Sexy nova..

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
Evo jedne light teme..ono..nova godina se blizi,novogodosnje rasplozenje n' shit,mene licno zabole al' ajd'..ne slavim tog dana vec dve nedelje kasnije,ali to nije tema..
Ja znam s' kim cu,sa svojom zenom naravno :p ali pojma nemam gde cemo,nisam ni razmisljao o tome do otvaranja topika..
Mozda ne bi bilo lose da organizujemo zajedno nesto,a?kao ono okupljanje i to..samo za novu,pa opusteno...mislim mozemo kod nekog da mu demoliramo gajbu yesss 8) ,mada je bolja varijanta da skupimo ca$h,iznajmimo neki prostor i kupimo sve sto nam treba
mislim ne moraju da utrce svi repa,ko nije u mogucnosti..nebitno,bitno je da se zezamo..jeeej..da shizimo i sranja :mrgreen: i da se soleri ispishu sa nejebice :)
kapiram da bar to nece biti problem,te noci ce svi biti zeljni svega :P



4103DamwzkL._SS500_.jpg
 
Kao sto vidis ovde moras da budes precizan pa da kazes: sa mojoj vencanom zenom..sa mojom zenom..sa svalerkom..sa ljubavnicom . i takoooo...pa ni tada ti nece verovati..
 
Kao sto vidis ovde moras da budes precizan pa da kazes: sa mojoj vencanom zenom..sa mojom zenom..sa svalerkom..sa ljubavnicom . i takoooo...pa ni tada ti nece verovati..
sa mojom devojkom,sa mojom ljubavi,sa mojom dushom... :P
moze...ja cu biti zaduzen za muziku a master za narkotike:)
moze tebrex..ali samo ove lake :) nemam pare za kokain,mada ko zna,mozda nekom otmem do tada 8)
 
samo ti nadji dobru mushe i ne brigaj za novchanice:)

pa ono...otkud znam,sumnjivo mi je sve kad nemam direktivu,a za to nemam,kad mora preko ovog i onog,ali nije nemoguce...mada ja ne kapiram bas lobe,mis'im meni je uvek bila jaca varijanta neki dobar i ,ono...efektnije je,ne samo jeftinije,ali o tom potom, da ne pomisle da se organizuje klasichna seansa,a ne zureza :)
 
pa ono...otkud znam,sumnjivo mi je sve kad nemam direktivu,a za to nemam,kad mora preko ovog i onog,ali nije nemoguce...mada ja ne kapiram bas lobe,mis'im meni je uvek bila jaca varijanta neki dobar i ,ono...efektnije je,ne samo jeftinije,ali o tom potom, da ne pomisle da se organizuje klasichna seansa,a ne zureza :)

onda ja donosim snijeg a ti nadji spid i tablete:)
 
sjeo ja kod druga u auto i on kaze eno ti transportna na zadnjem sjedistu pa uzmi sebi...otvorio ja i umalo nisam riknuo koliko je jak i intezivan miris....jedno su ravnicarske a drugo brdovite trave:) znas i sam da pravi lekovi rastu na vecim nadmorskim visinama...narocito su dobre i smrtonosne hercegovachke:)
 
sjeo ja kod druga u auto i on kaze eno ti transportna na zadnjem sjedistu pa uzmi sebi...otvorio ja i umalo nisam riknuo koliko je jak i intezivan miris....jedno su ravnicarske a drugo brdovite trave:) znas i sam da pravi lekovi rastu na vecim nadmorskim visinama...narocito su dobre i smrtonosne hercegovachke:)

Sto tako ne pricaju u Velikom bratu? Kao da nemaju ni drugove niti su imali dozivljaje van kuce. To je fenomen!
 

Back
Top