Najbolje novine i magazini u Srbiji?

Prilozi

  • HIP.jpg
    HIP.jpg
    18,2 KB · Pregleda: 91
svetovid:
Politikin zabavnik, jedini na nivou.
Od dnevnih novina Politika, ali s obzirom da sam student imam para samo za Pravdu ili Pres.... Ne hvalim se tim :-)

Huper je nekada bio zaista nesto, ovo danas je katastrofalno.



Koliko mi je poznato "Kurir" je za pet dinara jefitiniji od "Pressa". To znaci da on ipak bolje ide uz tvoj studentski budzet. Ako toliko ne volis koje si pomenuo, kupuj "Politiku" svakog drugog dana, pa ce ti na kraju meseca ostati kusur i za cokoladicu. Da ne volis da citas novine koje si pomenuo ne bi ih kupovao ni pod torturom. Ne foliraj se.
 
Shto se tiche zhenskih chasopisa,svi su-shit!
U pauzama izmedju 5000 reklama prochitash tekst u kojem se,opet,neshto reklamira.
Npr.u tekstu o nezi kose mozhesh da prochitash kako ti u stvari treba ****din.da bi imao lepu i zdravu kosu.u chasopisima nema kvalitetnih tekstova,sve se svodi na reklamu.
Jedino mi je ok onaj kulturni dodatak u novostima sredom,kao i u pressu nedeljom( mozhe svashta zanimljivo da se prochita)...ovo sve ostalo je bljak!!!
 
Od dnevne stampe najbolji su Blic i Politika,od muzickih magazina najbolji je bio Time Out,dugo ga nisam videla u prodaji...Moj omiljeni casopis je Politikin Zabavnik...

Verujte mi,ako zelite stvarno da se kikocete,pod uslovom da ne verujete u natprirodno,kupite Trece oko...
 

Back
Top