Položaj Meseca u znacima

U kom znaku vam je Mesec?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A

anakin

Gost
kao sto Sunce na psiholoskom nivou predstavlja musku voljnu planetu, tako Mesec predstavlja zensku - emotivnost, prilagodljivost, promenljivost. veci uticaj ima na zene nego na muskarce.

naravno, kljucan je polozaj meseca i njegovi aspekti, pogotovo za sfere emocija.


pitanja?
 
anakin:
kao sto Sunce na psiholoskom nivou predstavlja musku voljnu planetu, tako Mesec predstavlja zensku - emotivnost, prilagodljivost, promenljivost. veci uticaj ima na zene nego na muskarce.

naravno, kljucan je polozaj meseca i njegovi aspekti, pogotovo za sfere emocija.


pitanja?


Vec napisah u temi 'Merkur' ali napisacu i ovde :) Mesec mi je u ovnu i u VIII kuci..sta to znaci?
Tnx!
 
Nina2:
Hej anakin, sta bi sa mesecom?:)


rodjeni si avanturista, hrabra, energicna i decje radoznala. sebe smatras rodjenim vodjom cime mozes da iritiras suptilnije i osetljivije znakove. ali iza svoje agresivne prirode zapravo krijes strah od neprihvatanja i neuspeha. impulsivnost da vodi u rizicne poduhvate.
intuitivna si i posedujes neverovatnu osetljivost. moguce da posedujes medijalne ili parapsiholoske sposobnosti a sigurno bi bila odlican astrolog. od aspekata zavisi da li je ova tvoja preosetljivost destruktivna ili konstruktivna. naglo menjas raspolozenja i sklona si fobijama (opet zavisi od aspekata da li ce se ovo i desiti).
 
hellooo:
meni je mesec u strelcu pred kraj 11 kuce,
a merkur u ribama u drugoj.
sta to znaci?


ti si idealista i imas sposobnost da nadjes pozitivno u svakoj situaciji. ne drzi te mesto, stalno bi putovala i ovo ti donosi nerazumevanje okoline. nesposobnost da se ukorenis je zbog toga sto si otvorena za sve zivotne mogucnosti. lako te je zloupotrebiti jer si lakoverna. iako si pomalo nestalna imas sposobnost da shvatis i najapstraktnije ideje.
ne mozes da zivis bez mnostva prijatelja i nekad nisi u stanju da adekvatno procenis ljude oko tebe. tebi su svi prijatelji.

pogledaj na kom ti je stepenu mesec. ako je na 29-om (rece ti na samom kraju ali bitno je koliko) onda se sve ove osobine nestalnosti naglasavaju.
takodje i ako je na 27.
 
anakin:
Nina2:
Hej anakin, sta bi sa mesecom?:)


rodjeni si avanturista, hrabra, energicna i decje radoznala. sebe smatras rodjenim vodjom cime mozes da iritiras suptilnije i osetljivije znakove. ali iza svoje agresivne prirode zapravo krijes strah od neprihvatanja i neuspeha. impulsivnost da vodi u rizicne poduhvate.
intuitivna si i posedujes neverovatnu osetljivost. moguce da posedujes medijalne ili parapsiholoske sposobnosti a sigurno bi bila odlican astrolog. od aspekata zavisi da li je ova tvoja preosetljivost destruktivna ili konstruktivna. naglo menjas raspolozenja i sklona si fobijama (opet zavisi od aspekata da li ce se ovo i desiti).

Svaka cast...sem onog za fobije vise-manje je sve tacno....
Hvala puno, divna si sto ti nije tesko da odgovaras na pitanja koja nama laicima znace.
 
Saint:
Cao anakin!
Mesec u skorpiji i prvoj kuci?


ovo nije laka kombinacija...
strasna, misteriozna i posesivna osoba, sklona autodestruktivnom ponasanju i morbidarijama. delujes distancirano na zivot, kao da si sa druge planete. nije lako uci u tvoj svet jer vesto krijes osecanja. ma koliko da te neko provredi, stoicki ces to podneti. opsesivno proucavas sve slabosti partnera i ne libis se da to upotrebis kad napadas.
imas neverovatan talenat da zaradis pare. trudi se da ne budes skrtica.
 
marisa:
meni je mesec u jarcu u 6 kući.šta to znači?sunce i podznak su mi u lavu.
hvala!!!!

osoba pouzdana, temeljna ali cesto mracna i pesimisticna. emicije su ti duboko potisnute, neizrazene. imas strah od istinskog zblizavanja, ljubavi i neznosti pa se zato okreces opipljivim i materijalnim stvarima gde se osecas sigurno. ma koliko da uspes u zivotu uvek ces imati neko prikriveno nezadovoljstvo koje ce te sprecavati da se skroz opustis i uzivas u postignutom. na nevolje reagujes mirom i sve sto bi nekog drugog slomilo, tebe ne bi. ali umes da pravis probleme tamo gde ih nema.
 
Margott:
meni je mesec u jarcu....


znam, treba da ti posaljem ceo natalni. nisam zaboravila :wink:

u svakom slucaju, jaka si ko stena, nista te ne moze pomeriti ali tim stavom bodes oci. tvoja okolina se oseca ugrozeno sto su slabiji od tebe pa si stalno u nekim konfliktima.

mesec u jarcu imace znaci potisnuta osecanja. nije bas neko povoljno mesto za mesec. takodje znaci i frka sa kevom (keva - tiranin).
 
pilence malo:
mesec u raku 3 kuca

mesec pa u raku :wink:

preterano osetljiva, nekod nesposobna da sredis svoj emotivni zivot. lako menjas raspolozenja. ali jako dobro krijes tu osetljivost iza rutine koju sama sebi stvaras. predosecas dogadjaje, reagujes na tudja raspolozenja, mozda imas ekstrasenzorske sposobnosti. na izgld si mirna i pasivna, kao u nekom snu. ne volis nove ideje, tehnologije, modernu umetnost. okrenuta si tradiciji, proslosti, porodici, verovatno si religiozna.
 
anakin:
Margott:
meni je mesec u jarcu....


znam, treba da ti posaljem ceo natalni. nisam zaboravila :wink:

u svakom slucaju, jaka si ko stena, nista te ne moze pomeriti ali tim stavom bodes oci. tvoja okolina se oseca ugrozeno sto su slabiji od tebe pa si stalno u nekim konfliktima.

mesec u jarcu imace znaci potisnuta osecanja. nije bas neko povoljno mesto za mesec. takodje znaci i frka sa kevom (keva - tiranin).


heheheheh...tiranin bio nekad...sad smo zamenile stolice...znam da je polozaj za mesec losh...al zamisli kako mi je tek Lilit losha...najgora moguca pozicija...u shkorpiji u 8. kuci.
 

Back
Top