Studije u Atini

cus ljudi
zna li ko nesto o tim studijima u grckoj?govorim dobro grcki jezik.trenutno sam na trecoj godini zurnalistike.kakve su sanse da tamo nastavim nili da polazem neku razliku?na fakultetu ant1 njihove tv fax je dve godine ali godina kosta 4000 eura.i jednu godinu bi mi priznali ali tek kada diplpmiram.pomazite nestrpljiva sam.
 
Pokusavam da dodjem do nekakvih informacija ali u vezi skole jezika u Grckoj, u Atini. Zavrsila sam pejzaznu arhitekturu u Beogradu i volela bih da ostanem i probam u Grckoj. Svakako je ucenje jezika prvi korak i ja bih zelela da ucim grcki jezik u Grckoj. Znate li ista o tome?
 
Mogu da ti pomognem, reci sta te interesuje!
Zdravo!!! Ja sam zainteresovana za doktorske studije iz oblasti prava u Atini! Ucim grcki jezik ali ne znam ga toliko dobro, sto znaci da bih morala izvjesno vrijeme provesti uceci i usavrsavajuci grcki jezik!
Svaka informacija je dobrodosla!
Ukoliko nesto vise znas o uslovima nostrifikacije diplome u okviru D.O.A.T.A.P., koliko dugo traje ta procedura?!
Unaprijed hvala!!!
 
Hmm pa jel' tesko savladati grcki jezik, ? :think:
I koliko bi kostao mesec dana studentskog zivota u Grckoj ?

Grcki jezik, cura iz mog odeljenja kaze nije mnogo tezak . U pocetku malo deluje tesko jer se navikavas na drugacije pismo, izgovor idr ali tako je sa svakim jezikom, tako da mislim da ti jezik nece biti problem . Sto se tice stanovanja tj studenskog zivota u Gr pa sad zavisi gde . Za Atinu pouzdano mogu da kazem da je skupa, barem skupa za nase standarde, ali nije ni neki bauk veliki .
 

Back
Top