se!:lol: Sad si me trgao pa na miru mogu da shvatim dokle bi nas ovo odvelo. Ja udata, dobro situirana+dvoje maloletne dece, još mi samo virtuelni ljubavnik forumaški fali. I zamalo pa da bude, no- ti me otrezni k'o ladan jutarnji vetar građevinskog radnika...Fala još jednom!
P.S. A 'el bi mogao da mi daš svoj mob- za po koji SMS-ić?! :mrgreen:
 
Marinac je PECHEN. Skuvan do rastresitosti. Svu dugmitji na belom mantilitju otkopchani...
Chudi me da tako povrshno tumachish njen sluchaj. Skrivanje ozbiljnih namera iza zajebancije je tehnika koja se nauchi vec u ranom pubertetu i jedan je od klasika explicitnog moovanja. "Suvishe sam nadrkana riba da bih ja muvala nekog, ali ne mogu da se uzdrzhim..."



Inache, nepisano forumsko pravilo (jedno od nepisanih forumskih pravila) - obrati se muzhjaku lichno na temi, i sa 50% verovatnoce mozhesh da ochekujesh PP.*

* (Ovo ne funkcionishe sa obracanjima koja predstavljaju flejm, ili imaju potencijala da flejm zachnu.)

Žuto pile Tviti, ti mi polako prerastaš u Favorite No 2!:mrgreen:

Rekoh- polako!!!!
P.S. Nije da se falim-skrivanje opasnih namera iza zajebancije sam studirala na fakultetu, specijalizaciju i subspecijalizaciju iz istog završila u roku, takođe! Sa visokom ocenom! :lol::mrgreen:
 

Back
Top