Tisućljetna KULTURA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
http://forum.krstarica.com/threads/181381&page=4
izvor podataka krajina force :lol::lol:

to ti dodje kao da na temi o fašizmu postaš argumente sa stormfronta:twisted:
ti i tvoji postovi su samo jedan dokaz više o stanju morala srpskog naroda (čast izuzetcima)
šta reći čovjeku koji bi palio zive hrvate nego

JEDI GOVNA​

ali dobro je rekao jedan lik... da su u oluji na nasem mjestu bili francuzi ili englezi ili bilo koji drugi narod ne bi vam pustili koridor da pobjegnete nego bi vas zasuli napalmom i poslali direkt u nebesku srbiju tj. pakao od kud ste i došli. 8-)
te ljudi koje ti nazivas divljacima (za mene su heroji) su istjerali vase divljake iz tzv "krajine" koji su u 5 godina u svojoj maloj fašistickoj paradrzavi osnovanoj na teritoriju RH izvrsili etnicko ciscenje i genocid nad nesrpskim pucanstvom. ja osobno smatram klikove rijeci prikladnime za ljude poput tebe.
i zato...jedi govna!
Tesko da ovde neko zeli da jede klika i kaja...

Inace ovi primerci kao nisu ustase (sta li bi tek pisali da jesu?).
Sacuvaj me boze kuge i hrvata, a nadasve hrvatske 'kulture'....


E da, i vodite racuna sta pisete posto "braca" krvati, verovali ili ne , imaju lose misljenje o nama kao narodu i nasem moralu!
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
kaj:
napominjem da se necu iznenadit ako me banirate jer ce to potvrdit moje ionamo ne visoko misljenje o vama kao nrodu
klikk:
ti i tvoji postovi su samo jedan dokaz više o stanju morala srpskog naroda
 
Ma procitaj tu stranu, uvrede nisu upucene meni (aj to i da razumem :D ), nego coveku koji ih je ubio argumentima, a najvise ih je pogodilo to sto je postavio podatke sa krainaforce.
Tako malo im fali da pokazu svoje pravo, 'kulturno' lice, i koliko NISU ustase...

Samo se ti ponašaj kulturno, a za svet ne brini.
Po celom svetu su ljudi isti, samo pričaju drugačije...
 
SINU TISUCLJETNE KULTURE

Ti ne znade mreti kraj slomljenog maca,
Na poljima rodnim, braneci ih casno
Kitio si cvecem svakog osvajaca,
Pevajuc’ mu himne, bestidno I glasno.

Slobodu si vecno, zakržljala raso,
Cek’o da donesu tudji bajoneti,
Po gorama svojim tudja stada pas’o,
Jer dostojno ne znaš za Slobodu mreti.

Pokaži mi redom Viteze tvog roda,
Sto balcakom s ruku slomiše ti lance,
Gde je Karadjordje tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.

S tudjinskom si kamom puzio po blatu,
S krvološtvom zvera, pogane hijene,
Da bi mucki udar s ledja dao Bratu,
I ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
A krvavu kamu u nedrima skrivaš,
Sa vešala starih novi konop visi,
U sumraku uma novog gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejaci naše,
Iz kolevke pio krv nevine dece,
Pod znamenje srama uz ime ustaše,
Stavio si Hrista, Slobodu I Svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame,
Oštrije I ljuce opet da ti skuje,
Ciju li ceš pušku obesit’ o rame,
Ko najbolje ume da ti komanduje.

Jovan Dučić
:D:D

А,ево један Еремитин пост и део писма Ж.Мишића краљу А.Карађорђевићу:http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3153224&postcount=257:)
 
Al' pazi kad smatram da je onaj deklarisani ustasa xam iz hercegovine, ako nista drugo, manje ljigav lik od ovih kompleksasha koji pocnu sa 'ja nisam ustasa' a prica im je gora od paveliceve...koga lazu, nas ili sebe?

Vaistinu, Vojvoda Misic ih je jos onda savrseno opisao:
...То нису људи на чију се реч може ослонити. То је најодвратнија фукара на свету, која се не може зајажити ничим што би јој се понудило...


...Ти су људи, сви одреда, прозирни као чаша, незајажљиви, и у толикој мери лажни и дволични да сумњам да на кугли земаљској има већих подлаца, превараната и саможивих људи...
 
Zivojin Mishic je bio genije..trebalo mu samo par meseci da prochita vetjinski zastupljen mentalitet ljudi koji tamo zive.
A nekim idiotima i posle 3 rata i skoro 100 godina od te izjave i dalje ne ulazi u glavu.
 
pa ja sam čovjeku kojem je post bio namjenjen lijepo kasnije rekao: nemoj jest govna.

šta bi ti salve sad da on jede ili ne :confused:



e da salve, pošto te nije bilo par dana.
pretpostavljam da si bio u večernjoj školi, jesu li te naučili napokon koliko je 1+1 ???? 8-)
 
pa ja sam čovjeku kojem je post bio namjenjen lijepo kasnije rekao: nemoj jest govna.

šta bi ti salve sad da on jede ili ne :confused:


e da salve, pošto te nije bilo par dana.
pretpostavljam da si bio u večernjoj školi, jesu li te naučili napokon koliko je 1+1 ???? 8-)
Sta bre?
Je l moguce da takve otrcane sabanske forice neko na ovoj planeti smatra duhovitim? Ili je u pitanju neki kilav pokusaj uvrede...kako god - bas bzvze :roll:

Ti klikpane dokazujes samo, da jedino sto je gore od hrvata jeste ljakse-hrvat.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top