Ima li nade za nas

kabum

Zainteresovan član
Poruka
121
Pozdrav!Volela bih ako neko ima dobru volju da mi pomogne.Moja veza je pocela divno,kao bajka planirali smo i da pocnemo da zivimo zajedno.Medjutim u poslednje vreme kao da se sve raspada,on me konstantno odbacuje i gura od sebe.Ubedjuje me da me voli ali da je previse nervozan zbog gomile problema.Ja vise ne znam sta da mislim.Ima li buducnosti za nas?Da li cemo biti zajedno t.j u braku odnosno da li vredi da istrpim ovaj period?
astro_61at_01_02_ja_on_71037_13554.gif
[/IMG]
 
Sinastrija nEje dobra :-(
Ti natalno ako vidim imas uran kvadrat venera, a tr. Ur se upravo blizi tvojoj dc osi -promena u partnerskim odnosima
E sad ako ste godinama zajedno, to znaci da ste naucili da trpite i kanalisete ove lose uticaje saturna i urana, ali ako ste zajedno od momenta kad je tr Ur dotakao prvi put tvoj dc...nEje dobro
Daj postavi natalne i davison/kompozit da lepo vidimo ko, sta i kakvi su tranziti.

Ovako... njegovo sunce u tvojoj osmoj, njegov vladar dc-a sa nula pozitivnih aspekata, njegov uran/pluton opozicija tvoj vladar trece (mars) koji je u sedmoj...ajajaj boli kol'ko prste svadje
Vladar njegovog ac-a je rx mars u 12om, na tvom plutonu -privukli ste se ko' magneti...medjutim vladar njegove seste/prve je u izgonu i u opoziciji sa njegovim suncem u sestoj ...njemu ova veza nikako ne godi, trosi previse njegove energije
I tvoj vladar dc-a isto ima kao prepreku njegov uran -napetost koju uran izaziva u sinastrijama je zaista teska za izbeci simbolikom

ptica zloslutnica
 
Zajedno smo 6 meseci.Kazi mi samo tacno sta da postavim na astro.com ima neke 2 opcije za kompozit isto i za davison ne znam sta treba.Uzasno mi je tesko u poslednje vreme koliko je sve bilo lepo na pocetku toliko je sada lose a moje emocije su strahovito jake
 
Privukao me je naziv teme...čitam i kao da sam ja to napisala..identična priča, i isti rasplet..sve se raspada u isto vreme...Samo ja nemam natalnu kartu, ni svoju, ni njegovu.Imam datume rodjenja, 10.06.1978., 18:51 i 15.04.1971.,07:15 , pa ako neko nešto zna
 

Back
Top