Pesma za Artistija

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
M O L I M moderatore da ne brišu i ne zaključavaju temu dok je Artisti ne pročita!

Nisam dugo pisala pesme.
A i te što sam pisala, gotovo da nikome nisam davala na čitanje.
Bilo me je sramota.
I sada me je sramota.
Možda za sada imam najviše razloga.
Možda je ovo najveća glupost koju ću ikada napisati, ali gone me od jutros neke reči, pa da ih pribeležim...
A pošto je Forum poznat kao mesto gde se pamet :) ne prašta, onda dajem sebi smelost i ludost da činim taj ''greh'' i pišem nebuloze... po prvi put... a možda i nebrojeno puta...

Pesmu posvećujem Artistiju, kao zahvalnost za sve njegove reči hvale i veličanja mene, gdegod je to bilo moguće, zbog simpatija koje ima prema mojim temama i mojim mislima... iako pojma nema ni ko sam ni kakva sam... :) drugo ne mogu da mu obećam, ali barem mogu svoje oduševljenje i zahvalnost zbog njegovih reči da iskažem nekim svojim... :)
I, pošto je sa njegove strane uvek sve bilo javno i otvoreno, evo i ja njemu da ostavim nešto što mogu svi da vide... ;)



Dodirni me rečima
i stopi se sa snom.

Tražiću Te magličastog
po rubovima nevida
po uglovima svekruga
po tamnicama zraka.

Zvaću te imenima nestvarnog.
Bićeš moja opsena
u svetu koji nije moj
koji ne postoji.
Šaputaću ti putanju svojih koraka,
odaću njihove krhke tajne...

U besmislu mimohoda
prepoznaj muziku mojih pogleda.
Zapevaj i Ti, u sebi. Tiho,
da te samo moj dah čuje...

... dok neprepoznati ležimo
zarobljeni u zrak...

U nama se prelamaju sazvežđa.
Ne daj da u prah ova varka potone.
Ne daj da se probudim.
Nikada... nikada...
Miluj me rečima...
 
Dobro Sokolice, ako je pjesma samo za Artistija, zar nisi mogla na pp da mu je posaljes?
Ili je poenta u tome da drugi vise sta si i ZBOG CEGA si to uradila i aplaudiraju ti?!

Gazda nemoj biti iskljuchiva. nisi ostavila takav komentar na Plesovoj temi...kada je izjavio da je zaljubljen u tebe...A bogami ni na chika doktorovoj...:wink:
Nishta lichno. Samo zadrzi objektivnost...:)
 
mada sam misljenja da je bolje sacuvati svoju privatnost i reci onome koga simpatishemo u lice kako stoje stvari ovo smatram simpaticnim...ti si zeljela da podijelis svoj unutrasnji glas sa nama..i to je lijepo:) i meni se omakne:) ali ipak ako neke stvari kazes pred svima taj odnos,veza sta god da je ili ce tek biti je uglavnom osudjena na propast...ajde cao:D
 
Uhh bree..ne budite neprijatni na ovako nesto lepo ..jacina i snaga jednog bica kao i njegova emotivna zrelost se ne ogleda u sakrivanju emocija vec u njihovom izrazavanju i sto vise sebi to dopustamo to smo slobodniji u svemu pa i u tome da ladno mozemo reci da nekoga volimo ili ga simpatisemo i da nam je ta osoba draga na ovaj ili onaj nacin..da prema njoj gajimo posebna osecanja...ljubav moze biti i prijateljska...retko prijatna tema....uostalom ovo je podforum Ljubav ( ne samo sex..)..
 
Uhh bree..ne budite neprijatni na ovako nesto lepo ..jacina i snaga jednog bica kao i njegova emotivna zrelost se ne ogleda u sakrivanju emocija vec u njihovom izrazavanju i sto vise sebi to dopustamo to smo slobodniji u svemu pa i u tome da ladno mozemo reci da nekoga volimo ili ga simpatisemo i da nam je ta osoba draga na ovaj ili onaj nacin..da prema njoj gajimo posebna osecanja...ljubav moze biti i prijateljska...retko prijatna tema....uostalom ovo je podforum Ljubav ( ne samo sex..)..

aj ne rise onda ja ispadam kao zreo a nidje veze:)
 

Back
Top