Da li su se kultne stvari pretvorile u z.kutak

Nemam obicaj da sedim za kompom jer uglavnom imam posla.Nepamtim Kad sam zadnji put bio a sad kad sam se vretio samo neke zenke zavijaju ovuda.Npr:Vrana,kojica,borac,unsaie,naka na v, i slicni.


Uuuuuu, ti si se baš namerio na našu družinu!
Je l' nešto smeta?
Ja pamtim da si bio koliko prekjuče. Hm... I proganjaš neke od navedenih.
Ali, mora da sam te pobrkala sa nekim - jer ti "nemaš običaj da sediš za kompom" pošto "uglavnom imaš posla".

Hm... Ovo će biti žestoka borba za teritoriju.
 
Uuuuuu, ti si se baš namerio na našu družinu!
Je l' nešto smeta?
Ja pamtim da si bio koliko prekjuče. Hm... I proganjaš neke od navedenih.
Ali, mora da sam te pobrkala sa nekim - jer ti "nemaš običaj da sediš za kompom" pošto "uglavnom imaš posla".

Hm... Ovo će biti žestoka borba za teritoriju.

Bio prekluce i jos koji dan ranije,nisam bio mesec dana pre toga.Lepo su kazahstanski naucnici dokazali da zene imaju mozak kao veverica,stoga nemate sta da trazitew na ovakim mestima.Ovde se iznose ozbiljne cinjenice.
 
darkoje, pa ko ti smeta da lijepo stanes nasred kultnih i povices (svojim mocnim mezosopranom) : "Cika moderatoreeeeee - dovucite se ovamo na kultne...vodje su neke cudne babe dosle...predu tu vec danima, ne mogu od njih u miru da se pravim pametan..."
aj probaj, al provjezbaj jeno dva tri puta, pred ogledalom - imaj na umu, nije vazna samo dikcija vec i stav
 
darkoje, pa ko ti smeta da lijepo stanes nasred kultnih i povices (svojim mocnim mezosopranom) : "Cika moderatoreeeeee - dovucite se ovamo na kultne...vodje su neke cudne babe dosle...predu tu vec danima, ne mogu od njih u miru da se pravim pametan..."
aj probaj, al provjezbaj jeno dva tri puta, pred ogledalom - imaj na umu, nije vazna samo dikcija vec i stav

Prav stav-dobar stav.
 
Neradi se o tome.Bilo mi je dosadno nema pticurine i reko ajde da napravim pometnju.Na samo par gluposti kojih su mi pale napamet(medju njima i borat)vi da ste mogli da me zadavite uradile bi to.!5 postova za jos manje minuta to jos nije bilo.Zbog garda koji ste digli sam napiso mora da je tesko biti zena.
 
Neradi se o tome.Bilo mi je dosadno nema pticurine i reko ajde da napravim pometnju.Na samo par gluposti kojih su mi pale napamet(medju njima i borat)vi da ste mogli da me zadavite uradile bi to.!5 postova za jos manje minuta to jos nije bilo.Zbog garda koji ste digli sam napiso mora da je tesko biti zena.

eto - nismo vam dobre kad cutimo, nismo dobre kad cafrljamo...jest vala tesko je biti zena
nego, ako si zelio "pometnju" (ili sta god da si zelio...) - dobio si je, sta se sad bunis?
 

Back
Top