Znak ili podznak

Ja sam Rak sa podznakom u Ovnu... e sad mars kao vladar asc je u raku. Pretpostavljam da to znaci da ja od ovna nemam puno odnosno da meni asc i ne deluje bas bas kao ovnovski vec kao rakovski. :)
 
ja sam blizani/lav i ispoljavam osobine oba znaka ,mada moram da napomenem da mi je mesec u vodoliji sto se isto vidi po mom ponasanju
blizanci volim da pricam ,komunikacija mi je najbintija ipak,jesam povrsan ,ali brzo kapiram ,promenljivog rapolozenja,cinican ,
podznak mi totalno preuzeo izgled ,nemam niceg blizanackog ja bar mislim,znam da budem sujetan,uobrazen,pozer,volim da sam uvek doteran za primer,

ali opet tu se vidi ona vodolija koju ne mogu da zaobidjem tj mesec volim cudake,pa i sam sam takav,mogu bez problema da pricam o bilo cemu i da mi to ne smeta,tvrdoglav sam obicno jer zelim da teram inat iako znam da gresim,lako prastam volim da pomognem,
 
Ja sam cula da posle 30te preovladava podznak.

Za sada je kod mene 50:50 , mada deluju (vladaju)svi znakovi (planete) nema to veze samo sa znakom i podznakom. Znam neke sa istim znakom i podznakom a nigde slicnosti, barem ne na prvi pogled
 
Ja sam cula da posle 30te preovladava podznak.

Za sada je kod mene 50:50 , mada deluju (vladaju)svi znakovi (planete) nema to veze samo sa znakom i podznakom. Znam neke sa istim znakom i podznakom a nigde slicnosti, barem ne na prvi pogled

To je culo i milion drugih ljudi i ako veruju u to definitivno nisu u pravu. Nemoguce je da podznak ne deluje samo posle 30. godine. Podznak i sunce su nasa osnova i prvo sto se vidi u natalu, tako da oni definitivno deluju tokom celog zivota, a ne znam zasto je taj neko ko je prosuo ovu glupost bas odredio 30-tu godinu zivota.
 
To je culo i milion drugih ljudi i ako veruju u to definitivno nisu u pravu. Nemoguce je da podznak ne deluje samo posle 30. godine. Podznak i sunce su nasa osnova i prvo sto se vidi u natalu, tako da oni definitivno deluju tokom celog zivota, a ne znam zasto je taj neko ko je prosuo ovu glupost bas odredio 30-tu godinu zivota.

Ne kazem da ne deluje vec sta sam cula sto uopste ne mora da znaci da je tacno. Vezano za moje iskustvo tj kako ja to kod mene dozivljavam je 50:50 , mada kao sto rekoh za neke stvari krivim i druge aspekte ;)
 
To pitanje postavite sami sebi i osvrnite se na svoja predjasnja dela i dobicete jedini tacan odgovor.Onaj ko veruje u astrologiju i slicne dogme zasigurno je dokon i povrsan covek koji nema snage da sam pogleda istini u oci.Ljudi vasu sudbinu krojite vi sami i bez rada i truda u vasem zivotu necete postici nista.
 
Moj znak je Jarac, a u podznaku strelac... da li sam ja dobar covek? :think:

Ја сам јарац, у подзнаку рак, ја сам добар, али тежак човек, тако кажу, јарчеви су тешки, а ја сам 50 кила...:hahaha::hahaha:
ОРЛ нешто тежи од мене, али склонији авантурама, због подзнака....:per:
 
Ја сам јарац, у подзнаку рак, ја сам добар, али тежак човек, тако кажу, јарчеви су тешки, а ја сам 50 кила...:hahaha::hahaha:
ОРЛ нешто тежи од мене, али склонији авантурама, због подзнака....:per:

a meni rekli bas suprotno - da zelim porodicu i mirnocu :D
 
a meni rekli bas suprotno - da zelim porodicu i mirnocu :D

Ко ти то реко??:rotf::rotf::rotf::rotf:
Можда у 50.-ој..................:sad2:
Стрелац је авантуристички знак, а Јарац је традиционалан, можда то због јарца ти неко реко???:)
И ја чула оно, до 30.-знак, а од 30. подзнак.:)
 
skorpija riba....kakva je to kombinacija osim sto je skroz voda.....ocu li kao riba bar biti mirna....kad vec nisam bila kao skorpija :)

Рибе су мутне, мој је тата риба, а знам још неке примерке..., али ти си у знаку шкорпија - више их ценим, бар за мало, али се не слажем у животу ни са шк.ни са рибама.
 
Ко ти то реко??:rotf::rotf::rotf::rotf:
Можда у 50.-ој..................:sad2:
Стрелац је авантуристички знак, а Јарац је традиционалан, можда то због јарца ти неко реко???:)
И ја чула оно, до 30.-знак, а од 30. подзнак.:)

kako ko mi je rekao :evil:
procitali su mi iz natalne karte :aha:
 
kako mislis mutne?
Као мој тата, мој кум, итд,
У преводу, особе које двосмислено говоре, пролично несталне, себичне-често, дволично се понашају, ..... ,то сам описала ове људе које знам, можда не важи за тебе.....

kako ko mi je rekao :evil:
procitali su mi iz natalne karte :aha:
Ко? Бабба Ванда??:lol:
 

Back
Top