seksualna pijavica! :) (za devojke pitanje)

Lazar81

Obećava
Poruka
75
E ovako mozda je naslov teme probudio u vama veliku mastu i znatizelju pa ce vas mozda malo razocarati dalji tekst :) Naime sa devojkom sam 8 meseci, seks... e pa seks nam prolazi kroz razne faze, sada je u jednoj fazi (fazi pijavice:)) naime, devojka je provalila kako jedino moze doziveti orgazam i `zaista uzivati` kada je ona na meni!!
Tu svakako nije nikakav problem i drago mi je sto je njoj lepo, ali svaki seks nam se u poslednje vreme svodi na to da se mazimo sve se super i ona ISKLJUCIVO UVEK insistira da bude na meni, i naravno ja joj dozvolim :) ali u zadnje vreme sam poceo da se osecam kao lutka na naduvavanje, lezim ja tako nepomican dole(u pocetku sam i ja uzivao,i voleo sam sto je gore,a sada bukvalno sam se toliko smorio(3 meseca je to tako UVEK) da bih mogao da citam opusteno neku knjigu ili Dylan Doga:)), a ona posle jedno pet minuta svrsi i kaze da me obozava, naravno ja ne svrsim i onda nju posle orgazma boli i tesko moze da nastavi dalje :( !!

E sada pitanje kakva je to devojka uopste, ****** koliko ona misli na sebe i o svom uzivanju da je kao neka PIJAVICA samo mi uzima i emocije i pare i na kraju krajeva taj jebeni orgazam!! (mislim uspem ja na kraju da svrsim nekako(oralac) ali nije to to svaki seks nam je isti i jednolican a njoj to izglea uopste ne smeta, cak sta vise sve vise i insistira da bude gore i sve joj se vise svidja... E sada znam da vecina,barem neke devojke tesko dozivljavaju orgazme osim ako joj u toku seksa momak ne masira klitoris, kada smo se upoznali on mi je reka da bi ja trebao to da joj radim(masiram klit) i sada je ovo provalila sta joj prija (samo penetracija bez masiranja klita) i toliko je postala NEPODNOSLJIVA da cu videti neku klinku da `odradim` treba mi malo strasti i uzbudjenja1 prvi put u zivotu sada mi je mnogo bitnija spontanost od mog orgazma.. mislim sta reci, drago mi je sto je njoj lepo ali toliki mi je pritisak stvorila da sve teze dozivljavam orgazme a erekcija mi je dosta jaka, i pri tome i kada svrsim nije to kao kada je spotano i nekako u tom nekom zanosu strasti...POMOC devojke sta da radim sa njom????!!!!!!

p.s.I ajde sada kao gotovo vecina primitivaca(mislim na decake ovog foruma) koji su rodjeni jebaci i urodjeni talenti, i nesudjeni komedijasi SPRDAJTE se malo sa temom na jedno 2-3 strane, pa posle oslobodite temu vaseg `humora i prozivki` da neko nesto pametno kaze!!!!
 
Misli ona o tome kako ce na drugom mestu da ostvari sve drugo, vidim ja...
Imao sam takav slucaj, uvek jedan isti scenario mesecima. Samo nista ne pitaj i ne menjaj...
Sve je to bila maska, nije mogla da mi se prepusti. U pocetku jeste, dosta dugo je to trajalo.
Ali kad je jednom zajovila, nije se vise promenila.
 

Back
Top