kako do prijatnog analnog seksa

scaryv

Ističe se
Poruka
2.406
mnogo to želim, i pokušavala sam ali je bolno...
iyon mi je dao neke savete, ali mi sad pade na pamet da postavim temu...

jer stvarno nemam pojma kako...
a da me ne boli...

i zanima me osećaj koji imate, žene,

i vi muškarci, je l vam stvarno taj seks toliko fenomenalan zbog drugačijeg osećaja ili
samo zato jer je manje dostupno?

i baš bi bilo ok da nema gluposti, jer ja mrtva ozbiljna postavljam temu...

i baš mi treba savet...

pozdrav svima koji ove poslednje dve rečenice ispoštuju :lol:

a i onim drugim, neozbiljnim, šta ću svi ste moji forumaši... :wink:
 
Analni sex je brutalan. Pa cak i kad je prijatan.
Sto bi rekla Banshi "not my cup of tea".

A saveti su sledeci:

- prvo prstic, pa dva, pa tri, znaci postepeno napredovanje..uz lubrikant naravno
- zatim, praksa, praksa, praksa
- biti napaljen kao zivotinja
- alkohol, trava pomaze, al' ***** ti taj sex, kad treba da postanem alkos...
 
Analni sex je brutalan. Pa cak i kad je prijatan.
Sto bi rekla Banshi "not my cup of tea".

A saveti su sledeci:

- prvo prstic, pa dva, pa tri, znaci postepeno napredovanje..uz lubrikant naravno
- zatim, praksa, praksa, praksa
- biti napaljen kao zivotinja
- alkohol, trava pomaze, al' ***** ti to..

kome je do seksa a pogotovo analnog pored trave i alkohola:)
 
...yedna mala anegdota a moze biti i praktichan sawet za pochetnice, kaze jedan moj prijatelj bijp s' nekom ribom , i tako neki neobawezan razgowor u kome ona pomene kako je jela neke weshalice i td,
kad su se uwche , najzad dokopali prazne kabine u jawnom WC-u na shtajgi on yoy ga metne ( da se tako duhowito i slikowito izrazim ) u dwoyku, i kad ga ye izwadijo ni pet ni shest nego kozzica od pasulja zauzela pola glawice, on ne boode lenj pa je okrene i kazze " koochko lazzljiwa jel owo weshalica, a?"
i onda rasprawa ko ye koga lagao i kad itd...pojenta priche ye da nikada ne lazzesh u wezi hrane pred anal , ako ti je stalo da sachuwash wezu yer nikad ne znash koliko ye klistir bijo uchinkowit...:grin:
 
Analni sex.
obicno je misljenje da za analni sex velicina penisa je i presudna....dali ce isti biti bolan ili ne
Penis manjeg obima je mnogo cvrsci od penisa veceg obima tako da uprosteno receno penis koji je deblji moze biti prijatniji od penisa koji je manji i obicno zilaviji u toku analnog sexa.
Pre analnog sexa je najbitnije anus dobro podmazati vazelinom ili nekom drugom neutralnom kremom!U velikim kolicinama na anus kao i u sam otvor.Ili jednostavno gleid gell za podmazivanje ima ga kao durex ili od drugih proizvodjaca.Vrlo bitno pri kupovini gela da budu bez konzervansa i mirisa.Jer zidovi debelog creva su u principu isto sto i sundjer upija sve dragocene materije i sprovodi ih direktno u krvotok.Samim tim da se nalazi na zavrsnici celokupnog protoka hrane kroz digestivni deo organizma je samim tim zasticen od losih uticaja odnosno losih namernica (otrova toksina).Koje prerade u 99% slucajeva jetra i zeludac...Zbog toga je jako bitno pri analnom sexu koristiti Kondome!(prezervative)...Vrlo nebitno dali imate stalnog partnera ili ne..oavezno sa kondomima.Debelo crevo je podlozno zapaljenjima i zbog toga je i malka priroda ovaj dragoceni organ zastitila sa dva prstena od spoljnih faktora...
Pri prvom putu u ma kom slucaju je bol neizbezan.....Ali izdrziv i nakon par sekundi prijatan.ako je bol i dalje tu..Onda dalje ruke od analnog sexa...Ima organizama i same konstrukcije anusa koji nije kod svih ljudi isti zbog kojeg mnogi nemogu u tome uzivati.Po pravilu zene uzivaju manje u analnom sexu za razliku od gay populacije koja u svemu tome moze mnogo vise i duze da uziva...prostata je oslonjena na zid debelog creva i to je razlog da trenjem penisa o zidove prostate dolazi do blage masaze prostate koja pravi taj prijatan osecaj.
Bilo kako bilo analni sex moze biti i po pravilu je prijaten za obava partnera pod uslovom da obadvoje to zele i da je muskarac u tim trenutcima nezan jako obazriv i strpljiv.
Da bi bol bio manji par sati ili minimum 45 min pre sexa uzeti neko blago umirujuce sretstvo protiv bolova aspirin ili neku od tableta za obustanje nerava.alkohol pogotovo crno vino je blagotvorno zbog svog svojstva prosirenja krvnih sudova....ali u malim kolicinama.isuvise alkohola dovodi do kontraefekta.
opijati tipa poppers koji se moze nabaviti u mnogim sex schopovima.Je odlican preparat jer izaziva opustanje misica pjacava osecaj prijatnosti i po meni jako preporucljiv kod analnog sexa....
Nakon sexa moze doci do neprijatnog osecaja da svakog trenutka morate da vrsite nuzdu...Ali je prolaznog karakera i nakon nekoliko puta potpuno uklonjen....
Vrlo bitno zbog estetkog kao i uopstenog uiska samog analnog sexa.Crevo bi trebalo biti ispraznjeno i blago isklistirano.Najbolji efekat tus .....
to je nesto dod mene ako ima jos pitanja slobodno....
 

Back
Top