ALAVE STARE GOOZICE.......

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Slusam danas u kolima B 92.....tema:"ko i koliko treba da dobije akcija od privatizacije javnih preduzeca".........

Ideja je, da svi punoletni gradjani dobiju jednak iznos.....ali, ne lezi vraze:D:D:D
Poplava poziva baba i deda, koji su se valjda po prvi put u zivotu ukljucili u program, "omrznute soroseve B 92"..........

Babe zapenile, kako treba da se deli po godinama radnog staza, jer, su , boze moj , one ugradile mladost u javna preduzeca, i sta sad ima ovi balavci od 18 godina da uzmu isto para kao i one......:evil:

Deke se razgoropadile, na istu foru.......sve pare penzionerima!!!!!.....

Alave goozice najstarijih sugradjana, koji su zaboravili da su njihovim glasovima , petnaest godina vladali ovom zemljom sloba i seselj, i da su njihovi glasovi oterali desetine hiljada mladica u smrt po hrvatskim i bosanskim vukoyebinama.........

E, sada bi alave goozice, koje su se do juce tukle na trgu , za parce leba za DZ,(
) da uzmu soma , dva evrica.......a mlade, ko yebe.....srbija je ionako zemlja staraca, i sta ima klinci da uzmu kintu, kada se oni samo drogiraju ????

Licno, bole me ono nesto i za akcije , i ne verujem da ce u Srbiji , kao u drugim normalnim zemljama biti raspodele istih, ali se iznervirah dokle ide sebicnost i alavost "obicnog naroda"......

Dodao bi , nedavno istrazivanje, po kome su za novi rat na Kosovu najvise procentualno glasale domacice i penzioneri!!!
Izgleda da su starci odlucili da u Srbiji pedesetogodisnjaci budu "deckici" , a babe od sezdeset, da zovemo "devojcicama"

Po ko zna koji put........svaki narod ima vlast i sudbinu kakvu zasluzuje, a Srbi dobijaju taman u gram , po zaslugama........:evil:

p.s.
kako vi mislite, da bi trebalo da se razdele deonice od prodaje javnih preduzeca???
 
Лично од тих пензоса добијам фрас у разноразним приликама, тако да су ми стварно ПРЕКО ГЛАВЕ са једне стране - а са друге ми је нехумано да их напљујем иако то свакако заслужују.
 
Ne treba da nikome daju te pare onako kako je Dinkic smislio sta tu bi bilo da se podeli oko 4 milijarde eura i svaki punoletan gradjanin koji bi imao prava na te pare bi dobio najvise 1000 eura sto je glupost. Bolje da za te pare poprave i opreme zdravstvene ustanove u zemlji ili skole ,puteve sve jedno ,nego da dele narodu po hiljadu ojra mislim jake pare, odu za mesec, dva ovako bi bar bilo neke trajne koristi za druistvo od toga.
 
Ne treba da nikome daju te pare onako kako je Dinkic smislio sta tu bi bilo da se podeli oko 4 milijarde eura i svaki punoletan gradjanin koji bi imao prava na te pare bi dobio najvise 1000 eura sto je glupost. Bolje da za te pare poprave i opreme zdravstvene ustanove u zemlji ili skole ,puteve sve jedno ,nego da dele narodu po hiljadu ojra mislim jake pare, odu za mesec, dva ovako bi bar bilo neke trajne koristi za druistvo od toga.

Kojoj god ustanovi usmeriš te pare, dežurni lopovi rukovodioci će da ih maznu. Ne vredi. :roll:
 
Ne treba da nikome daju te pare onako kako je Dinkic smislio sta tu bi bilo da se podeli oko 4 milijarde eura i svaki punoletan gradjanin koji bi imao prava na te pare bi dobio najvise 1000 eura sto je glupost. Bolje da za te pare poprave i opreme zdravstvene ustanove u zemlji ili skole ,puteve sve jedno ,nego da dele narodu po hiljadu ojra mislim jake pare, odu za mesec, dva ovako bi bar bilo neke trajne koristi za druistvo od toga.
Ima smisla. Tako nešto bi se trebalo i uraditi.
Kojoj god ustanovi usmeriš te pare, dežurni lopovi rukovodioci će da ih maznu. Ne vredi. :roll:

A i ovo, nažalost, ima smisla. Ipak, platiti stranu firmu i lepota. Mi smo u Srpskoj potpisali sa Strabagom da nam radi puteve.
 
Ako cemo realno te fabrike nisu ni izgradili ti radnici i matorci kao sto oni demagoski laprdaju "sve smo to mi izgradili " i slicna sranja .Tu svu industriju je izgradila drzava od svojih sredstava i kredita najvise koje jos otplacujemo ,kao i nesto od otimacine postojecih fabrika od starih vlasnika posle rata..Tako da onaj seljak koji je imao jutar,dva zemlje i skromnu seosku kucu ,pa ga drugovi komunisti odveli u grad i zaposlili u fabriku(preko 80% stanovnistva Srbije) ,za tu fabriku nije dao nikakve pare ,jer ih nije ni imao ,te im stoga sada ne treba ni davati pare od njihove prodaje ,vec treba uloziti u ustanove od kojih ce svi imatu dugorocnu korist .
 
Ostarićete i vi, pa će vas tako neki klinci trpati za 20-30-50 godina:-D
Sad kad pogledaš, ide neki deka zajedno sa nekom narkomančinom iz svog ulaza po 1000E
brate, to nije normalno, a punoletna su obojica...meni smrdi na nepravdu.
Da je bilo pravde da su davali po 1000 evra svojim bivišim penzionerima kako se koje preduzeće proda, to bi bilo kud i kamo poštenije
sa druge strane, nije toliko ni loše dati takvu finansijsku injekciju ovoj državi jer je malo para da ode u uvoz (recimo automobil), ali će otići na zaostala dugovanja (EPS, Telekom...) za hranu, obuću i odeću i može bitno da popravi poslovanje mnogih privrednih grana u Srbiji
Ali kao i uvek, priličan sam skeptik oko svega ovoga.
 
Ne treba da nikome daju te pare onako kako je Dinkic smislio sta tu bi bilo da se podeli oko 4 milijarde eura i svaki punoletan gradjanin koji bi imao prava na te pare bi dobio najvise 1000 eura sto je glupost. Bolje da za te pare poprave i opreme zdravstvene ustanove u zemlji ili skole ,puteve sve jedno ,nego da dele narodu po hiljadu ojra mislim jake pare, odu za mesec, dva ovako bi bar bilo neke trajne koristi za druistvo od toga.

Vidis , sveto........ja nisam za tu pricu,kako uvek neko drugi zna bolje da potrosi lovu od mene samog........

Zamisli, recimo kucu gde zive tri generacije.......uzece mozda 6 - 7 soma evrica.....
Dovoljno da se neko leci, dovoljno da se neko skoluje, dovoljno da se obnovi namestaj kupljen za vreme Tita, dovoljno da se popravi krov na kuci............
 
Pa dobro ti tako mislis ,ja sam misljenja da ne treba da dele pare i iz iskustva sa drugim privatizacijama se nazalost videlo da ljudi u 90% slucajeva ni ne znaju da trose pare ,pa su mnogi koji su dobili desetine iljda ojra od BFCa ,Pivara ,DINa uglavnom vec spicili sve pare i sad se polako cesu ,mada nek rade sta hoce .
 
Prosto je neverovatno koliko samozivih starkelja ima u srbiji! Nikad mi nije bio jasan taj fenomen guranja po raznim redovima a ponajvise onim na glasackim mestima gde su prvi dolazili da bi glasali protiv svojih unuka...secam se nedavnih demonstracija mladih u Francuskoj kad su se stari prikljuljucili omladini iako ih se nije doticala promena zakona, ali ipak, stalo im je do svojih unuka, za razliku od vecine ovdasnjih odvratnih, samozivih starkelja...
 
Ti penzioneri su izgradili asfalt po kome hodate... Naravno da treba da uzmu najvise... :D

pioniri.jpg
 
Prosto je neverovatno koliko samozivih starkelja ima u srbiji! Nikad mi nije bio jasan taj fenomen guranja po raznim redovima a ponajvise onim na glasackim mestima gde su prvi dolazili da bi glasali protiv svojih unuka...secam se nedavnih demonstracija mladih u Francuskoj kad su se stari prikljuljucili omladini iako ih se nije doticala promena zakona, ali ipak, stalo im je do svojih unuka, za razliku od vecine ovdasnjih odvratnih, samozivih starkelja...

Ma gotivni su matorici.......nekada slobina , danas vojina i veljina glasacka masina:D

Al se nekad dobro jelo , bas.......:D
 
ovi nasi penzioneri uvek oce sve prvi da razgrabe,pocev od hleba i mleka,kupusa za 1 dinar i naravo zakljucno sa parama :roll:
sebicno do bola ali tako tipicno.

svima jednako pa nek svako radi sta oce,neko u slamaricu,neko za drogu...i koji moj se oni uvek osecaju prozvani da sikaniraju sve ostale :roll:
 
Ma gotivni su matorici.......nekada slobina , danas vojina i veljina glasacka masina:D

Al se nekad dobro jelo , bas.......:D
a u **** i penzioneri i sloba i zemlja :evil: :evil:
preko leseva gaze i otimaju se.
i posle treba neko da ih sazaljeva.
a za njega su glasali idioti jedni,ne treba im ni euro cent od tih hiljadu dati :evil:

(p.s. jel to na snimku neko nekoga reketirao za cipele il se meni ucinilo? :shock: )
 
Ne treba da nikome daju te pare onako kako je Dinkic smislio sta tu bi bilo da se podeli oko 4 milijarde eura i svaki punoletan gradjanin koji bi imao prava na te pare bi dobio najvise 1000 eura sto je glupost. Bolje da za te pare poprave i opreme zdravstvene ustanove u zemlji ili skole ,puteve sve jedno ,nego da dele narodu po hiljadu ojra mislim jake pare, odu za mesec, dva ovako bi bar bilo neke trajne koristi za druistvo od toga.

i ja se ovde slazem sa tobom. mislim koja je poenta podeliti gradjanima po 1000e i da isti to spickaju po kafanama i birtijama?

pa normalno bi bilo da te 4 milijrade eura uloze u jedan autoput od severa do juga srbije i onda bi ceo taj kraj oziveo, otvarala bi se nova radna mesta, samim tim gradjani bi dobili dugorocno mnogo vise od tih jebenih 1000e . Dobili bi pre svega buducnost.

Jer pogledajte kako je sad u Srbiji. Najvise se ulaze i otvaraju proizvodnje i pogoni uz autoput Sid-Nis sto je i normalno. Ostatak Srbije tavori jer nema autoputeve. Zato da bi krenuo i taj zapusteni deo zemlje da se razvija treba napraviti autoputeve kroz te krajeve i ostalu potrebnu infrastrukturu.

Ovo je nista drugo do jedan predizborni trik lopina iz GEJ17+
 
a u **** i penzioneri i sloba i zemlja :evil: :evil:
preko leseva gaze i otimaju se.
i posle treba neko da ih sazaljeva.
a za njega su glasali idioti jedni,ne treba im ni euro cent od tih hiljadu dati :evil:

(p.s. jel to na snimku neko nekoga reketirao za cipele il se meni ucinilo? :shock: )

sloba jeste kriv za dosta toga, al za ovu bruku sa ovog snimka nije milosevic uopste kriv vec zlikovacki zapad koji nam je zaveo ekonomske sankcije zato sto smo podrzavali nas narod u Bosni i Hrvatskoj. Da te podsetim da su tada mnogo veci nacionalisti od Slobe bili i Djindjic, Seselj i Vuk Draskovic , da su se sva trojica zalagali za ujedinjenje svih Srba u jednu drzavu, tako da ko god da je bio vlast tada u Srbiji, sankcije nam ne bi ginule. Jednostavno cela politicka elita je isto mislila u vezi toga.
 

Back
Top