KONTAKTNA SOCIVA U BOJI - ISKUSTVA

Cao ljudi,imam jedno pitanje z:poz:

Potrebna su mi sociva u boji.
Crvena.
Za jednu noc.
Ali bas crvena.
U pitanju je maskembal,i,levo-desno,vamo-tamo,meni trebaju sociva,crvena :D :D

Moze li neko da mi pomogne,gde da ih nadjem,koliko kostaju ?
Trebaju mi samo za to vece....mada,mozda mi se i svide,pa pocnem i cesce da ih nosim,sta znam :zskace: :D

Ne bi bilo lose da odgovorite sto pre,nemam bas puno vremena.......:-)))
Hvalaaaaaa u napred ;)
 
Nosim dioptrijska kontaktna sociva 20 godina.Od toga,15 godina meka.Zovu se "durasoft" M3, ili tako nekako...

Ne bih ih dala ni za sta na svetu,i ne bih mogla bez njih ni trenutka....

Necu da pisem koliko dugo ih nosim, (koliko dana neprekidno),jer mi necete verovati,ali se kupam sa njima i u moru,i bazenu,i tusiram se, i nista im ne fali....Ni njima ni meni....

Postujem sve higijenske mere,tako da nikada nisam imala nikakvu infekciju oka,niti bilo kakvih problema.

Imam izrazito zelene oci,a i sociva su mi nesto zelenkasta,mada to nikada nisam zahtevala,niti posebno placala.

Kostaju oko 50 evra.

Posto ne mogu da saljem privante poruke, jer sam se tek registrovala, upravo zbog ovoga... Molim Vas da mi kazete gde mogu nabaviti tako kvalitetna sociva? Hvala Vam unapred!
 
Posto ne mogu da saljem privante poruke, jer sam se tek registrovala, upravo zbog ovoga... Molim Vas da mi kazete gde mogu nabaviti tako kvalitetna sociva? Hvala Vam unapred!

Durasoft su, cini mi se, povucena zato sto se ispostavilo da ipak ostecuju roznjacu. Mislim da su mojoj sestri upravo durasoft napravila ostecenje. Ona nosi meka sociva od 13 godine.

Familijarno nosimo svi kontaktna sociva, mesecna, koja se uvece skidaju i noce u kutijici za dezinfekciju. Meka su i ne osecaju se prilikom nosenja. U pitanju su razlicite firme ali mogu pogledati sta pise o proizvodjacu. Generalno pravilo je da se uvece malo nose naocare jer kiseonik ne moze lepo preko sociva da ishrani oko. Ja imam tu vrstu ostecenja i vec gledam gde cu da recnem oci. Sociva nosim 10 godina.
 
Poslednja izmena:

Back
Top