DRAGAN ĐILAS JE SLUĐEN - SKROZ-NA-SKROZ !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OTADŽBINOLJUBAC-BGD

Početnik
Banovan
Poruka
44
Браћо Срби и сестре Српкиње,

Пошто је настала права пометња међу жутим нарко-аџуванима, Драган Ђилас толико је озлојеђен, слуђен и излуђен да јадан, бедан и никакав вришти као Дамјанов Зеленко, осетио „чова“ да је време за издајнике, мафијаше и развратнике већ неповративи перфект, после јавног иступања и објаве здравственог стања умоболног дупељуба Бориса Тадића ФРАНЦЕТИЋ-а од стране прим.др ЛАЛОВИЋ. Google су довели до усијања, нo Амеро-циа претраживач ни да бекне. Опет им „они злочести Срби“ продали муда за бубреге. Молим све хакере диљем света да помогну Тадићевим жутим нарко-искотима да им (по)врате „мозак“ звани Google, без тога они не могу да живе јер њихова празна глава не вреди ништа. Њихов страх је оправдан јер уколико их „стручњак“ за „субверзију сексуалности“, међу „научним круговима“ добро познат као мр. Шизовић, прокужи има да „бидне“. »Ко са будалом тикве сади на главу му падне највећа лудаја!« воле да кажу моји драги Чуружани.

Дакле, браћо и сестре, укључите се масовно у потрагу за прим.др Лаловићем, учините све да Срби у Србији не сазнају здравствено стање „вољеног“ председника јер уколико се то деси ватиканско-усташко-арбанашко-комуњарски пројекат о уништењу Срба и Србије неће моћи да се реализује. Са своје стране чиним све да их барем утешим. До следећег свог јављања остављам им ово за читање како би им било лакше.

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/007297277.html?5

Хришћански поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић

P. S.

Ево шта каже прим. др. Лаловић о здравсвеном стању вође досманлијских мафијаша (види на: http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=5818&postdays=0&postorder=asc&&start=0

***************************************************************************

Moj pok. kolega Jovan Raskovic jednom je rekao da su „Srbi lud narod”. Umnogome je bio u pravu. Srbi su naime jedini narod koji je operisan od realnosti (možda zato Tomislav Nikolic ima slogan: Realno). Pogledajmo cinjenice:

1. Boris Tadic je bio jedno vrijeme i moj pacijent (uglavnom ga je lijecila majka Nevenka, koja je takođe psihijatar). Boris ima naglasene psihopatske osobine, karakterno je deformisana licnost, hereditarno opterecen. Da ne ulazim u dublju medicinsku analizu i genezu Borisovog mentalnog poremecaja (još kao student zloupotrebljavao je alkohol i droge), uglavnom, njemu je bila prepisana, za to vrijeme izuzetno dobra terapija: akineton 2X1, moditen 2X1, prazine 3X1, tako da je bolest jedno vrijeme bila pod kontrolom

2. Boris Tadic tuce svoju ženu. 99% psihopata i agresivnih shizofrenicara to radi, i to nije nikakvo iznenadjenje s medicinskog gledista. To se apsolutno nije moglo zatajiti jer postoje brojni svjedoci.

3. Boris Tadic je rekosmo hereditarno opterecen. S jedne strane jak ustaški uticaj majke (Nevenka roj. Francetic, u bliskom srodstvu sa Jurom Franceticem, vodjom hrvatske crne ustaške legije, znaci najkrvolocnijem među ustašama). S druge strane submisivan otac, takođe hereditarno opterecen, pola Jevrej, pola Srbin, raspolucena licnost, ili kako se to danas modernije kaže: hrišćanski cionista.

4. Boris Tadic je preko vatikansko-cionistickih veza svojih roditelja zavrbovan da radi za americki ciu. Razlog zašto to nije uradjeno mnogo ranije je Borisova mentalna bolest kojom je naročito bila pogodjena njegova majka Nevenka, psihijatar.

5. Boris Tadic unistio je sve od oruzja Vojske Jugoslavije, do čega se mogao docepati. Prakticno njegovi radni dani kao ministra bili su posveceni iskljucivo unistenju oruzja, pogotovo raketa tipa Strela kojima su se nasi generali uspjesno odupirali napadima Nato-a (Nato je morao da napada sa visina većih od 15km zbog toga). Kad nije unistavao oruzje Boris je ili jeo, ili spavao (ili tukao ženu Veselinku)

6. Po svom izdajnickom mentalitetu (direktna posljedica karakterne deformacije koja se javlja kod svakog dusevnog bolesnika) Tadic nadmasuje 10-ostruko svog bivšeg mentora Zorana Djindjica. Ja kao psihijatar mogu da vam kažem da je Boris Tadic covjek spreman na sve. Ja bih čak isao dotle da kažem, tacnije tvrdim:

što se tiče mentalnog sklopa, između Jure Francetica i Borisa Tadica NEMA APSOLUTNO NIKAKVE RAZLIKE

prim. dr. Lalovic


***************************************************************************
 
Ti si bre Krstane Kovjeniću,smrad i totalni debil!
U toj tvojoj glavi,koju ću by the way,da ti smrskam sekirom kad tad,ima mnogo govana!
E, to je prava terapija za tebe!
Uzmem lepo sekiru i mrvim ti lobanju 5 dana!

Пошто си, ем балија, ем досманлија ред је да ти не узвратим истом мером, већ да ти посветим ове стихове. Уживај !

*******************************************************************************************************
BOŠNJA ZEMLJA BEADKA
(fragment iz epa BOŠNJAKUS MAJMUNUS)



Bilo je to u nekoj zemlji bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Živelo je pleme poturčenih ludaka
J.e.b.e.m im nanu balijsku usranu !

U Stambol, kažu, da svi su išli
Da p.u.š.e k.a.r.u sultanu staru
Sa uma svi su već davno sišli
Duša im gori u paklenom žaru.

Izdali svi su zemlju i brata
Hristovu veru pradedova svojih
Turski sultan ih zauzd`o k`o ata
Dao im zemlju praotaca mojih.

Sada ta gamad po srpkoj grudi
Koti se i smrad poturički širi
Ono što osta od nekdanjih ljudi
Je brabonjak što im iz čakšira viri.

Krmećim jezikom ta gamad zbori
Zavijaju turski k`o džukci svezani
Dok miris tamjana i kandilo gori
Neće se množit` turski jarani.

Kidisala gamad na nejač našu
Na naše crkve i naše dvore
Slušaju sotonu i turskog pašu,
Te zemlju srpsku hteše da razore.

Srpski junaci Ratko i Rašo
Kliknuše: "Diži se, Srbine brate !
Čekaj nas pogani turski pašo
Da ti Srbi za zulume vrate !"

Zastenja pogan u Saraj`vu gradu
Nastade graja srbomrzih baja
Povede Đinđa svoju gay-brigadu
Da se brani raja "srpskih nasrtaja".

Udovice crne, DOS i komunjare
Postaše čauši Alije Balije
Crnopoturice i ustaše stare
Pogan od pogani i zmija od zmije.

Republika Srpska nasta iz pepela
Stvoriše je naši sinovi i kćeri
Radovan i Rašo uzdignuta čela
Poručiše Đinđi: "Daj, bre, ne seri !"

Sada se Srbijom turska pogan šeće
Pljuju po nama i svetoj veri
Gasi nam kandila i slavske sveće
DOS gay-paraderi i ostale zveri

Turski barjak Bobi Taći nosi
Bošnjakus ludi iz Prdenca kraja
U Srbiji nama Srbima prkosi
Nek` zna baja ostaće bez jaja.

Da, beše, ljudi, zemlja bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Bošnjom je zvaše čopori ludaka
J.e.b.e.m im nanu balijsku usranu !



--------------------
Krstan Dj. Kovjenic

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLJE sutra za SRBE, MAJKU SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!
 
oohohoho
nas krstan alija pise i epove
samo se pitam kada ce on to kod nas u srbiju

МОРЕ, ТУРЦИ, НЕ ГАЗ` ТЕ ОРАЊЕ !
(ХИМНА БАЛИЈСКО-УСТАШКЕ ПЕДЕРАЦИЈЕ)

Море, турци, не газ` те орање,
Да не буде опет какво срање,
Јер биће вас све мање и мање
Нестане ли марвињско њакање


Рефрен:
Оп, жица, жица, жица
Босна пуна кукавица
Малоумних потурица
И дебелих удовица.

Српске земље нису за продају
Српске цркве ником се не дају
Посадите, потурице, цвеће
Куда-год се српска војска креће


Рефрен:
Оп, жица, жица, жица...

Нико вама забранити неће
Да се с миром српском земљом креће,
Али света Република Српска
Вама, турци, не сме бити мрска.

Рефрен:
Оп, жица, жица, жица...

Погано сте ви усташко цвеће
Увек били и остали смеће
Кукавице, глупани без среће
Без морала, крста, славске свеће.


Рефрен:
Оп, жица, жица, жица
****** вас Сребреница
Буљук глупих потурица
И дебилних удовица.



--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
Пошто си, ем балија, ем досманлија ред је да ти не узвратим истом мером, већ да ти посветим ове стихове. Уживај !

*******************************************************************************************************
BOŠNJA ZEMLJA BEADKA
(fragment iz epa BOŠNJAKUS MAJMUNUS)



Bilo je to u nekoj zemlji bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Živelo je pleme poturčenih ludaka
J.e.b.e.m im nanu balijsku usranu !

U Stambol, kažu, da svi su išli
Da p.u.š.e k.a.r.u sultanu staru
Sa uma svi su već davno sišli
Duša im gori u paklenom žaru.

Izdali svi su zemlju i brata
Hristovu veru pradedova svojih
Turski sultan ih zauzd`o k`o ata
Dao im zemlju praotaca mojih.

Sada ta gamad po srpkoj grudi
Koti se i smrad poturički širi
Ono što osta od nekdanjih ljudi
Je brabonjak što im iz čakšira viri.

Krmećim jezikom ta gamad zbori
Zavijaju turski k`o džukci svezani
Dok miris tamjana i kandilo gori
Neće se množit` turski jarani.

Kidisala gamad na nejač našu
Na naše crkve i naše dvore
Slušaju sotonu i turskog pašu,
Te zemlju srpsku hteše da razore.

Srpski junaci Ratko i Rašo
Kliknuše: "Diži se, Srbine brate !
Čekaj nas pogani turski pašo
Da ti Srbi za zulume vrate !"

Zastenja pogan u Saraj`vu gradu
Nastade graja srbomrzih baja
Povede Đinđa svoju gay-brigadu
Da se brani raja "srpskih nasrtaja".

Udovice crne, DOS i komunjare
Postaše čauši Alije Balije
Crnopoturice i ustaše stare
Pogan od pogani i zmija od zmije.

Republika Srpska nasta iz pepela
Stvoriše je naši sinovi i kćeri
Radovan i Rašo uzdignuta čela
Poručiše Đinđi: "Daj, bre, ne seri !"

Sada se Srbijom turska pogan šeće
Pljuju po nama i svetoj veri
Gasi nam kandila i slavske sveće
DOS gay-paraderi i ostale zveri

Turski barjak Bobi Taći nosi
Bošnjakus ludi iz Prdenca kraja
U Srbiji nama Srbima prkosi
Nek` zna baja ostaće bez jaja.

Da, beše, ljudi, zemlja bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Bošnjom je zvaše čopori ludaka
J.e.b.e.m im nanu balijsku usranu !



--------------------
Krstan Dj. Kovjenic

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLJE sutra za SRBE, MAJKU SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!

Najsmesnije je sto si TI bruka za Srbiju! Kolateralna steta! stetocina! apendix! kancer! zlo! bolest! trulez! smrad! raspadanje! proslost! nesto za hirurgiju! ne leci se! samo se RADIKALNO SECE! i onda Srbija ceka recidiv! ako dodje opet REZE RADIKALNO! a posto si ti malignitet donosis samo smrt SRBIJI!
 
a pazi samo ovo
1. Boris Tadic je bio jedno vrijeme i moj pacijent (uglavnom ga je lijecila majka Nevenka, koja je takođe psihijatar). Boris ima naglasene psihopatske osobine, karakterno je deformisana licnost, hereditarno opterecen. Da ne ulazim u dublju medicinsku analizu i genezu Borisovog mentalnog poremecaja (još kao student zloupotrebljavao je alkohol i droge), uglavnom, njemu je bila prepisana, za to vrijeme izuzetno dobra terapija: akineton 2X1, moditen 2X1, prazine 3X1, tako da je bolest jedno vrijeme bila pod kontrolom

bruka za srbiju (Krstan), navodi izvestaj nekog doktora o svom pacijentu.
dakle pacijent navodi izvestaj o pacijentu....
i sad mi kao treba da verujemo u to....taj lekar se odmah treba ukloniti sa svih mesta na kojima je radio ili bi mogao da radi....

znas KRSTANE moralni lekari obicno ne objavljuju podatke o svojim pacijentima....

naravno, ti nemas pojma sta je moral i etika....
 
Najsmesnije je sto si TI bruka za Srbiju! Kolateralna steta! stetocina! apendix! kancer! zlo! bolest! trulez! smrad! raspadanje! proslost! nesto za hirurgiju! ne leci se! samo se RADIKALNO SECE! i onda Srbija ceka recidiv! ako dodje opet REZE RADIKALNO! a posto si ti malignitet donosis samo smrt SRBIJI!

РАДИКАЛ САМ, ТИМ СЕ ДИЧИМ !
(ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА)


Радикал сам, тим се дичим,
Понос мајке сам Србије
На свог деду много личим
Чујем шапћу ДОС-манлије.

На бранику Отаџбине
Ја сам рођен и остаћу
Не, не бежим од судбине
За свој Народ живот даћу.

Коме није до Србије
Ко по нашој вери пљује
Он гласа за ДОС-манлије
Издајништвом СРПСТВО трује.

Ко на олтар родне груде
Није спреман живот дати
Он не спада међу људе
И стоком га треба звати.

Косово је душа наша,
Нек` се ори, нек` се чује !
Никад неће турски паша
Ту светињу да нам трује.

Ајмо, браћо радикали,
Отаџбина опет зове
Шта чекамо !? Што смо стали!?
Погазимо те смрадове !

Боби Таћи Педеровић
И остале ДОС-манлије
Коштуница, Чедер, Динкић
Искоти су СРПСТВА и Србије.

Нек` им клетва Лазарова
Затре семе и смрад збрише
Нек` им кама душманова
Под врат печат свој напише.

„Бусен свете земље своје
Грехота је другом дати !“
То су речи мајке моје
Сваки Србин мора знати.


Не дамо те, земљо Светог Саве,
Ој, Косово, чедо најмилије,
Буди увек симбол српске славе
Јер без тебе живота нам није !

Нек` се оре песме радикала
Српски барјак нек` високо стоји
Србија је на ноге устала
И никог се сем Бога не боји !

Ко то каже, ко то опет лаже,
Да нећемо више ратовати !?
Да даћемо што душмани траже,
Арбанаси, турци и `рвати.



Крстан Ђ. Ковјенић
 
Ко то каже, ко то опет лаже,
Да нећемо више ратовати !?
Да даћемо што душмани траже,
Арбанаси, турци и `рвати.


a ti ces sigurno ratovati.....
zabio si se u sloveniju, lepo ti je i odatle se deres.....
znas kako se kaze "lako je glogijne tudjim ku*cem mlatiti" ):):)
 
aj sonet.
dokazi da nisi neka curka kojoj se "nesto svidja"....
objasni nam sta ti se kod krstana dopada?

Гњида

Нису слепи – људи виде
међу њима ко су гњиде.
Ко су гњиде, а ко људи.
Знају добро – нису луди.

Препозна се гњида лако.
Гњида не мож’ бити свако.
Од чега се поштен стиди
то за понос служи гњиди.

Када гњиду угледамо
и када је препознамо:
клонимо се људи гњида
рад образа и рад стида!


Крстан Ђ. Ковјенић
 
Nisu problem shvatanja, nezrelo jedno stvorenje! Problem je nacin iznosenja istih! Imam puno prijatelja RADIKALA! Iskreno mislom da da je ovaj tip bruka i za njih same!!!

ХОМИЋ - МИЋА ГЛАСА ЗА ТАДИЋА

Сви педери, наркомани,
Криминалци и душмани.
ЧЕДЕР, наркос, и другари
Свој глас даће ПУШИКАРИ

ПЕДЕРЧИНА, хомић - Мића,
Свој глас даће за Тадића,
Јер и он је кукавица,
Аџуван и потурица.

Ко год није СРПСКОГ РОДА
Свој глас даће за изрода.

Срби, браћо, сви на ноге !
Ишчупајмо марви роге !
Свој глас дајте СИВОM ТИЋУ
РАДИКАЛУ - БРАТУ НИКОЛИЋУ !





--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
РАДИКАЛ САМ, ТИМ СЕ ДИЧОМ !
(ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА)


Радикал сам, тим се дичим,
Понос мајке сам Србије
На свог деду много личим
Чујем шапћу ДОС-манлије.

На бранику Отаџбине
Ја сам рођен и остаћу
Не, не бежим од судбине
За свој Народ живот даћу.

Коме није до Србије
Ко по нашој вери пљује
Он гласа за ДОС-манлије
Издајништвом СРПСТВО трује.

Ко на олтар родне груде
Није спреман живот дати
Он не спада међу људе
И стоком га треба звати.

Косово је душа наша,
Нек` се ори, нек` се чује !
Никад неће турски паша
Ту светињу да нам трује.

Ајмо, браћо радикали,
Отаџбина опет зове
Шта чекамо !? Што смо стали!?
Погазимо те смрадове !

Боби Таћи Педеровић
И остале ДОС-манлије
Коштуница, Чедер, Динкић
Искоти су СРПСТВА и Србије.

Нек` им клетва Лазарова
Затре семе и смрад збрише
Нек` им кама душманова
Под врат печат свој напише.

„Бусен свете земље своје
Грехота је другом дати !“
То су речи мајке моје
Сваки Србин мора знати.


Не дамо те, земљо Светог Саве,
Ој, Косово, чедо најмилије,
Буди увек симбол српске славе
Јер без тебе живота нам није !

Нек` се оре песме радикала
Српски барјак нек` високо стоји
Србија је на ноге устала
И никог се сем Бога не боји !

Ко то каже, ко то опет лаже,
Да нећемо више ратовати !?
Да даћемо што душмани траже,
Арбанаси, турци и `рвати.



Крстан Ђ. Ковјенић
A ume li tvoj um da komunicira bez skrivanja iza ovih gluposti u poeziji! Kako stojis sa prozom?
 
krstane, dokazi da nisi gnjida, pa dodji da ratujes za kosovo

КО СУ, ШТА СУ И ЧИЈЕ СУ ПОТУРИЦЕ БОШЊЕ
(да утврдимо градиво)


„Јес` кукавица, ал` није совуљага ушара зато што нема уши, већ вашке,
Јес`, вала црн к`о ђаво, оца му *****, ал` није црнац,
Јес` блентав, сто посто к`о босанац, ал` није бошњо,
Јес` да буњгура српски, ал` са Србима нема никакве везе,
Јес` да смрди, фуј, матер му ***** погану, какав смрад, ал` није *****,
Ама, људи, какво је то лудо чудо !?“



--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
A ume li tvoj um da komunicira bez skrivanja iza ovih gluposti u poeziji! Kako stojis sa prozom?

BOŠNJAKUS MAJMUNUS

Braćo Srbi i sestre Srpkinje,

Pošto mi polupismena induvidua koja se na ovom srpskom forumu predstavlja pod maskom na kojoj je sotona napisao "faustinjo" mnogo, baš mnogo, zaudara na bošnju, da to je onaj blentov koji pre neki dan javno izjavi:

"ponosan na svoje poreklo ali ne i na svoj narod" (vidi njegov post na: http://www.fokus-radio.com/forum/to...246&whichpage=5

(napominjem, da do sada nikada nisam čuo nešto tako pogano, bogohulo i neljudsko, no od poturica se svašta može očekivati osim ljudskog načina ophođenja) red je da podelim sa vama ovaj svoj doživljaj od pre nekoliko dana.

Negde oko desetak časova tog prijatnog, pravog letnjeg, prepodneva dođoh na aeradrom Brnik kako bih iz Kube dočekao svoju kćerku Olju i dragog, trogodišnjeg vragolana, njenog sina i mog unuka Stefana. Vraćali su se posle jednomesečnog žuriranja u državi Fidela Kastra i jedva čekah da ih vidim. Mada dolazak aviona bi najavljen tek negde oko podne dođoh pre jer jednostavno u stanu nisam moga više da izdržim, a da im ne pođem u susret. Posle dve-tri ispijene kafice sa šlagom, popušenih pet-šest cigareta i stalnog buljenja na sat koji kao da je stao jer je vreme tako sporo prolazilo poče da me pomalo dosada hvata. Ustah i napravih desetak koraka, ali ne zbog toga što mi sedište na kojem sedeh ne bi udobno, već iz razloga što se na ulaznim vratima aeradromske zgrade pojavi prelepa plavuša čije duge nogice beše tako lepe izvajane kao da ih je Gospod za sebe vajao. Ustavi se nekoliko koraka od mene, te službenici na informacijama procvrkuta svojim predivnim glasićem:

"Kada predviđate dolazak aviona iz Havane ?"

Normalno ta službenica joj je rekla ono što je i meni do tada već dva puta ponovila. Na moje veliko zadovoljstvo ta prelepa damica se ulogori na korak-dva od moje malenkosti. Njen miris parfema mi je tako prijao da su mi se nosnice nadimale kao u razjarenog bika. Gledam kraičkom oka njene lepo izdepilirane nogice i gotovo sline počeše da mi se cede od pomisli kako bi bilo lepo da ih malokice pomazim.

Da, drage moje i poštovana gospodo, i dalje sam nastavio da buljim u sat, ali vreme mi nije više tako sporo prolazilo. Istina izgarao sam od želje da što pre vidim kćerku i unuka, ali opijajući miomiris damice koja bi tu na domak mene mi nekako ublažava nestrpljivost čekanja meni najdražih bića na ovom svetu. Zadubljen tako u osmatranje plavušinog prelepog stasa, buljenja u sat i velike želje da što pre začujem Stefanov melodični glasić osećah se baš onako prijatno. Najedanput tu prijatnost prekinu nekakav čudan smrad. Pored mene protrča nešto majmunoliko što bi teško moglo čovekom da se nazove, ali ni majmunom se ne može, jer majmuni zaista manje smrde. Ta nakarada gotovo trčeći se uputi prema vratima na kojima je pisalo WC za dame. Nisam mogao da odolim i skoro na sav glas viknuh:

"BOŠNJAKUS MAJMUNUS !"

Damica koja se već neko vreme bila ulogorila tu pored mene se slatko nasmeja, namignu mi vragolasto, očigledno bi oduševljena tom mojom reakcijom i došavši k meni reče:

"Profesore, da li je to dijagnoza ili naziv neke nove životinjske vrste ?"

"I jedno i drugo"
najiskrenije joj odgovorih nastavljajući rekavši da je to moja profesinonalna deformacija jer biti zaronjen tridesetak godina u klasiku i ne odreagovati na taj način bilo bi neobično.

"Znam" reče plavuša i nastavi: "Ja sam Vilma ! Da li me se još sećate ?" ( Napomena: nešto više o Vilmi napisaću vam drugi put kada mi ona bude tema)

Gledamo tako u onu nakaradu od malopre, BOŠNJAKUSA MAJMUNUSA, smejemo se i komentirišemo šta će da uradi. Znali smo da je taj blento nepismen i da ne zna da čita kao i sve druge bošnje ali čudno nam bi da nije video ni žensku štiklu koja je bila nacrtana kako bi i nepismene bošnje znale o čemu se radi. Bilo kako bilo BOŠNJAKUS MAJMUNUS nije to fermao, već je kao katapultiran ulete u ženski WC. Smrdljive turske čakšire je već bio spusti do kolena i majmunsku puzdru već držao u ruci kada mu gospođa koja bi tamo zaposlena ljutito doviknu:

"Gospodine, ovo je za dame !"

"Pa i ovo je za dame nije za mog ćaću !"
prodera se BOŠNJAKUS MAJMUNUS pokazujući joj osunećenu balijsku puzdru te utrča u prvu kabinu iz koje se odmah začu:

"Aaaoojjj" - dopire nekakav ženski glas iz kabine, a BOŠNJAKUS MAJMUNUS opet životinjski promumlja: "Šta arlaučeš nisam ti još ni zavuk`o ?"

Ona gospođa što je tamo radila mu na brzinu otvori drugu kabinu, a BOŠNJAKUS MAJMUNUS tada prostenja:

"Kasno... već sam se usro...*******..."

Naravoučenije: Vežite, bre, amero-zločinci, vatikanski pedofili i "zapadne demokrate" svoje pobesnele smrdljive zveri kao što su BOŠNJAKUS MAJMUNUS, ARBANAKUS ŠIPTARUS i DOS-us HOMOSEKSUALUS !


--------------------
Krstan Dj. Kovjenic

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLJE sutra za SRBE, MAJKU SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!

P.S.

Dame i gospoda,

Svestan sam činjenice da će poturčene džukele, pogotovo one na čijem čelu je BOŠNJAKUS MAJMUNUS iz selendre PRDENCE pokraj Saraj`va, BOBI TAĆI - PEDEROVIĆ, čoporativno zalajati red je da dam kratko objašnjenje povodom ove moje teme.

Svim puritancima koji sve druge poštuju osim Srba želim da poručim da
ONI ZLIKOVCI KOJI SU NE SAMO UZELI BUDĆNOST NAS I NAŠE DECE (ZVERSKI SU NASRNULI NA NAŠU NEJAČ, NAŠE DOMOVE I NAŠU OTADŽBINU – SRPSKU BOSNU), VEĆ SU HTELI DA UZMU BUDUĆNOST I NAŠIM POTOMCIMA LAŽNO NAS TUŽAKAJUĆI MEĐUNARODNOM SUDU PRAVDE ZA NEŠTO ŠTO NISMO UČINULI NE ZASLUŽUJU DA SE PREMA NJIMA OPHODIMO KAO PREMA LJUDIMA JER ONI TO ZAISTA I NISU !


Приједор:
Глупост је називати балије ''Бошњацима'', то је вријеђање поштених босанских Срба.

Поштовани,

а ко их тако уопште и назива осим њих самих ? Из пресуде МСП-а је уочљиво да је та гамад дефинисана као "муслимани из Босне". Дакле, поштовани господине, не ради се о никаквом народу, конфесију или НВО, већ о болесноумим терористима које предводи крволочна звер као што је БИН ЛАДЕН. Мислим да ће и амеро-злочинци то ускоро схватити и прихватити као неоспорну чињеницу...
 
РАДИКАЛ САМ, ТИМ СЕ ДИЧОМ !
da si rekao DIČIM pa da te potsetim; čega se pameta stidi-budala se ponosi, ovako ne znam čta si hteo da kažeš

`AJDE MI ****** !

Em, mi je milo, em drago kada naletim na žuću sveznalicu koji ne se frlji s` padeži kao mi polupismeni radikali, već tekuće na svoj jezik sve izdeklamuje k`o što i dolikuje onima koji se iskopiliše u Jajcu, mnogonaučiše u Kumrovecu i srbomrzje prihvatiše od svojih mentora ustaša, arbanasa, poturica, vatikanskih pedofila i drugog mnogobrojnog svakolikog smrada, nakarada i učesnika svih gej-parada. Dakle, mnogopoštovani žuti (zlo)tvore, pošto vidim da si stvarno »ekspert« za srpski književni jezik molio bih te da me ovako neukog poučiš i objasniš mi da li je pravilnije reći:


`AJDE MI P.O.P.U.Š.I ! ili

DEDER MI P.O.P.U.Š.I !


Tek kada mi odgovoriš na to pitanje održaću Ti jedno malo predavanje o Hristovoj Veri Pravoslavnoj !

Krstan Dj. Kovjenić
 
К
„Јес` кукавица, ал` није совуљага ушара зато што нема уши, већ вашке,
Јес`, вала црн к`о ђаво, оца му *****, ал` није црнац,
Јес` блентав, сто посто к`о босанац, ал` није бошњо,
Јес` да буњгура српски, ал` са Србима нема никакве везе,
Јес` да смрди, фуј, матер му ***** погану, какав смрад, ал` није *****,
Ама, људи, какво је то лудо чудо !?“

odlicno si sam sebe opisao.
bas tako zamisljam takozvane patriote koje ne smeju da promole nos u srbiju, a kamoli na kosovo
 
`AJDE MI ****** !

Em, mi je milo, em drago kada naletim na žuću sveznalicu koji ne se frlji s` padeži kao mi polupismeni radikali, već tekuće na svoj jezik sve izdeklamuje k`o što i dolikuje onima koji se iskopiliše u Jajcu, mnogonaučiše u Kumrovecu i srbomrzje prihvatiše od svojih mentora ustaša, arbanasa, poturica, vatikanskih pedofila i drugog mnogobrojnog svakolikog smrada, nakarada i učesnika svih gej-parada. Dakle, mnogopoštovani žuti (zlo)tvore, pošto vidim da si stvarno »ekspert« za srpski književni jezik molio bih te da me ovako neukog poučiš i objasniš mi da li je pravilnije reći:


`AJDE MI P.O.P.U.Š.I ! ili

DEDER MI P.O.P.U.Š.I !


Tek kada mi odgovoriš na to pitanje održaću Ti jedno malo predavanje o Hristovoj Veri Pravoslavnoj !

Krstan Dj. Kovjenić

Miran bre glupane! Ta greska nema veze sa pravopisom niti sa padezima! To se zove lapsus! Ako malo bolje pogledas tastaturu videces da su O i I jedno pored drugog! E gluplje stvorenje od tebe davno nisam sreo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top